Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Metylovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
40. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 15,86 | 15.57 | 15.86 | -0.29 | ||
52. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 17,03 | 16.25 | 17.03 | -0.78 | ||
38. | 01. 10. 2016 | Babice | 15,59 | 15.59 | 15.51 | 0.08 | ||
26. | 18. 06. 2016 | Oprechtice | 17,45 | 16.11 | 17.45 | -1.34 | ||
41. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,99 | 15.8 | 15.99 | -0.19 | ||
81. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,99 | 15.8 | 15.99 | -0.19 | ||
81. | 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 15,99 | 15.8 | 15.99 | -0.19 | |
1. | 04. 07. 2015 | Palkovice - areál sjezdovky | 180,03 | 176.04 | 180.03 | -3.99 | ||
5. | 20. 06. 2015 | A | Oprechtice | 15,32 | 15.1 | 15.32 | -0.22 | |
13. | 20. 06. 2015 | B | Oprechtice | 15,90 | 15.9 | 15.9 | 0 | |
10. | 13. 06. 2015 | Hřiště na Lubně | 14,73 | 14.14 | 14.73 | -0.59 | ||
23. | 05. 07. 2014 | Palkovice-areál sjezdovky | 1200,00 | 1200 | 189.7 | 1010.3 | ||
15. | 21. 06. 2014 | B | Oprechtice | 14,98 | 14.76 | 14.98 | -0.22 | |
17. | 21. 06. 2014 | A | Oprechtice | 15,22 | 14.66 | 15.22 | -0.56 | |
7. | 06. 07. 2013 | Palkovice - areál sjezdovky | 197,57 | 175.93 | 197.57 | -21.64 | ||
15. | 15. 06. 2013 | A | Oprechtice | 14,99 | 14.27 | 14.99 | -0.72 | |
19. | 16. 06. 2012 | A | Oprechtice | 15,36 | 14.62 | 15.36 | -0.74 | |
6. | 23. 07. 2011 | B | Nová Ves - u hasičárny | 151,87 | 148.37 | 151.87 | -3.5 | |
35. | 23. 07. 2011 | Nová Ves - u hasičárny | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
5. | 18. 06. 2011 | A | Oprechtice | 14,44 | 14.44 | 14.31 | 0.13 | |
24. | 18. 06. 2011 | B | Oprechtice | 21,03 | 14.97 | 21.03 | -6.06 | |
3. | 11. 09. 2010 | Pstruží- u hasičárny | 173,33 | 162.77 | 173.33 | -10.56 | ||
22. | 11. 09. 2010 | B | Pstruží- u hasičárny | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | |
6. | 24. 07. 2010 | B | Nová Ves - u hasičárny | 157,95 | 153.33 | 157.95 | -4.62 | |
29. | 24. 07. 2010 | Nová Ves - u hasičárny | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
30. | 11. 07. 2010 | B | Karolinka - fotbalové hřiště | 207,20 | 207.2 | 206.9 | 0.3 | |
7. | 19. 06. 2010 | A | Oprechtice | 14,55 | 14.55 | 14.42 | 0.13 | |
21. | 19. 06. 2010 | B | Oprechtice | 15,99 | 15.99 | 15.15 | 0.84 | |
6. | 20. 06. 2009 | A | Oprechtice | 14,92 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 20. 06. 2009 | A | Oprechtice | 14,67 | 0 | 0 | 0 | |
18. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 16,08 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 21. 06. 2008 | A | Oprechtice | 14,19 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 21. 06. 2008 | B | Oprechtice | 15,35 | 0 | 0 | 0 | |
10. | 16. 06. 2007 | B | Oprechtice | 15,23 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 18. 06. 2005 | Oprechtice | 19,08 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 06. 2003 | Oprechtice | 15,29 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 03. 10. 2026 | Štandlová Adéla | Praha, okolí Žižkovského vysílače | 734,71 | 734.71 | 734.71 | 0 | |
26. | 05. 10. 2019 | Velké Hoštice | 21,92 | 21.92 | 19.46 | 2.46 | ||
6. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 17,92 | 17.92 | 17.88 | 0.04 | ||
18. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 22,06 | 17.97 | 22.06 | -4.09 | ||
10. | 18. 06. 2016 | Oprechtice | 20,40 | 17.4 | 20.4 | -3 | ||
34. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 99,99 | 99.99 | 99.99 | 0 | ||
11. | 04. 07. 2015 | Palkovice - areál sjezdovky | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
3. | 13. 06. 2015 | A | Hřiště na Lubně | 17,40 | 17.15 | 17.4 | -0.25 | |
10. | 13. 06. 2015 | Hřiště na Lubně | 20,39 | 17.99 | 20.39 | -2.4 | ||
10. | 21. 06. 2014 | Oprechtice | 20,48 | 18.42 | 20.48 | -2.06 | ||
11. | 21. 06. 2014 | B | Oprechtice | 27,22 | 27.22 | 18.06 | 9.16 | |
9. | 15. 06. 2013 | Oprechtice | 23,05 | 17.25 | 23.05 | -5.8 | ||
3. | 16. 06. 2012 | Oprechtice | 18,96 | 18.56 | 18.96 | -0.4 | ||
3. | 23. 07. 2011 | Nová Ves - u hasičárny | 179,68 | 167.37 | 179.68 | -12.31 | ||
7. | 18. 06. 2011 | Oprechtice | 19,67 | 19.01 | 19.67 | -0.66 | ||
3. | 24. 07. 2010 | Nová Ves - u hasičárny | 199,69 | 199.69 | 191.85 | 7.84 | ||
5. | 19. 06. 2010 | Oprechtice | 18,90 | 18.9 | 18.67 | 0.23 | ||
6. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 18,35 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 21. 06. 2008 | Oprechtice | 19,82 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 16. 06. 2007 | Oprechtice | 19,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 17. 06. 2006 | Oprechtice | 21,93 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 18. 06. 2005 | Oprechtice | 18,82 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 06. 2003 | Oprechtice | 20,77 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 42,83 | 42.83 | 49.48 | -6.65 | ||
8. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 22,40 | 22.4 | 120 | -97.6 | ||
8. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 81,08 | 82.92 | 81.08 | 1.84 | ||
10. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 60,81 | 60.81 | 68.15 | -7.34 | ||
10. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 80,01 | 120 | 80.01 | 39.99 | ||
18. | 29. 08. 2014 | starší | Oprechtice | 27,22 | 15.16 | 27.22 | -12.06 | |
18. | 30. 08. 2013 | Oprechtice | 19,85 | 19.85 | 18.62 | 1.23 | ||
12. | 31. 08. 2012 | Oprechtice | 19,86 | 19.19 | 19.86 | -0.67 | ||
10. | 17. 06. 2012 | Oprechtice | 19,19 | 19.19 | 17.89 | 1.3 | ||
6. | 05. 09. 2009 | Oprechtice | 17,19 | 16.8 | 17.19 | -0.39 | ||
10. | 06. 09. 2008 | Oprechtice | 23,28 | 23.28 | 16.73 | 6.55 | ||
7. | 22. 06. 2008 | Oprechtice | 16,40 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 15. 09. 2007 | Oprechtice | 17,95 | 17.91 | 17.95 | -0.04 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 29. 08. 2015 | Oprechtice | 22,33 | 19.63 | 22.33 | -2.7 | ||
8. | 29. 08. 2014 | mladší | Oprechtice | 24,32 | 22.98 | 24.32 | -1.34 | |
12. | 31. 08. 2012 | Oprechtice | 29,19 | 28.57 | 29.19 | -0.62 | ||
4. | 03. 09. 2011 | Oprechtice | 19,35 | 18.95 | 19.35 | -0.4 | ||
12. | 19. 06. 2011 | Oprechtice | 45,14 | 45.14 | 19.05 | 26.09 | ||
4. | 05. 09. 2009 | Oprechtice | 19,24 | 18.78 | 19.24 | -0.46 | ||
10. | 21. 06. 2009 | Oprechtice | 23,67 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 22. 06. 2008 | Oprechtice | 23,03 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 09. 2007 | Oprechtice | 18,85 | 18.85 | 18.41 | 0.44 | ||
4. | 17. 06. 2007 | B | Oprechtice | 18,85 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 17. 06. 2007 | A | Oprechtice | 28,10 | 0 | 0 | 0 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 29. 06. 2026 | Kristýna Oralová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,16 | 18.56 | 18.16 | 0.4 | |
4. | 29. 06. 2026 | Kristýna Oralov | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,82 | 18.82 | 18.95 | -0.13 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 05. 04. 2025 | Ostřetín | 25,48 | 25.48 | 25.48 | 0 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 21. 06. 2014 | Oprechtice | 16,09 | 15.26 | 16.09 | -0.83 | ||
6. | 15. 06. 2013 | Oprechtice | 19,84 | 19.84 | 16.45 | 3.39 | ||
3. | 16. 06. 2012 | Oprechtice | 16,67 | 16.67 | 15.84 | 0.83 | ||
1. | 18. 06. 2011 | Oprechtice | 16,13 | 15.73 | 16.13 | -0.4 | ||
1. | 24. 07. 2010 | Nová Ves - u hasičárny | 154,59 | 154.59 | 151.33 | 3.26 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















