Jsme parta dobrovolných hasičů Ratměřice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12000. | 01. 09. 2018 | Jankov | 91,66 | 0 | 33.04 | -33.04 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 18. 07. 2026 | Velká Chyška | 34,14 | 34.14 | 32.08 | 2.06 | ||
6. | 12. 07. 2026 | Makov | 18,67 | 18.67 | 18.55 | 0.12 | ||
6. | 11. 07. 2026 | Miřetice | 19,54 | 19.54 | 18.99 | 0.55 | ||
6. | 21. 06. 2026 | Olbramovice | 18,69 | 18.69 | 18.57 | 0.12 | ||
9. | 30. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Radošovice | 33,22 | 33.19 | 33.22 | -0.03 | ||
5. | 17. 08. 2025 | Malovice | 18,26 | 18.26 | 17.76 | 0.5 | ||
5. | 16. 08. 2025 | Malovice | 19,09 | 19.09 | 18.16 | 0.93 | ||
8. | 26. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velká Chyška | 26,37 | 26.37 | 26.37 | 0 | ||
8. | 13. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Makov | 21,21 | 21.21 | 20.53 | 0.68 | ||
7. | 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Miřetice | 19,58 | 19.58 | 18.95 | 0.63 | ||
8. | 22. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Olbramovice | 39,39 | 38.67 | 39.39 | -0.72 | ||
9. | 21. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Zdislavice | 39,32 | 37.99 | 39.32 | -1.33 | ||
4. | 31. 08. 2024 | Nalžovice | 18,89 | 18.29 | 18.89 | -0.6 | ||
5. | 17. 08. 2024 | Chářovice | 19,34 | 19.31 | 19.34 | -0.03 | ||
6. | 10. 08. 2024 | Načeradec -noční | 19,40 | 19.4 | 17.39 | 2.01 | ||
5. | 21. 07. 2024 | Olbramovice | 20,88 | 17.8 | 20.88 | -3.08 | ||
8. | 20. 07. 2024 | Malovice | 31,31 | 31.31 | 29.95 | 1.36 | ||
5. | 14. 07. 2024 | Makov | 18,08 | 17.98 | 18.08 | -0.1 | ||
1. | 13. 07. 2024 | Velká Chyška | 18,12 | 17.92 | 18.12 | -0.2 | ||
7. | 29. 06. 2024 | hřiště Daměnice | 18,23 | 18.23 | 18.2 | 0.03 | ||
6. | 22. 06. 2024 | Zdislavice | 19,06 | 17.49 | 19.06 | -1.57 | ||
8. | 20. 08. 2023 | Malovice | 21,88 | 21.88 | 19.28 | 2.6 | ||
4. | 19. 08. 2023 | Nalžovice | 17,38 | 17.38 | 17.32 | 0.06 | ||
5. | 12. 08. 2023 | Načeradec (noční) | 18,93 | 18.93 | 18.02 | 0.91 | ||
2. | 06. 08. 2023 | Miřetice | 18,09 | 18.09 | 17.47 | 0.62 | ||
9. | 05. 08. 2023 | Zdislavice | 25,18 | 25.18 | 24.36 | 0.82 | ||
5. | 16. 07. 2023 | Makov | 18,67 | 18.67 | 17.59 | 1.08 | ||
5. | 15. 07. 2023 | Velká Chyška | 18,63 | 18.63 | 18.03 | 0.6 | ||
8. | 01. 07. 2023 | Daměnice | 21,26 | 21.26 | 19.57 | 1.69 | ||
4. | 24. 06. 2023 | Chářovice | 17,74 | 17.57 | 17.74 | -0.17 | ||
4. | 27. 08. 2022 | Nalžovice | 17,73 | 16.95 | 17.73 | -0.78 | ||
4. | 20. 08. 2022 | Miřetice | 20,64 | 20.64 | 18.02 | 2.62 | ||
4. | 13. 08. 2022 | Načeradec | 19,74 | 19.74 | 18 | 1.74 | ||
4. | 17. 07. 2022 | Malovice | 18,49 | 17.15 | 18.49 | -1.34 | ||
9. | 16. 07. 2022 | Ctiboř | 21,09 | 21.09 | 21.05 | 0.04 | ||
8. | 09. 07. 2022 | Daměnice | 24,56 | 22.35 | 24.56 | -2.21 | ||
7. | 03. 07. 2022 | Makov | 19,37 | 18.01 | 19.37 | -1.36 | ||
4. | 02. 07. 2022 | Olbramovice | 19,65 | 18.14 | 19.65 | -1.51 | ||
2. | 12. 06. 2022 | Tučapy | 18,14 | 18.14 | 18.14 | 0 | ||
3. | 28. 08. 2021 | Malovice | 17,80 | 17.8 | 17.44 | 0.36 | ||
3. | 21. 08. 2021 | Miřetice | 17,91 | 17.91 | 17.74 | 0.17 | ||
3. | 14. 08. 2021 | Jankov | 17,49 | 17.49 | 17.4 | 0.09 | ||
6. | 14. 08. 2021 | Makov | 19,25 | 19.25 | 18.17 | 1.08 | ||
3. | 17. 07. 2021 | Chářovice | 18,27 | 18.07 | 18.27 | -0.2 | ||
1. | 10. 07. 2021 | Daměnice | 17,74 | 17.62 | 17.74 | -0.12 | ||
4. | 03. 07. 2021 | Olbramovice | 19,94 | 19.94 | 18.56 | 1.38 | ||
7. | 19. 06. 2021 | Chrbonín | 20,19 | 20.19 | 20.02 | 0.17 | ||
4. | 29. 08. 2020 | Miřetice | 18,07 | 18.07 | 17.85 | 0.22 | ||
8. | 23. 08. 2020 | Malovice | 18,61 | 18.61 | 18.27 | 0.34 | ||
13. | 22. 08. 2020 | Daměnice | 23,71 | 23.71 | 18.95 | 4.76 | ||
2. | 15. 08. 2020 | Jankov | 18,58 | 18.55 | 18.58 | -0.03 | ||
6. | 08. 08. 2020 | Makov | 18,87 | 18.87 | 18.33 | 0.54 | ||
6. | 07. 09. 2019 | Zhoř u Tábora | 19,11 | 18.69 | 19.11 | -0.42 | ||
3. | 31. 08. 2019 | Kozmice | 17,30 | 17.3 | 17.29 | 0.01 | ||
10. | 24. 08. 2019 | Miřetice / Chmelná | 21,53 | 21.53 | 19.02 | 2.51 | ||
6. | 17. 08. 2019 | Jankov | 20,98 | 18.16 | 20.98 | -2.82 | ||
3. | 03. 08. 2019 | Řepeč | 19,03 | 19.03 | 18.26 | 0.77 | ||
6. | 27. 07. 2019 | Malovice | 19,06 | 17.85 | 19.06 | -1.21 | ||
5. | 20. 07. 2019 | Chářovice | 19,13 | 17.66 | 19.13 | -1.47 | ||
4. | 14. 07. 2019 | Makov | 19,20 | 19.2 | 17.88 | 1.32 | ||
7. | 13. 07. 2019 | Louňovice pad Blaníkem | 20,45 | 20.45 | 20.33 | 0.12 | ||
5. | 06. 07. 2019 | Daměnice | 20,45 | 18.58 | 20.45 | -1.87 | ||
5. | 22. 06. 2019 | Křivsoudov | 20,88 | 20.88 | 19.38 | 1.5 | ||
8. | 01. 06. 2019 | Drahňovice | 23,50 | 20.59 | 23.5 | -2.91 | ||
6. | 22. 09. 2018 | Všechlapy | 18,75 | 18.62 | 18.75 | -0.13 | ||
6. | 15. 09. 2018 | Daměnice | 20,67 | 20.67 | 19.05 | 1.62 | ||
4. | 01. 09. 2018 | Jankov | 20,18 | 20.18 | 19.72 | 0.46 | ||
6. | 25. 08. 2018 | Miřetice / Chmelná | 21,06 | 21.06 | 19.24 | 1.82 | ||
4. | 04. 08. 2018 | Načeradec | 19,63 | 19.63 | 18.85 | 0.78 | ||
12. | 15. 07. 2018 | Makov | 20,36 | 19.12 | 20.36 | -1.24 | ||
3. | 14. 07. 2018 | Chářovice, hřiště | 19,53 | 18.58 | 19.53 | -0.95 | ||
5. | 01. 07. 2018 | Louňovice pod Blaníkem | 20,28 | 20.28 | 19.94 | 0.34 | ||
5. | 30. 06. 2018 | Drahňovice | 21,20 | 19.51 | 21.2 | -1.69 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

