Jsme parta dobrovolných hasičů Nová Dědina, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
15. | 25. 08. 2018 | Pěnčín | 39,28 | 39.28 | 38.99 | 0.29 | ||
18. | 05. 05. 2018 | Ludéřov | 57,75 | 38.14 | 57.75 | -19.61 | ||
5. | 21. 09. 2013 | Soběsuky | 18,45 | 18.16 | 18.45 | -0.29 | ||
4. | 31. 08. 2013 | Niva | 16,17 | 16.17 | 16.17 | 0 | ||
2. | 24. 08. 2013 | Vícov | 17,85 | 17.64 | 17.85 | -0.21 | ||
5. | 17. 08. 2013 | Krumsín | 17,86 | 17.52 | 17.86 | -0.34 | ||
11. | 03. 08. 2013 | Brodek u Konice | 20,33 | 20.33 | 19.44 | 0.89 | ||
9. | 13. 07. 2013 | Bílovice | 18,79 | 18.02 | 18.79 | -0.77 | ||
3. | 16. 06. 2013 | Čelechovice | 19,14 | 18.52 | 19.14 | -0.62 | ||
12. | 09. 06. 2013 | Lipová | 22,13 | 18.74 | 22.13 | -3.39 | ||
33. | 09. 06. 2013 | Novka | Lipová - hlavní hřiště | 22,13 | 18.74 | 22.13 | -3.39 | |
4. | 08. 06. 2013 | Dětkovice | 18,12 | 18.12 | 17.96 | 0.16 | ||
7. | 01. 06. 2013 | Stražisko | 18,95 | 18.25 | 18.95 | -0.7 | ||
4. | 22. 09. 2012 | Soběsuky | 18,27 | 17.39 | 18.27 | -0.88 | ||
8. | 08. 09. 2012 | Niva | 16,88 | 15.67 | 16.88 | -1.21 | ||
2. | 01. 09. 2012 | Stražisko | 18,27 | 18.2 | 18.27 | -0.07 | ||
4. | 25. 08. 2012 | Vícov | 18,07 | 18.07 | 17.92 | 0.15 | ||
5. | 11. 08. 2012 | Krumsín | 18,59 | 18.59 | 17.79 | 0.8 | ||
10. | 04. 08. 2012 | Brodek u Konice | 19,79 | 17.04 | 19.79 | -2.75 | ||
8. | 28. 07. 2012 | Dětkovice | 18,26 | 17.44 | 18.26 | -0.82 | ||
4. | 21. 07. 2012 | Lipová | 17,85 | 17.67 | 17.85 | -0.18 | ||
4. | 21. 07. 2012 | Lipová | 17,85 | 17.67 | 17.85 | -0.18 | ||
7. | 14. 07. 2012 | Bílovice | 18,31 | 17.86 | 18.31 | -0.45 | ||
5. | 17. 06. 2012 | Čelechovice | 19,00 | 18.78 | 19 | -0.22 | ||
31. | 29. 10. 2011 | Široký Důl | 15,60 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 17. 09. 2011 | Soběsuky | 15,43 | 15.43 | 15.05 | 0.38 | ||
15. | 10. 09. 2011 | Niva | 21,54 | 17.31 | 21.54 | -4.23 | ||
14. | 03. 09. 2011 | Stražisko | 23,00 | 19.05 | 23 | -3.95 | ||
7. | 27. 08. 2011 | Vícov | 19,65 | 19 | 19.65 | -0.65 | ||
2. | 13. 08. 2011 | Krumsín | 17,86 | 17.86 | 17.71 | 0.15 | ||
3. | 23. 07. 2011 | Dětkovice | 17,97 | 17.97 | 17.7 | 0.27 | ||
8. | 16. 07. 2011 | Bílovice | 18,95 | 18.95 | 18.37 | 0.58 | ||
7. | 18. 06. 2011 | Lipová | 18,31 | 18.31 | 17.45 | 0.86 | ||
7. | 18. 06. 2011 | Lipová | 18,31 | 18.31 | 17.45 | 0.86 | ||
8. | 28. 05. 2011 | Otaslavice | 20,32 | 20.32 | 19.37 | 0.95 | ||
2. | 18. 09. 2010 | Soběsuky | 15,25 | 15.25 | 14.52 | 0.73 | ||
6. | 04. 09. 2010 | Stražisko | 19,94 | 19.94 | 18.95 | 0.99 | ||
4. | 28. 08. 2010 | Vícov | 19,12 | 18.84 | 19.12 | -0.28 | ||
3. | 21. 08. 2010 | Niva | 16,51 | 16.17 | 16.51 | -0.34 | ||
10. | 14. 08. 2010 | Krumsín | 19,97 | 18.69 | 19.97 | -1.28 | ||
3. | 07. 08. 2010 | Otaslavice | 18,98 | 18.8 | 18.98 | -0.18 | ||
1. | 24. 07. 2010 | Dětkovice | 17,61 | 17.4 | 17.61 | -0.21 | ||
4. | 17. 07. 2010 | Bílovice | 19,00 | 19 | 18.64 | 0.36 | ||
1. | 03. 07. 2010 | Čelechovice na Hané | 18,71 | 18.71 | 18.14 | 0.57 | ||
12. | 27. 06. 2010 | Horní poříčí | 19,44 | 19.17 | 19.44 | -0.27 | ||
2. | 12. 06. 2010 | Lipová | 18,05 | 17.8 | 18.05 | -0.25 | ||
41. | 24. 10. 2009 | areál firmy Flídr s.r.o | 15,91 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 26. 09. 2009 | Toveř, OL | 17,56 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 12. 09. 2009 | Dolany - noční, OL | 16,00 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 06. 09. 2009 | Černovice, BK | 18,79 | 18.79 | 18.78 | 0.01 | ||
2. | 29. 08. 2009 | Vícov, PV | 19,16 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 15. 08. 2009 | Krumsín, PV | 19,74 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 25. 07. 2009 | Dětkovice, PV | 19,01 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 07. 2009 | Čelechovice, PV | 19,23 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 27. 06. 2009 | Střelice Dětřichov, OL | 19,19 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 20. 06. 2009 | Sychotín, BK | 18,61 | 18.28 | 18.61 | -0.33 | ||
6. | 13. 06. 2009 | Cholina, OL | 16,44 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 06. 06. 2009 | Niva, PV | 18,77 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 23. 05. 2009 | Loučany, OL | 18,63 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 27. 09. 2008 | Toveř, OL | 20,50 | 20.5 | 19.5 | 1 | ||
20. | 13. 09. 2008 | Dolany, OL | 26,42 | 24.9 | 26.42 | -1.52 | ||
15. | 06. 09. 2008 | Stražisko, PV | 29,12 | 29.12 | 18.18 | 10.94 | ||
7. | 23. 08. 2008 | Vícov, PV | 20,70 | 20.7 | 20.5 | 0.2 | ||
21. | 09. 08. 2008 | Plinkout, OL | 31,23 | 31.23 | 30.22 | 1.01 | ||
14. | 26. 07. 2008 | Dětkovice, PV | 29,12 | 18.43 | 29.12 | -10.69 | ||
12. | 05. 07. 2008 | Čelechovice na Hané, PV | 33,76 | 33.76 | 22.73 | 11.03 | ||
3. | 28. 06. 2008 | Střelice, OL | 17,58 | 17.58 | 16.88 | 0.7 | ||
10. | 14. 06. 2008 | Chválkovice, OL | 20,45 | 18.74 | 20.45 | -1.71 | ||
6. | 07. 06. 2008 | Niva, PV | 19,83 | 18.62 | 19.83 | -1.21 | ||
9. | 26. 05. 2008 | Loučany, OL | 19,20 | 19.02 | 19.2 | -0.18 | ||
31. | 27. 10. 2007 | Areál Flídr group - Široký Důl | 16,17 | 0 | 0 | 0 | ||
26. | 24. 07. 2005 | Plumlov, PV | 20,70 | 20.7 | 19.97 | 0.73 | ||
59. | 23. 10. 2004 | Areál Flídr group - Široký Důl | 21,14 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 18. 09. 2004 | Horní Štěpánov, PV | 18,94 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 11. 09. 2004 | Soběsuky, PV | 17,93 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 09. 2004 | Krumsín, PV | 22,06 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 04. 09. 2004 | Krumsín, PV | 22,32 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 04. 09. 2004 | Stražisko, PV | 23,87 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 14. 08. 2004 | Kralice n/H, PV | 21,07 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 24. 07. 2004 | Dětkovice, PV | 22,17 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 07. 2004 | Žárovice, PV | 21,27 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 10. 07. 2004 | Vícov, PV | 23,61 | 0 | 0 | 0 | ||
39. | 20. 06. 2004 | Plumlov, PV | 38,86 | 0 | 0 | 0 | ||
39. | 20. 06. 2004 | Plumlov, PV | 38,86 | 68.86 | 37.91 | 30.95 | ||
10. | 13. 09. 2003 | Soběsuky, PV | 18,57 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 06. 09. 2003 | Krumsín, PV | 58,37 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 30. 08. 2003 | Horní Štěpánov, PV | 19,73 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 12. 07. 2003 | Vícov, PV | 29,08 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 14. 06. 2003 | Mořice, PV | 35,40 | 0 | 0 | 0 | ||
37. | 08. 06. 2003 | Plumlov, PV | 42,16 | 0 | 0 | 0 | ||
37. | 08. 06. 2003 | Plumlov, PV | 42,16 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 07. 09. 2002 | Krumsín, PV | 24,96 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 24. 08. 2002 | Kelčice, PV | 20,00 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 27. 09. 2014 | Toveř | 20,25 | 20.25 | 19.31 | 0.94 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.



