Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Rožmitál pod Třemšínem, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciPřípravkaDor-ci 15 středníDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 28,77 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 32,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 35,23 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 31,47 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 07. 05. 2017 | Hradec u Stoda | 21,94 | 21.94 | 120 | -98.06 | ||
10. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 29,95 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 09. 08. 2014 | Vachata Jan | Kamenec u Poličky | 17,43 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 26. 07. 2014 | Vachata Jan | Horní Lideč | 17,76 | 17.76 | 120 | -102.24 | |
28. | 10. 05. 2014 | Vachata Jan | Praha | 17,47 | 18.17 | 17.47 | 0.7 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
15. | 22. 09. 2018 | Všechlapy | 31,38 | 29.94 | 31.38 | -1.44 | ||
10. | 01. 09. 2018 | Jankov | 23,73 | 23.73 | 23.54 | 0.19 | ||
8. | 25. 08. 2018 | Miřetice / Chmelná | 22,74 | 22.74 | 22.18 | 0.56 | ||
15. | 04. 08. 2018 | Načeradec | 82,78 | 82.78 | 21.63 | 61.15 | ||
14. | 15. 07. 2018 | Makov | 20,87 | 20.87 | 20.51 | 0.36 | ||
7. | 14. 07. 2018 | Chářovice, hřiště | 22,14 | 20.59 | 22.14 | -1.55 | ||
9. | 01. 07. 2018 | Louňovice pod Blaníkem | 21,37 | 20.18 | 21.37 | -1.19 | ||
8. | 30. 06. 2018 | Drahňovice | 34,11 | 34.11 | 32.23 | 1.88 | ||
6. | 10. 02. 2018 | Nevřeň | 23,05 | 23.05 | 22.24 | 0.81 | ||
4. | 27. 01. 2018 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 22,82 | 22.82 | 22.77 | 0.05 | ||
4. | 27. 01. 2018 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 22,82 | 22.82 | 22.77 | 0.05 | ||
4. | 27. 01. 2018 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 22,82 | 22.82 | 22.77 | 0.05 | ||
3. | 14. 01. 2018 | Dolní Hradiště | 23,94 | 23.29 | 23.94 | -0.65 | ||
2. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 20,81 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 22,53 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 22,95 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 08. 2017 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 20,46 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 22,19 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 21,60 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 29,04 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 22. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 21,78 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 15. 07. 2017 | Park Nalžovice | 21,15 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 21,64 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 08. 07. 2017 | Areál Valcha | 43,57 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 01. 07. 2017 | Hřiště Tochovice | 22,45 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 18. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 22,81 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 22,07 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 10. 06. 2017 | Aréna Zalužany | 21,82 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 24,26 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 07. 05. 2017 | Hradec u Stoda | 22,54 | 22.54 | 22.9 | -0.36 | ||
3. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 23,99 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 10. 09. 2016 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 19,96 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 21. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 48,01 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 20. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 39,70 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 31. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 23,94 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 24. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 23,89 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 23. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 24,31 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 17. 07. 2016 | Park Nalžovice | 27,76 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 10. 07. 2016 | Areál Valcha | 48,25 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 09. 07. 2016 | Areál Valcha | 42,03 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 25. 06. 2016 | Hřiště Tochovice | 28,07 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 11. 06. 2016 | Aréna Zalužany | 27,12 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 14. 06. 2014 | Starosedlský Hrádek | 31,92 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
80. | 15. 03. 2026 | Syslo Michal | Jablonec nad Nisou | 15,91 | 27.42 | 15.91 | 11.51 | |
92. | 15. 03. 2026 | Syslo Filip | Jablonec nad Nisou | 16,74 | 16.74 | 22.39 | -5.65 | |
104. | 15. 03. 2026 | Vondruška Jakub | Jablonec nad Nisou | 22,70 | 22.7 | 35.53 | -12.83 | |
133. | 15. 03. 2026 | Malá Lucie | Jablonec nad Nisou | 16,13 | 16.17 | 16.13 | 0.04 | |
163. | 15. 03. 2026 | Janečková Kateřina | Jablonec nad Nisou | 22,05 | 22.05 | 120 | -97.95 | |
84. | 14. 02. 2026 | Syslo Filip | Ostrava | 16,58 | 120 | 16.58 | 103.42 | |
88. | 14. 02. 2026 | Syslo Michal | Ostrava | 16,98 | 16.98 | 17.07 | -0.09 | |
93. | 14. 02. 2026 | Vondruška Jakub | Ostrava | 21,34 | 21.34 | 22.2 | -0.86 | |
120. | 14. 02. 2026 | Malá Lucie | Ostrava | 17,00 | 35.54 | 17 | 18.54 | |
128. | 14. 02. 2026 | Janečková Kateřina | Ostrava | 18,48 | 23.82 | 18.48 | 5.34 | |
151. | 29. 03. 2025 | Šourková Karolína | Ostrava | 14,61 | 19.11 | 14.61 | 4.5 | |
229. | 29. 03. 2025 | Petráková Eliška | Ostrava | 16,23 | 16.23 | 27.92 | -11.69 | |
243. | 29. 03. 2025 | Kotlaříková Tereza | Ostrava | 16,54 | 16.54 | 24.08 | -7.54 | |
161. | 15. 02. 2025 | Petráková Eliška | Jablonec nad Nisou | 16,58 | 16.95 | 16.58 | 0.37 | |
162. | 15. 02. 2025 | Malá Lucie | Jablonec nad Nisou | 16,59 | 19.23 | 16.59 | 2.64 | |
72. | 23. 03. 2019 | VLACHOVÁ Karolína | Jablonec | 14,36 | 14.36 | 17.34 | -2.98 | |
20. | 09. 03. 2019 | Vlachová Karolína | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,24 | 13.64 | 13.24 | 0.4 | |
9. | 27. 04. 2013 | Běšiny, EuroCamp | 31,10 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 28. 04. 2012 | Běšiny Eurokemp | 98,00 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
113. | 29. 03. 2025 | Šourek Jan | Ostrava | 22,95 | 22.95 | 25.99 | -3.04 | |
133. | 29. 03. 2025 | Šourek Pavel | Ostrava | 31,07 | 44.58 | 31.07 | 13.51 | |
137. | 29. 03. 2025 | Sládek Radomír | Ostrava | 71,65 | 120 | 71.65 | 48.35 | |
109. | 29. 03. 2025 | Petráková Kristýna | Ostrava | 24,95 | 120 | 24.95 | 95.05 | |
92. | 16. 02. 2025 | Zíka Jakub | Jablonec nad Nisou | 26,77 | 29.2 | 26.77 | 2.43 | |
97. | 16. 02. 2025 | Šourek Jan | Jablonec nad Nisou | 30,02 | 120 | 30.02 | 89.98 | |
102. | 24. 03. 2019 | VONDRUŠKOVÁ Petra | Jablonec | 22,60 | 26.85 | 22.6 | 4.25 | |
132. | 24. 03. 2019 | JANEČKOVÁ Kateřina | Jablonec | 30,59 | 37.25 | 30.59 | 6.66 | |
133. | 24. 03. 2019 | ŠOURKOVÁ Karolína | Jablonec | 30,63 | 30.63 | 120 | -89.37 | |
142. | 24. 03. 2019 | KORECKÁ Karolína | Jablonec | 36,54 | 120 | 36.54 | 83.46 | |
77. | 09. 03. 2019 | Vondrušková Petra | ČHP 2019 – Ostravská hala | 23,20 | 26.98 | 23.2 | 3.78 | |
98. | 09. 03. 2019 | Korecká Karolína | ČHP 2019 – Ostravská hala | 29,68 | 30.56 | 29.68 | 0.88 | |
102. | 09. 03. 2019 | Šourková Karolína | ČHP 2019 – Ostravská hala | 30,41 | 30.41 | 58.94 | -28.53 | |
106. | 09. 03. 2019 | Janečková Kateřina | ČHP 2019 – Ostravská hala | 38,79 | 38.79 | 57.39 | -18.6 | |
6. | 27. 04. 2013 | 2 | Běšiny, EuroCamp | 36,53 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 27. 04. 2013 | 1 | Běšiny, EuroCamp | 51,71 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 28. 04. 2012 | 2 | Běšiny Eurokemp | 89,00 | 0 | 0 | 0 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
18. | 10. 05. 2025 | Petrákové Eliška | Plzeň, Košutka | 24,17 | 24.95 | 24.17 | 0.78 | |
19. | 10. 05. 2025 | Šourková Karolína | Plzeň, Košutka | 21,92 | 21.92 | 31.44 | -9.52 | |
15. | 10. 05. 2025 | Petrákové Eliška | Plzeň, Košutka | 13,37 | 13.76 | 13.37 | 0.39 | |
17. | 10. 05. 2025 | Šourková Karolína | Plzeň, Košutka | 13,20 | 16.39 | 13.2 | 3.19 | |
46. | 22. 03. 2025 | Janečková Kateřina | Jablonec nad Nisou | 23,91 | 25.39 | 23.91 | 1.48 | |
50. | 22. 03. 2025 | Malá Lucie | Jablonec nad Nisou | 25,57 | 38.85 | 25.57 | 13.28 | |
54. | 22. 03. 2025 | Petráková Eliška | Jablonec nad Nisou | 26,60 | 26.6 | 32.5 | -5.9 | |
59. | 22. 03. 2025 | Kotlaříková Kateřina | Jablonec nad Nisou | 35,48 | 35.48 | 120 | -84.52 | |
62. | 22. 03. 2025 | Šourková Karolína | Jablonec nad Nisou | 22,23 | 22.23 | 23.59 | -1.36 | |
97. | 22. 03. 2025 | Kotlaříková Tereza | Jablonec nad Nisou | 26,65 | 26.65 | 36.28 | -9.63 | |
99. | 22. 03. 2025 | Korecká Karolína | Jablonec nad Nisou | 27,78 | 27.78 | 28.58 | -0.8 | |
5. | 27. 06. 2020 | VLACHOVÁ Karolína | Třebíč | 18,44 | 27.63 | 18.44 | 9.19 | |
3. | 05. 07. 2019 | Vlachová Karolína | Svitavy, Běh na 100 m | 18,65 | 18.91 | 18.65 | 0.26 | |
3. | 05. 07. 2019 | Vlachová Karolína | Svitavy, Dvojboj | 17,66 | 17.94 | 17.66 | 0.28 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
111. | 22. 03. 2025 | Janeček Adam | Jablonec nad Nisou | 31,91 | 31.91 | 44.19 | -12.28 | |
Přípravka | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 37,56 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 39,34 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 42,57 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 77,65 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 51,15 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 34,43 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 40,41 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 13. 05. 2017 | Kšely | 48,18 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 52,32 | 0 | 0 | 0 | ||
Dor-ci 15 střední | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
82. | 28. 03. 2026 | Janeček Adam | Jablonec nad Nisou | 28,91 | 28.91 | 120 | -91.09 | |
85. | 28. 03. 2026 | Syslo Filip | Jablonec nad Nisou | 31,04 | 31.04 | 120 | -88.96 | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
73. | 28. 03. 2026 | Janečková Kateřina | Jablonec nad Nisou | 22,88 | 22.88 | 23.76 | -0.88 | |
87. | 28. 03. 2026 | Malá Lucie | Jablonec nad Nisou | 24,59 | 24.59 | 25.16 | -0.57 | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
88. | 28. 03. 2026 | Vondrušková Petra | Jablonec nad Nisou | 23,25 | 27.46 | 23.25 | 4.21 | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciPřípravkaDor-ci 15 středníDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.



