Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Rostoklaty, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíPřípravka
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 28,63 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 29,56 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 05. 07. 2013 | Rostoklaty, na hřišti | 54,47 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 06. 2013 | Český Brod | 27,23 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 25,52 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 08. 06. 2013 | Břežany II. - na hřišti | 27,39 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 05. 2013 | Kšely | 25,42 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 24,45 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 08. 2012 | Horní Kruty - na hřišti | 24,70 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 30. 06. 2012 | Třebovle - na hřišti | 35,95 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 16. 06. 2012 | Břežany II. - na hřišti | 35,25 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 55,34 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 08. 10. 2011 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 25,96 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 09. 2011 | Tuchoraz - na hřišti | 25,85 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 06. 2011 | Břežany II. - na hřišti | 25,36 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 18. 06. 2011 | Bulánka - u hasičárny | 25,59 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 11. 06. 2011 | Plaňany - u hřiště | 24,33 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 06. 2011 | Vrbčany - na Bahně | 25,42 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 05. 2011 | Přehvozdí - na hřišti | 24,48 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 14. 05. 2011 | Rostoklaty - na hřišti | 23,88 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 02. 10. 2010 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 25,23 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 09. 2010 | Břežany II. - na hřišti | 27,89 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 04. 09. 2010 | Ratenice - na hřišti | 32,49 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 28. 08. 2010 | Tuchoraz - na hřišti | 26,41 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 29,39 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 06. 2010 | Přehvozdí - na hřišti | 29,94 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 22. 05. 2010 | Rostoklaty - na hřišti | 28,39 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 15. 05. 2010 | Poříčany - na hřišti | 32,28 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 10. 10. 2009 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 30,19 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 03. 10. 2009 | Břežany II. - na hřišti | 27,63 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 08. 2009 | Tuchoraz - na hřišti | 29,49 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 40,49 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 13. 06. 2009 | Bulánka - u hasičárny | 41,59 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 09. 06. 2007 | Břežany II. - na hřišti | 38,25 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 27. 08. 2022 | Kostelec nad Černými lesy | 30,43 | 30.43 | 28.96 | 1.47 | ||
10. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 29,21 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 30,35 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 28,20 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 02. 07. 2016 | Ovčáry | 29,02 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 23. 08. 2015 | Rostoklaty | 35,48 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 24. 05. 2014 | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 44,45 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 03. 05. 2014 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 26,93 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 21. 09. 2013 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 27,06 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 29,29 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 07. 2013 | Rostoklaty, na hřišti | 24,44 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 25,02 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 05. 2013 | Kšely | 24,83 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 04. 05. 2013 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 28,60 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 37,53 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 09. 2012 | Bulánka - u hasičárny | 30,86 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 08. 2012 | Horní Kruty - na hřišti | 25,65 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 06. 2012 | Břežany II. - na hřišti | 28,66 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 28,32 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 09. 2011 | Tuchoraz - na hřišti | 32,58 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 06. 2011 | Břežany II. - na hřišti | 24,16 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 06. 2011 | Bulánka - u hasičárny | 27,24 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 11. 06. 2011 | Plaňany - u hřiště | 26,75 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 06. 2011 | Vrbčany - na Bahně | 26,33 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 21. 05. 2011 | Přehvozdí - na hřišti | 28,61 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 14. 05. 2011 | Rostoklaty - na hřišti | 27,81 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 10. 2010 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 34,18 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 09. 2010 | Břežany II. - na hřišti | 26,74 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 09. 2010 | Ratenice - na hřišti | 25,44 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 28. 08. 2010 | Tuchoraz - na hřišti | 28,96 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 27,33 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 06. 2010 | Přehvozdí - na hřišti | 30,97 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 05. 2010 | Rostoklaty - na hřišti | 32,64 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 05. 2010 | Poříčany - na hřišti | 52,48 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 10. 10. 2009 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 31,55 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 10. 2009 | Břežany II. - na hřišti | 39,62 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 29. 08. 2009 | Tuchoraz - na hřišti | 31,51 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 34,14 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 27. 08. 2022 | Kostelec nad Černými lesy | 32,16 | 31.55 | 32.16 | -0.61 | ||
7. | 25. 06. 2022 | Třebovle | 24,93 | 24.93 | 23.04 | 1.89 | ||
6. | 14. 05. 2022 | Ratenice | 19,51 | 19.37 | 19.51 | -0.14 | ||
2. | 08. 05. 2022 | Kšely | 16,91 | 16.91 | 16.63 | 0.28 | ||
6. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 19,36 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 24,45 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 23,55 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 25,38 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 62,77 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 05. 2019 | Kšely | 20,90 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 25,13 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 30,51 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
40. | 20. 09. 2025 | Líbalová Aneta | Plzeň - dívky | 15,15 | 16.73 | 15.15 | 1.58 | |
2. | 27. 08. 2022 | A | Kostelec nad Černými lesy | 27,42 | 27.42 | 25 | 2.42 | |
3. | 25. 06. 2022 | B | Třebovle | 23,99 | 23.85 | 23.99 | -0.14 | |
5. | 25. 06. 2022 | A | Třebovle | 32,53 | 28.84 | 32.53 | -3.69 | |
4. | 14. 05. 2022 | A | Ratenice | 23,61 | 23.17 | 23.61 | -0.44 | |
12. | 14. 05. 2022 | B | Ratenice | 33,01 | 33.01 | 31.45 | 1.56 | |
8. | 08. 05. 2022 | B | Kšely | 36,37 | 36.37 | 34.47 | 1.9 | |
10. | 08. 05. 2022 | A | Kšely | 37,36 | 29.35 | 37.36 | -8.01 | |
9. | 21. 09. 2019 | A | Kostelec nad Černými lesy | 21,46 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 21. 09. 2019 | B | Kostelec nad Černými lesy | 27,39 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 14. 09. 2019 | A | Bulánka | 22,84 | 0 | 0 | 0 | |
15. | 14. 09. 2019 | B | Bulánka | 30,35 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 22. 06. 2019 | A | Třebovle | 24,50 | 0 | 0 | 0 | |
12. | 22. 06. 2019 | B | Třebovle | 32,17 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 08. 06. 2019 | B | Ovčáry | 39,02 | 0 | 0 | 0 | |
17. | 08. 06. 2019 | A | Ovčáry | 45,07 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 01. 06. 2019 | B | Křížkový Újezdec | 26,50 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 01. 06. 2019 | A | Křížkový Újezdec | 26,66 | 0 | 0 | 0 | |
12. | 25. 05. 2019 | A | Kšely | 25,75 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 25. 05. 2019 | B | Kšely | 40,81 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 11. 05. 2019 | A | Ratenice | 32,40 | 0 | 0 | 0 | |
17. | 11. 05. 2019 | B | Ratenice | 32,87 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 04. 05. 2019 | A | Horní Kruty | 38,84 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 23,86 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 31,42 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 33,28 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 25,36 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 21,02 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 26,89 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 19. 05. 2018 | Kšely | 28,90 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 32,33 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 23,46 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 19,37 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 24,73 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 21,68 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 22,33 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 13. 05. 2017 | Kšely | 26,30 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 17. 09. 2016 | Kostelec n/Č lesy | 39,87 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 27. 08. 2016 | Třebovle | 22,78 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 02. 07. 2016 | Ovčáry | 23,96 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 26,53 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 14. 05. 2016 | Kšely | 29,24 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 07. 05. 2016 | Horní Kruty | 27,52 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 19. 09. 2015 | Kostelec n/Č lesy | 28,30 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 08. 2015 | Třebovle | 26,73 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 23. 08. 2015 | Rostoklaty | 29,30 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 13. 06. 2015 | Bulánka | 31,89 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 02. 05. 2015 | Horní Kruty | 42,94 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 20. 09. 2014 | Poříčany - na hřišti | 26,94 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 30. 08. 2014 | Třebovle - na hřišti | 44,24 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 32,98 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 14. 06. 2014 | Bulánka - sportovní areál | 42,70 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 24. 05. 2014 | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 34,39 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 39,64 | 0 | 0 | 0 | ||
Přípravka | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 27,72 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 30,00 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 31,29 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 29,03 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 29,91 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 06. 2019 | B | Křížkový Újezdec | 32,87 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 25. 05. 2019 | Kšely | 30,94 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 25. 05. 2019 | B | Kšely | 48,28 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 47,06 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 27,75 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 09. 2018 | B | Kostelec n/Č lesy | 40,84 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 28,06 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 09. 2018 | B | Třebovle | 34,09 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 36,28 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 01. 09. 2018 | B | Ratenice | 46,25 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 30. 06. 2018 | Kšely | 34,97 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 06. 2018 | B | Kšely | 42,85 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 34,88 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 44,31 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 33,00 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2018 | Kšely | 31,47 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 39,56 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 23. 09. 2017 | B | Kostelec n/Č lesy | 29,65 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 34,44 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 29,31 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 27,00 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 17. 06. 2017 | B | Ovčáry | 37,47 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 41,46 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 44,47 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 13. 05. 2017 | Kšely | 62,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 09. 2016 | Kostelec n/Č lesy | 52,90 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 08. 2016 | Třebovle | 41,47 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 02. 07. 2016 | Ovčáry | 34,09 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 31,88 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 05. 2016 | Kšely | 34,88 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 05. 2016 | Horní Kruty | 46,16 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 29. 08. 2015 | Třebovle | 48,93 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 23. 08. 2015 | Rostoklaty | 44,13 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 06. 2015 | Horní Měcholupy | 39,16 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 06. 2015 | Bulánka | 89,88 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 05. 2015 | Horní Kruty | 43,90 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 20. 09. 2014 | Poříčany - na hřišti | 37,22 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 30. 08. 2014 | Třebovle - na hřišti | 50,00 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 45,00 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 14. 06. 2014 | Bulánka - sportovní areál | 57,75 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 24. 05. 2014 | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 41,15 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 40,53 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 46,62 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 07. 2013 | Rostoklaty, na hřišti | 38,00 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 29. 06. 2013 | Český Brod | 44,94 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 40,00 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2013 | Břežany II. - na hřišti | 45,02 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2013 | Kšely | 47,10 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 05. 2013 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 46,57 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 40,32 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 08. 2012 | Horní Kruty - na hřišti | 52,19 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 06. 2012 | Třebovle - na hřišti | 57,00 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 06. 2012 | Břežany II. - na hřišti | 40,00 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 54,47 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

