Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Lubno, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíPřípravka
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
15. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 14,39 | 14.14 | 14.39 | -0.25 | ||
4. | 04. 10. 2025 | Velké Hoštice | 14,36 | 14.36 | 13.88 | 0.48 | ||
22. | 05. 10. 2024 | Babice | 15,43 | 15.06 | 15.43 | -0.37 | ||
16. | 01. 10. 2022 | Babice | 14,99 | 14.37 | 14.99 | -0.62 | ||
63. | 05. 10. 2019 | Velké Hoštice | 18,32 | 17.48 | 18.32 | -0.84 | ||
3. | 02. 06. 2019 | Velké Karlovice | 15,29 | 14.99 | 15.29 | -0.3 | ||
22. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 15,09 | 14.71 | 15.09 | -0.38 | ||
53. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 17,31 | 17.31 | 16.13 | 1.18 | ||
12. | 28. 05. 2017 | Velké Karlovice | 26,11 | 26.01 | 26.11 | -0.1 | ||
91. | 29. 10. 2016 | areál firmy Flídr s.r.o | 18,35 | 16.85 | 18.35 | -1.5 | ||
37. | 01. 10. 2016 | Babice | 15,53 | 15.02 | 15.53 | -0.51 | ||
30. | 13. 08. 2016 | Kujavy, hřiště TJ | 17,42 | 17.41 | 17.42 | -0.01 | ||
4. | 30. 07. 2016 | Vyšní Lhoty - areál Kamenité | 18,03 | 17.1 | 18.03 | -0.93 | ||
15. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,14 | 15.14 | 14.77 | 0.37 | ||
29. | 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 15,14 | 15.14 | 14.77 | 0.37 | |
29. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,14 | 15.14 | 14.77 | 0.37 | ||
23. | 19. 09. 2015 | Fryčovice- stadion TJ | 1200,00 | 201.9 | 1200 | -998.1 | ||
3. | 05. 09. 2015 | Hájov-pod hasičárnou | 161,53 | 159.65 | 161.53 | -1.88 | ||
1. | 05. 09. 2015 | Brušperk-trav.plocha u hřiště | 141,63 | 141.63 | 140.9 | 0.73 | ||
13. | 08. 08. 2015 | Hřiště TJ Sokol Kujavy | 15,89 | 15.68 | 15.89 | -0.21 | ||
6. | 01. 08. 2015 | Hukvaldy-Dolní Sklenov | 158,59 | 144.85 | 158.59 | -13.74 | ||
16. | 11. 07. 2015 | Frýdek- Místek | 196,18 | 196.18 | 151.38 | 44.8 | ||
20. | 04. 07. 2015 | Palkovice - areál sjezdovky | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
14. | 20. 06. 2015 | Oprechtice | 16,02 | 15.1 | 16.02 | -0.92 | ||
15. | 13. 06. 2015 | Hřiště na Lubně | 14,97 | 14.6 | 14.97 | -0.37 | ||
2. | 06. 06. 2015 | Bystré-údolí hromů | 312,90 | 308.7 | 312.9 | -4.2 | ||
47. | 04. 10. 2014 | Babice | 17,07 | 16.2 | 17.07 | -0.87 | ||
20. | 20. 09. 2014 | Fryčovice-fotbalový stadión | 1200,00 | 165.38 | 1200 | -1034.62 | ||
3. | 30. 08. 2014 | Hájov-za hasičárnou | 168,04 | 162.34 | 168.04 | -5.7 | ||
1. | 16. 08. 2014 | Stanislavice-fotbalové hřiště | 148,44 | 148.1 | 148.44 | -0.34 | ||
1. | 02. 08. 2014 | Hukvaldy-Dolní Sklenov | 147,48 | 147.48 | 141.41 | 6.07 | ||
2. | 12. 07. 2014 | FM-Místek-areál SOŠ a VOŠ PO | 152,51 | 152.51 | 151.38 | 1.13 | ||
3. | 05. 07. 2014 | Palkovice-areál sjezdovky | 176,47 | 176.47 | 164.56 | 11.91 | ||
9. | 28. 06. 2014 | Podvysoká, ihrisko | 16,87 | 17 | 17 | 0 | ||
8. | 21. 06. 2014 | Bystré - Údolí hromů | 429,12 | 424.72 | 429.12 | -4.4 | ||
6. | 21. 06. 2014 | Oprechtice | 14,59 | 14.59 | 14.49 | 0.1 | ||
26. | 06. 07. 2013 | Palkovice - areál sjezdovky | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
6. | 15. 06. 2013 | Oprechtice | 15,00 | 15 | 14.98 | 0.02 | ||
2. | 01. 06. 2013 | Bystré-údolí hromů | 307,37 | 296.93 | 307.37 | -10.44 | ||
22. | 06. 10. 2012 | Babice | 15,30 | 15.3 | 15.16 | 0.14 | ||
12. | 16. 06. 2012 | Bystré | 612,83 | 610.91 | 612.83 | -1.92 | ||
6. | 18. 06. 2011 | Bystré-údolí hromů | 364,83 | 364.83 | 364.83 | 0 | ||
7. | 19. 06. 2010 | Oprechtice | 15,74 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 06. 2010 | Oprechtice | 14,71 | 14.71 | 14.53 | 0.18 | ||
16. | 19. 06. 2010 | Bystré-údolí hromů | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
7. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 15,07 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 14,46 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 06. 2008 | Oprechtice | 14,31 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 16. 06. 2007 | Oprechtice | 15,77 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 17. 06. 2006 | A | Oprechtice | 16,01 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 18. 06. 2005 | Oprechtice | 15,55 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 21. 06. 2003 | Oprechtice | 22,42 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 21. 09. 2013 | Fryčovice-Stadión TJ Fryčovice | 255,32 | 255.32 | 247.28 | 8.04 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 24. 06. 2016 | Vyšní Lhoty- areál Kamenité | 20,37 | 20.37 | 11.59 | 8.78 | ||
3. | 29. 08. 2015 | Oprechtice | 14,68 | 13.41 | 14.68 | -1.27 | ||
7. | 29. 05. 2015 | Vyšní Lhoty areál Kamenité | 17,00 | 14.94 | 17 | -2.06 | ||
14. | 06. 09. 2014 | Vyšní Lhoty-areál Kamenité | 28,01 | 28.01 | 27.98 | 0.03 | ||
19. | 29. 08. 2014 | starší | Oprechtice | 36,44 | 28.2 | 36.44 | -8.24 | |
17. | 22. 06. 2014 | Oprechtice | 22,31 | 22.31 | 21.98 | 0.33 | ||
20. | 17. 06. 2012 | Oprechtice | 39,67 | 39.67 | 38.52 | 1.15 | ||
6. | 19. 06. 2011 | Oprechtice | 15,31 | 14.41 | 15.31 | -0.9 | ||
3. | 20. 06. 2010 | Oprechtice | 15,17 | 15.17 | 14.91 | 0.26 | ||
12. | 21. 06. 2009 | Oprechtice | 43,20 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 09. 2007 | Oprechtice | 17,05 | 17.05 | 15.91 | 1.14 | ||
4. | 17. 06. 2007 | Oprechtice | 14,82 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 09. 09. 2006 | Oprechtice | 26,72 | 25.94 | 26.72 | -0.78 | ||
6. | 19. 06. 2005 | Oprechtice | 21,70 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 24. 06. 2016 | Vyšní Lhoty- areál Kamenité | 26,01 | 26.01 | 23.06 | 2.95 | ||
11. | 29. 05. 2015 | Vyšní Lhoty areál Kamenité | 26,69 | 26.69 | 25.36 | 1.33 | ||
9. | 06. 09. 2014 | Vyšní Lhoty-areál Kamenité | 38,06 | 38.06 | 36.69 | 1.37 | ||
23. | 22. 06. 2014 | Oprechtice | 31,39 | 31.39 | 30.6 | 0.79 | ||
10. | 26. 04. 2014 | Lučina | 19,93 | 19.93 | 18.82 | 1.11 | ||
6. | 19. 06. 2011 | Oprechtice | 26,74 | 26.74 | 20.1 | 6.64 | ||
13. | 20. 06. 2010 | Oprechtice | 34,34 | 20.51 | 34.34 | -13.83 | ||
13. | 21. 06. 2009 | Oprechtice | 47,39 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 22. 06. 2008 | Oprechtice | 18,44 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 15. 09. 2007 | Oprechtice | 18,91 | 18.13 | 18.91 | -0.78 | ||
2. | 17. 06. 2007 | Oprechtice | 17,45 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 18. 06. 2006 | Oprechtice | 17,12 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 06. 2005 | A | Oprechtice | 19,36 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 19. 06. 2005 | B | Oprechtice | 23,21 | 0 | 0 | 0 | |
Přípravka | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 22. 06. 2008 | Oprechtice | 47,61 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















