Jsme parta dobrovolných hasičů Lipov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
17. | 30. 08. 2009 | Velká nad Veličkou, HO | 30,43 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 23. 08. 2009 | Hrubá Vrbka, HO | 22,57 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 07. 2009 | Kuželov - GP ženy, HO | 24,23 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 24. 08. 2008 | Hrubá Vrbka, HO | 23,23 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 27. 07. 2008 | Kuželov - GP ženy, HO | 19,67 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 19. 08. 2007 | Hrubá Vrbka, HO | 39,98 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 21. 08. 2005 | Hrubá Vrbka, HO | 35,09 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 14. 07. 2019 | Tučapy | 29,27 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 13. 07. 2019 | Mistřice | 18,84 | 18.02 | 18.84 | -0.82 | ||
7. | 07. 07. 2019 | Částkov | 29,75 | 29.75 | 29.54 | 0.21 | ||
5. | 06. 07. 2019 | Salaš | 20,81 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 05. 2019 | Jarošov | 32,26 | 31.45 | 32.26 | -0.81 | ||
3. | 05. 05. 2019 | Vlkoš - fotba. hřiště | 21,55 | 20.45 | 21.55 | -1.1 | ||
4. | 05. 05. 2019 | Bojkovice | 23,59 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 04. 2019 | Kunovice | 20,66 | 19.23 | 20.66 | -1.43 | ||
3. | 02. 09. 2018 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 21,06 | 18.68 | 21.06 | -2.38 | ||
4. | 19. 08. 2018 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 21,28 | 17.85 | 21.28 | -3.43 | ||
1. | 04. 08. 2018 | Prušánky - has.areál | 23,76 | 22.77 | 23.76 | -0.99 | ||
6. | 21. 07. 2018 | Vracov - fotba. hřiště | 30,86 | 27.88 | 30.86 | -2.98 | ||
3. | 14. 07. 2018 | Rohatec - u základní školy | 20,80 | 20.71 | 20.8 | -0.09 | ||
3. | 07. 07. 2018 | Petrov u koupaliště | 21,07 | 18.1 | 21.07 | -2.97 | ||
4. | 24. 06. 2018 | Čeložnice - has.areál | 29,76 | 18.72 | 29.76 | -11.04 | ||
4. | 09. 06. 2018 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 20,99 | 20.99 | 20.88 | 0.11 | ||
1. | 02. 06. 2018 | Blatnice - fotba. hřiště | 19,79 | 17.68 | 19.79 | -2.11 | ||
7. | 20. 05. 2018 | Jarošov | 24,93 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 05. 2018 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 19,05 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 03. 09. 2017 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,23 | 19.51 | 20.23 | -0.72 | ||
3. | 20. 08. 2017 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 18,48 | 18.09 | 18.48 | -0.39 | ||
1. | 12. 08. 2017 | Vřesovice - fotb.hřiště | 17,96 | 17.96 | 17.95 | 0.01 | ||
5. | 05. 08. 2017 | Prušánky - has.areál | 34,29 | 34.29 | 33.26 | 1.03 | ||
1. | 28. 07. 2017 | hřiště TJ Hornácko Hrubá Vrbka | 18,17 | 18.17 | 17.96 | 0.21 | ||
1. | 15. 07. 2017 | Rohatec u Kulturního domu | 18,84 | 18.21 | 18.84 | -0.63 | ||
2. | 01. 07. 2017 | Petrov u koupaliště | 19,45 | 18.68 | 19.45 | -0.77 | ||
4. | 18. 06. 2017 | Čeložnice - has.areál | 21,69 | 21.69 | 20.8 | 0.89 | ||
1. | 10. 06. 2017 | Ratíškovice - fotb. hřiště | 17,72 | 17.72 | 17.36 | 0.36 | ||
1. | 03. 06. 2017 | Blatnice - fotb. hřiště | 18,78 | 18.78 | 18.1 | 0.68 | ||
5. | 20. 05. 2017 | Dubňany - has. areál | 26,77 | 18.94 | 26.77 | -7.83 | ||
5. | 14. 05. 2017 | Ratíškovice - Fotbalové hřiště | 21,94 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 07. 05. 2017 | Vlkoš - fotba. hřiště | 18,86 | 18.02 | 18.86 | -0.84 | ||
7. | 30. 04. 2017 | Kunovice | 21,82 | 21.82 | 21.01 | 0.81 | ||
1. | 03. 09. 2016 | Vacenovice - has. areál | 19,26 | 19.07 | 19.26 | -0.19 | ||
8. | 28. 08. 2016 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 31,14 | 31.14 | 30.17 | 0.97 | ||
5. | 21. 08. 2016 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 20,44 | 20.1 | 20.44 | -0.34 | ||
1. | 13. 08. 2016 | Vřesovice - fotb. hřiště | 19,46 | 19.07 | 19.46 | -0.39 | ||
6. | 30. 07. 2016 | Prušánky - has. areál | 26,65 | 26.01 | 26.65 | -0.64 | ||
4. | 16. 07. 2016 | Rohatec fot. hřiště | 20,15 | 20.15 | 19.51 | 0.64 | ||
5. | 02. 07. 2016 | Petrov - u koupaliště | 21,86 | 21.86 | 19.97 | 1.89 | ||
3. | 11. 06. 2016 | Ratíškovice - fotb. hřiště | 22,27 | 17.3 | 22.27 | -4.97 | ||
2. | 04. 06. 2016 | Blatnice - fotb. hřiště | 18,68 | 18.68 | 18.17 | 0.51 | ||
10. | 21. 05. 2016 | Dubňany - has. areál | 37,74 | 20.22 | 37.74 | -17.52 | ||
1. | 08. 05. 2016 | Vlkoš - fotb. hřiště | 18,70 | 18.19 | 18.7 | -0.51 | ||
5. | 30. 08. 2015 | A | Vel. nad Veličkou - náměstí | 19,67 | 19.28 | 19.67 | -0.39 | |
2. | 29. 08. 2015 | A | Vacenovice - has. areál | 18,37 | 17.93 | 18.37 | -0.44 | |
2. | 23. 08. 2015 | A | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 18,41 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 08. 08. 2015 | A | Vřesovice - fotb. hřiště | 19,03 | 19.03 | 17.74 | 1.29 | |
3. | 18. 07. 2015 | A | Rohatec - asfaltová silnice | 22,68 | 22.68 | 18.7 | 3.98 | |
2. | 04. 07. 2015 | A | Petrov - u koupaliště | 19,15 | 17.66 | 19.15 | -1.49 | |
2. | 21. 06. 2015 | A | Čeložnice - has. areál | 19,12 | 17.77 | 19.12 | -1.35 | |
7. | 21. 06. 2015 | B | Čeložnice - has. areál | 23,95 | 23.95 | 22.79 | 1.16 | |
2. | 13. 06. 2015 | A | Ratíškovice | 18,37 | 18.37 | 16.78 | 1.59 | |
1. | 06. 06. 2015 | A | Blatnice - fotb. hřiště | 17,81 | 17.81 | 17.75 | 0.06 | |
5. | 24. 05. 2015 | Jarošov | 24,50 | 18.2 | 24.5 | -6.3 | ||
4. | 23. 05. 2015 | A | Dubňany - has. areál | 25,33 | 18.42 | 25.33 | -6.91 | |
4. | 10. 05. 2015 | A | Vlkoš - fotb. hřiště | 20,54 | 20.54 | 19.9 | 0.64 | |
7. | 10. 05. 2015 | B | Vlkoš - fotb. hřiště | 22,91 | 22.91 | 21.59 | 1.32 | |
5. | 26. 04. 2015 | Kunovice - Bělinka | 22,05 | 22.05 | 18.13 | 3.92 | ||
2. | 31. 08. 2014 | A | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,74 | 18.55 | 20.74 | -2.19 | |
3. | 31. 08. 2014 | B | Vel. nad Veličkou - náměstí | 22,23 | 20.14 | 22.23 | -2.09 | |
2. | 30. 08. 2014 | A | Vacenovice - has. areál | 20,82 | 18.15 | 20.82 | -2.67 | |
9. | 30. 08. 2014 | A | Vacenovice | 20,82 | 18.15 | 20.82 | -2.67 | |
1. | 24. 08. 2014 | A | Hrubá Vrbka - hřiště | 19,02 | 18.19 | 19.02 | -0.83 | |
6. | 24. 08. 2014 | B | Hrubá Vrbka - hřiště | 22,33 | 20.56 | 22.33 | -1.77 | |
4. | 09. 08. 2014 | A | Vřesovice - hřiště | 20,02 | 20.02 | 17.67 | 2.35 | |
4. | 03. 08. 2014 | Ostrožská Lhota | 23,85 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 08. 2014 | B | Prušánky - noční | 26,34 | 26.34 | 25.82 | 0.52 | |
6. | 02. 08. 2014 | A | Prušánky - noční | 29,85 | 29.85 | 28.02 | 1.83 | |
1. | 26. 07. 2014 | A | Hřiště TJ Horňácko Hrubá Vrbka | 18,80 | 18.42 | 18.8 | -0.38 | |
1. | 20. 07. 2014 | A | Hroznová Lhota | 19,02 | 17.84 | 19.02 | -1.18 | |
5. | 20. 07. 2014 | B | Hroznová Lhota | 21,50 | 21.5 | 20.96 | 0.54 | |
5. | 19. 07. 2014 | A | Rohatec | 42,89 | 17.75 | 42.89 | -25.14 | |
3. | 05. 07. 2014 | A | Petrov | 18,85 | 18.85 | 18.29 | 0.56 | |
5. | 05. 07. 2014 | B | Petrov | 20,55 | 19.74 | 20.55 | -0.81 | |
1. | 21. 06. 2014 | A | Čeložnice | 18,51 | 18.28 | 18.51 | -0.23 | |
4. | 21. 06. 2014 | B | Čeložnice | 20,74 | 20.74 | 20.53 | 0.21 | |
4. | 07. 06. 2014 | A | Ratíškovice - u hasičárny | 22,36 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 24. 05. 2014 | A | Dubňany | 19,75 | 18.73 | 19.75 | -1.02 | |
4. | 24. 05. 2014 | B | Dubňany | 23,11 | 23.11 | 22.59 | 0.52 | |
2. | 04. 05. 2014 | A | Vlkoš | 18,81 | 18.27 | 18.81 | -0.54 | |
8. | 04. 05. 2014 | B | Vlkoš | 22,20 | 22.2 | 19.29 | 2.91 | |
1. | 07. 09. 2013 | Vacenovice | 19,85 | 19.85 | 19.66 | 0.19 | ||
1. | 01. 09. 2013 | Velká nad Vel. | 19,10 | 18.01 | 19.1 | -1.09 | ||
5. | 18. 08. 2013 | B | Hrubá Vrbka | 20,90 | 20.9 | 20.78 | 0.12 | |
7. | 18. 08. 2013 | Hrubá Vrbka | 30,94 | 16.95 | 30.94 | -13.99 | ||
1. | 17. 08. 2013 | Hovorany AGP ženy | 18,25 | 18.25 | 18.22 | 0.03 | ||
7. | 17. 08. 2013 | B | Hovorany AGP ženy | 20,70 | 20.52 | 20.7 | -0.18 | |
7. | 10. 08. 2013 | Vřesovice - hřiště | 27,20 | 25.22 | 27.2 | -1.98 | ||
2. | 03. 08. 2013 | Prušánky - noční | 22,98 | 22.91 | 22.98 | -0.07 | ||
2. | 28. 07. 2013 | Kuželov AGP-ženy | 18,77 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 28. 07. 2013 | B | Kuželov AGP-ženy | 23,62 | 0 | 0 | 0 | |
1. | 20. 07. 2013 | Rohatec | 17,83 | 17.54 | 17.83 | -0.29 | ||
3. | 06. 07. 2013 | Petrov | 21,31 | 21.29 | 21.31 | -0.02 | ||
2. | 29. 06. 2013 | Hroznová Lhota AGP-ženy | 19,83 | 18.39 | 19.83 | -1.44 | ||
1. | 15. 06. 2013 | Mistřín | 18,08 | 18 | 18.08 | -0.08 | ||
2. | 08. 06. 2013 | Ratíškovice | 18,96 | 17.95 | 18.96 | -1.01 | ||
3. | 01. 06. 2013 | Čeložnice | 21,57 | 21.57 | 20.72 | 0.85 | ||
1. | 25. 05. 2013 | Dubňany | 20,00 | 20 | 19.88 | 0.12 | ||
2. | 05. 05. 2013 | Vlkoš | 18,93 | 18.7 | 18.93 | -0.23 | ||
1. | 26. 08. 2012 | Velká nad Veličkou | 19,46 | 19.13 | 19.46 | -0.33 | ||
5. | 19. 08. 2012 | Hrubá Vrbka | 19,94 | 19.18 | 19.94 | -0.76 | ||
3. | 18. 08. 2012 | Hovorany | 18,68 | 18.68 | 20.68 | -2 | ||
1. | 11. 08. 2012 | Vřesovice | 18,59 | 18.1 | 18.59 | -0.49 | ||
1. | 04. 08. 2012 | Prušánky | 23,78 | 22.41 | 23.78 | -1.37 | ||
2. | 29. 07. 2012 | Kuželov | 20,21 | 19.82 | 20.21 | -0.39 | ||
2. | 21. 07. 2012 | Rohatec | 18,55 | 18.55 | 18.39 | 0.16 | ||
1. | 14. 07. 2012 | Petrov | 19,28 | 18.03 | 19.28 | -1.25 | ||
11. | 07. 07. 2012 | Vacenovice | 20,08 | 20.08 | 19.02 | 1.06 | ||
11. | 07. 07. 2012 | Vacenovice | 20,08 | 20.08 | 19.02 | 1.06 | ||
1. | 09. 06. 2012 | Ratíškovice | 18,18 | 18.14 | 18.18 | -0.04 | ||
4. | 02. 06. 2012 | Čeložnice | 20,07 | 19.01 | 20.07 | -1.06 | ||
6. | 19. 05. 2012 | Dubňany | 20,54 | 20.54 | 20.12 | 0.42 | ||
1. | 06. 05. 2012 | Vlkoš | 18,53 | 17.62 | 18.53 | -0.91 | ||
1. | 28. 04. 2012 | Vacenovice | 20,06 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 03. 09. 2011 | Salaš | 19,59 | 19.59 | 19.59 | 0 | ||
2. | 28. 08. 2011 | Velká nad Veličkou | 18,70 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 21. 08. 2011 | Hrubá Vrbka | 18,89 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 08. 2011 | Kunovice | 19,90 | 19.9 | 19.9 | 0 | ||
2. | 06. 08. 2011 | Vřesovice | 19,57 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 16. 07. 2011 | Rohatec | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 09. 07. 2011 | Vacenovice | 19,56 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 07. 2011 | Petrov | 18,61 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 06. 2011 | Ratíškovice | 19,05 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 28. 05. 2011 | Čeložnice | 23,53 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 05. 2011 | Vlkoš | 21,60 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 30. 04. 2011 | Vacenovice | 20,97 | 20.97 | 20.97 | 0 | ||
5. | 29. 08. 2010 | Velká nad Veličkou, HO | 21,36 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 08. 2010 | Hrubá Vrbka, HO | 19,60 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 14. 08. 2010 | Hovorany - GP ženy, HO | 20,35 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 08. 2010 | Kuželov - GP ženy, HO | 20,69 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 31. 07. 2010 | Prušánky, HO | 34,85 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 17. 07. 2010 | Rohatec, HO | 24,05 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 03. 07. 2010 | Petrov, HO | 35,44 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 05. 06. 2010 | Ratíškovice, HO | 25,47 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 05. 2010 | Čeložnice, HO | 35,79 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 05. 2010 | Dubňany, HO | 23,31 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 09. 05. 2010 | Vlkoš, HO | 24,09 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 08. 2009 | Velká nad Veličkou, HO | 25,02 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 08. 2009 | Hovorany - GP ženy, HO | 23,34 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 23. 08. 2009 | Hrubá Vrbka, HO | 21,25 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 15. 08. 2009 | Dubňany, HO | 21,40 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 01. 08. 2009 | Prušánky, HO | 27,81 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 18. 07. 2009 | Rohatec, HO | 27,29 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 27. 06. 2009 | Mistřín - GP ženy, HO | 22,76 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 30. 05. 2009 | Čeložnice, HO | 27,03 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 10. 05. 2009 | Vlkoš, HO | 47,05 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 24. 08. 2008 | Hrubá Vrbka, HO | 24,05 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.


