Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Lučany nad Nisou, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ky 17 staršíPS 12 muži
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 31. 07. 2021 | Nová Ves u Chrastavy | 20,18 | 18.51 | 20.18 | -1.67 | ||
9. | 12. 09. 2020 | Jeřmanice | 18,14 | 17.72 | 18.14 | -0.42 | ||
9. | 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 17,67 | 17.67 | 17.28 | 0.39 | ||
7. | 22. 08. 2020 | Bukovno | 17,82 | 17.21 | 17.82 | -0.61 | ||
16. | 10. 08. 2019 | Jílové u Držkova | 17,20 | 16.71 | 17.2 | -0.49 | ||
18. | 03. 08. 2019 | Nová Ves u Chrastavy | 24,91 | 22.05 | 24.91 | -2.86 | ||
17. | 09. 06. 2019 | Košťálov | 23,92 | 17.67 | 23.92 | -6.25 | ||
17. | 26. 05. 2019 | Libuň | 21,89 | 21.89 | 21.21 | 0.68 | ||
16. | 12. 05. 2019 | Velké Hamry | 29,11 | 29.11 | 24.53 | 4.58 | ||
18. | 04. 05. 2019 | Smidary | DSQ | 0 | 0 | 0 | ||
49. | 07. 04. 2019 | ŠRUMA Matěj | Jablonec | 19,53 | 19.53 | 19.78 | -0.25 | |
57. | 07. 04. 2019 | HARTIG Jan | Jablonec | 20,19 | 21.89 | 20.19 | 1.7 | |
80. | 07. 04. 2019 | PAULY Jan | Jablonec | 23,05 | 23.05 | 26.78 | -3.73 | |
15. | 22. 09. 2018 | Benešov u Semil | 20,42 | 20.07 | 20.42 | -0.35 | ||
13. | 16. 09. 2018 | Košťálov | 23,86 | 23.86 | 20.96 | 2.9 | ||
12. | 09. 09. 2018 | Jirkov | 20,56 | 19.44 | 20.56 | -1.12 | ||
18. | 18. 08. 2018 | Huť | 43,49 | 43.49 | 43.08 | 0.41 | ||
17. | 11. 08. 2018 | Jílové u Držkova | 23,67 | 21.72 | 23.67 | -1.95 | ||
43. | 07. 04. 2018 | Haltuf Filip | Jablonec | 19,30 | 19.3 | 120 | -100.7 | |
46. | 07. 04. 2018 | Kocourek Tomáš | Jablonec | 19,48 | 20.01 | 19.48 | 0.53 | |
78. | 07. 04. 2018 | Kocourek Otakar | Jablonec | 24,04 | 30.94 | 24.04 | 6.9 | |
11. | 05. 08. 2017 | Jílové u Držkova | 18,84 | 18.77 | 18.84 | -0.07 | ||
23. | 13. 05. 2017 | Velké Hamry | 53,82 | 53.82 | 25.87 | 27.95 | ||
64. | 01. 04. 2017 | Kocourek Tomáš | Jablonec | 19,50 | 19.92 | 19.5 | 0.42 | |
93. | 01. 04. 2017 | Pauly Jan | Jablonec | 22,44 | 22.44 | 26.24 | -3.8 | |
103. | 01. 04. 2017 | Haltuf Filip | Jablonec | 24,08 | 24.08 | 24.32 | -0.24 | |
106. | 01. 04. 2017 | Kocourek Otakar | Jablonec | 24,97 | 24.97 | 120 | -95.03 | |
23. | 09. 04. 2016 | 1 | Jablonec nad Nisou | 75,40 | 0 | 0 | 0 | |
31. | 13. 04. 2013 | Jablonec nad Nisou | 76,03 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
87. | 29. 03. 2026 | Engelová Lucie | Jablonec nad Nisou | 21,78 | 21.78 | 120 | -98.22 | |
91. | 07. 04. 2019 | ZVĚŘINOVÁ Karolína | Jablonec | 22,20 | 22.2 | 24.49 | -2.29 | |
101. | 07. 04. 2019 | LANGOVÁ Alžběta | Jablonec | 22,78 | 23.03 | 22.78 | 0.25 | |
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
86. | 15. 03. 2026 | Řehořek Matyáš | Jablonec nad Nisou | 16,21 | 120 | 16.21 | 103.79 | |
108. | 01. 11. 2025 | Engel Tomáš | Stromovka | 14,19 | 16.09 | 14.19 | 1.9 | |
206. | 01. 11. 2025 | Řehořek Matyáš | Stromovka | 16,92 | 17.47 | 16.92 | 0.55 | |
227. | 01. 11. 2025 | Kalista Jakub | Stromovka | 18,39 | 18.39 | 40.45 | -22.06 | |
200. | 15. 02. 2025 | Kočková Eliška | Jablonec nad Nisou | 19,07 | 23.1 | 19.07 | 4.03 | |
21. | 15. 02. 2025 | Engel Tomáš | Jablonec nad Nisou | 13,21 | 13.21 | 14.2 | -0.99 | |
84. | 30. 11. 2024 | Engel Tomáš | Ostrava | 13,69 | 14.12 | 13.69 | 0.43 | |
88. | 02. 11. 2024 | Engel Tomáš | Stromovka | 13,83 | 17.22 | 13.83 | 3.39 | |
44. | 23. 09. 2023 | Engelová Lucie | Brno | 12,96 | 13.3 | 12.96 | 0.34 | |
96. | 25. 09. 2022 | Scholzeová Vendula | Benešov | 14,44 | 14.44 | 120 | -105.56 | |
63. | 25. 09. 2022 | Droždž Kasper | Benešov | 13,64 | 15.98 | 13.64 | 2.34 | |
13. | 23. 03. 2019 | ŠRUMA Matěj | Jablonec | 12,97 | 12.97 | 13.32 | -0.35 | |
137. | 23. 03. 2019 | BOUDA Antonín | Jablonec | 16,82 | 16.86 | 16.82 | 0.04 | |
158. | 23. 03. 2019 | BOUDA Karel | Jablonec | 17,93 | 17.93 | 18.13 | -0.2 | |
196. | 23. 03. 2019 | ŠTRYNCLOVÁ Anna | Jablonec | 20,28 | 120 | 20.28 | 99.72 | |
46. | 09. 03. 2019 | Šruma Matěj | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,21 | 13.5 | 13.21 | 0.29 | |
146. | 03. 11. 2018 | Šruma Matěj | Praha | 15,72 | 15.72 | 20.32 | -4.6 | |
87. | 24. 03. 2018 | Langová Alžběta | Jablonec | 14,89 | 16.75 | 14.89 | 1.86 | |
142. | 24. 03. 2018 | Langová Eliška | Jablonec | 17,51 | 30.56 | 17.51 | 13.05 | |
159. | 24. 03. 2018 | Zvěřinová Karolína | Jablonec | 18,96 | 19.83 | 18.96 | 0.87 | |
165. | 24. 03. 2018 | Janovič Tomáš | Jablonec | 20,66 | 120 | 20.66 | 99.34 | |
166. | 24. 03. 2018 | Bouda Karel | Jablonec | 20,77 | 27.18 | 20.77 | 6.41 | |
172. | 24. 03. 2018 | Havel Richard | Jablonec | 22,59 | 23.85 | 22.59 | 1.26 | |
18. | 17. 03. 2018 | Šruma Matěj | Ostrava | 13,55 | 14.01 | 13.55 | 0.46 | |
82. | 17. 03. 2018 | Zvěřinová Karolína | Ostrava | 14,87 | 15.15 | 14.87 | 0.28 | |
140. | 17. 03. 2018 | Langová Alžběta | Ostrava | 16,82 | 16.82 | 120 | -103.18 | |
56. | 12. 03. 2017 | Šruma Matěj | Jablonec | 15,24 | 15.24 | 15.59 | -0.35 | |
98. | 12. 03. 2017 | Langová Alžběta | Jablonec | 16,72 | 19 | 16.72 | 2.28 | |
127. | 12. 03. 2017 | Zvěřinová Karolína | Jablonec | 18,19 | 18.19 | 18.6 | -0.41 | |
31. | 19. 03. 2016 | Šulcová Adéla | Jablonec | 14,68 | 14.68 | 15.27 | -0.59 | |
37. | 19. 03. 2016 | Kurej Josef | Jablonec | 15,06 | 120 | 15.06 | 104.94 | |
69. | 19. 03. 2016 | Langová Alžběta | Jablonec | 15,99 | 16.67 | 15.99 | 0.68 | |
78. | 19. 03. 2016 | Zvěřinová Karolína | Jablonec | 16,22 | 16.22 | 18.08 | -1.86 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
199. | 02. 11. 2025 | Kalista Jan | Stromovka | 23,97 | 27.57 | 23.97 | 3.6 | |
137. | 02. 11. 2025 | Engelová Kateřina | Stromovka | 18,98 | 18.98 | 20.17 | -1.19 | |
165. | 02. 11. 2025 | Stolínová Amálie | Stromovka | 20,43 | 20.43 | 120 | -99.57 | |
233. | 02. 11. 2025 | Šosvolová Anděla | Stromovka | 28,93 | 28.98 | 28.93 | 0.05 | |
244. | 02. 11. 2025 | Raulímová Liliana | Stromovka | 34,51 | 36.57 | 34.51 | 2.06 | |
66. | 16. 02. 2025 | Engelová Kateřina | Jablonec nad Nisou | 20,79 | 20.79 | 21.59 | -0.8 | |
44. | 03. 11. 2024 | Pavlíček Michael | Stromovka | 15,93 | 15.93 | 24.33 | -8.4 | |
54. | 03. 11. 2024 | Kalista Jakub | Stromovka | 16,31 | 20.72 | 16.31 | 4.41 | |
142. | 03. 11. 2024 | Kočková Eliška | Stromovka | 20,12 | 27.22 | 20.12 | 7.1 | |
66. | 23. 09. 2023 | Pavlíček Michal | Brno | 16,07 | 16.55 | 16.07 | 0.48 | |
66. | 25. 09. 2022 | Kolářová Pavlína | Benešov | 17,38 | 21.48 | 17.38 | 4.1 | |
101. | 24. 03. 2019 | ENGELOVÁ Lucie | Jablonec | 22,49 | 22.49 | 25.94 | -3.45 | |
76. | 25. 03. 2018 | Štrynclová Anna | Jablonec | 23,36 | 35.78 | 23.36 | 12.42 | |
36. | 11. 03. 2017 | Šruma Šimon | Jablonec | 17,65 | 18.08 | 17.65 | 0.43 | |
55. | 11. 03. 2017 | Langová Eliška | Jablonec | 20,00 | 29.25 | 20 | 9.25 | |
85. | 11. 03. 2017 | Havel Richard | Jablonec | 21,49 | 21.49 | 120 | -98.51 | |
106. | 11. 03. 2017 | Štrynclová Anna | Jablonec | 31,13 | 43.73 | 31.13 | 12.6 | |
112. | 11. 03. 2017 | Havlová Rozálie | Jablonec | 50,57 | 120 | 50.57 | 69.43 | |
62. | 19. 03. 2016 | Langová Eliška | Jablonec | 24,28 | 120 | 24.28 | 95.72 | |
78. | 19. 03. 2016 | Štrynclová Anna | Jablonec | 28,47 | 32.06 | 28.47 | 3.59 | |
107. | 19. 03. 2016 | Havel Richard | Jablonec | 24,69 | 24.69 | 27.81 | -3.12 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
54. | 22. 03. 2025 | Engelová Lucie | Jablonec nad Nisou | 22,04 | 22.04 | 25.89 | -3.85 | |
71. | 08. 04. 2018 | Langová Alžběta | Jablonec | 22,49 | 22.82 | 22.49 | 0.33 | |
78. | 08. 04. 2018 | Zvěřinová Karolína | Jablonec | 23,61 | 23.61 | 25.34 | -1.73 | |
49. | 02. 04. 2017 | Langová Alžběta | Jablonec | 24,20 | 24.43 | 24.2 | 0.23 | |
50. | 02. 04. 2017 | Zvěřinová Karolína | Jablonec | 24,50 | 27.19 | 24.5 | 2.69 | |
68. | 02. 04. 2017 | Šulcová Adéla | Jablonec | 22,67 | 23.23 | 22.67 | 0.56 | |
112. | 02. 04. 2017 | Habrová Martina | Jablonec | 28,40 | 31.3 | 28.4 | 2.9 | |
23. | 20. 03. 2016 | Zvěřinová Karolína | Jablonec | 23,34 | 25.56 | 23.34 | 2.22 | |
27. | 20. 03. 2016 | Langová Alžběta | Jablonec | 23,61 | 23.97 | 23.61 | 0.36 | |
33. | 20. 03. 2016 | Šulcová Adéla | Jablonec | 25,60 | 31.29 | 25.6 | 5.69 | |
84. | 20. 03. 2016 | Habrová Martina | Jablonec | 27,07 | 27.07 | 27.61 | -0.54 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
58. | 22. 03. 2025 | Engel Tomáš | Jablonec nad Nisou | 20,13 | 20.13 | 20.76 | -0.63 | |
5. | 05. 07. 2019 | Šruma Matěj | Svitavy, Běh na 100 m | 18,86 | 19.33 | 18.86 | 0.47 | |
7. | 05. 07. 2019 | Šruma Matěj | Svitavy, Dvojboj | 16,49 | 16.49 | 120 | -103.51 | |
5. | 05. 07. 2018 | Matěj Šruma | Plzeň, Dvojboj | 17,11 | 17.22 | 17.11 | 0.11 | |
6. | 04. 07. 2018 | Matěj Šruma | Plzeň, Běh na 100 m | 18,54 | 18.54 | 18.91 | -0.37 | |
14. | 02. 04. 2017 | Šruma Matěj | Jablonec | 20,74 | 120 | 20.74 | 99.26 | |
13. | 20. 03. 2016 | Haltuf Filip | Jablonec | 18,85 | 18.85 | 19.16 | -0.31 | |
33. | 20. 03. 2016 | Bílý David | Jablonec | 20,10 | 20.1 | 22.35 | -2.25 | |
48. | 20. 03. 2016 | Pauly Maxmilián | Jablonec | 22,25 | 23.33 | 22.25 | 1.08 | |
61. | 20. 03. 2016 | Kurej Josef | Jablonec | 21,77 | 21.77 | 22.62 | -0.85 | |
65. | 20. 03. 2016 | Kocourek Tomáš | Jablonec | 29,14 | 29.14 | 120 | -90.86 | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
51. | 28. 03. 2026 | Engelová Lucie | Jablonec nad Nisou | 20,79 | 21.53 | 20.79 | 0.74 | |
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 14. 08. 2021 | Dalešice | 22,93 | 21.61 | 22.93 | -1.32 | ||
4. | 12. 09. 2020 | Jeřmanice | 21,06 | 20.98 | 21.06 | -0.08 | ||
7. | 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 22,22 | 21.44 | 22.22 | -0.78 | ||
2. | 22. 08. 2020 | Bukovno | 22,00 | 21.54 | 22 | -0.46 | ||
18. | 15. 08. 2020 | Dalešice | 31,89 | 31.89 | 31.34 | 0.55 | ||
10. | 07. 07. 2018 | Raspenava | 53,51 | 53.51 | 46.54 | 6.97 | ||
8. | 09. 06. 2018 | Velké Hamry | 43,30 | 42.08 | 43.3 | -1.22 | ||
5. | 02. 06. 2018 | Jeřmanice | 24,05 | 22.26 | 24.05 | -1.79 | ||
5. | 19. 05. 2018 | Škodějov | 39,20 | 23.36 | 39.2 | -15.84 | ||
2. | 12. 05. 2018 | Krásná Ves | 22,04 | 22.04 | 20.92 | 1.12 | ||
4. | 23. 09. 2017 | Kosořice | 25,62 | 25.62 | 120 | -94.38 | ||
5. | 19. 08. 2017 | Roudný | 24,74 | 22.94 | 24.74 | -1.8 | ||
8. | 05. 08. 2017 | Karlinky | 29,24 | 29.24 | 22.65 | 6.59 | ||
7. | 08. 07. 2017 | Raspenava | 26,01 | 25.62 | 26.01 | -0.39 | ||
9. | 02. 07. 2016 | Krásná Ves | 32,14 | 31.87 | 32.41 | -0.54 | ||
9. | 01. 07. 2016 | Vesec p. Kozákovem | 24,94 | 24.94 | 24.94 | 0 | ||
4. | 29. 08. 2015 | Velké Hamry | 23,46 | 22.52 | 23.46 | -0.94 | ||
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ky 17 staršíPS 12 muži
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

