Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Kravaře, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenci
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 04. 09. 2016 | Neplachovice | 19,57 | 19.57 | 19.3 | 0.27 | ||
17. | 03. 09. 2016 | Vávrovice | 21,12 | 21.12 | 20.81 | 0.31 | ||
6. | 14. 08. 2016 | Skrochovice | 19,27 | 18.15 | 19.27 | -1.12 | ||
15. | 13. 08. 2016 | Sádek | 19,61 | 19.61 | 19.36 | 0.25 | ||
9. | 07. 08. 2016 | Bolatice | 19,36 | 18.88 | 19.36 | -0.48 | ||
10. | 06. 08. 2016 | Oldřišov | 18,79 | 18.79 | 18.6 | 0.19 | ||
9. | 31. 07. 2016 | Služovice | 19,29 | 19.24 | 19.29 | -0.05 | ||
26. | 23. 07. 2016 | Velké Hoštice | 18,52 | 18.1 | 18.52 | -0.42 | ||
9. | 26. 06. 2016 | Chlebičov | 19,18 | 19.18 | 18.7 | 0.48 | ||
26. | 25. 06. 2016 | Pustkovec | MS | 19.12 | 18.99 | 0.13 | ||
5. | 23. 06. 2016 | Velké Hoštice | 18,52 | 18.1 | 18.52 | -0.42 | ||
12. | 04. 06. 2016 | Kravaře | 19,97 | 19.97 | 18.76 | 1.21 | ||
25. | 09. 08. 2015 | Luboměř | 32,35 | 20.42 | 32.35 | -11.93 | ||
24. | 12. 07. 2014 | Pustkovec | 19,16 | 19.16 | 18.1 | 1.06 | ||
45. | 05. 10. 2013 | Velké Hoštice | 19,83 | 18.35 | 19.83 | -1.48 | ||
31. | 14. 07. 2013 | B | Velké Hoštice | 19,36 | 18.56 | 19.36 | -0.8 | |
3. | 01. 05. 2013 | Dorost | Hlavnice, hřiště TJ | 16,97 | 0 | 0 | 0 | |
30. | 01. 08. 2010 | Neplachovice, OP | 23,85 | 23.85 | 21.56 | 2.29 | ||
12. | 16. 08. 2009 | Oldřišov, OP | 16,44 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 06. 07. 2008 | Velké Hoštice, OP, - | 19,01 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 07. 2007 | Služovice, OP | 19,69 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 07. 2007 | Hněvošice, OP | 20,20 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 01. 07. 2007 | Velké Hoštice, OP | 24,10 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 16. 07. 2006 | Hněvošice, OP | 23,81 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 07. 2006 | Velké Hoštice, OP | 20,78 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 28. 05. 2006 | Svoboda, OP | 27,09 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 07. 08. 2005 | Bolatice, OP | 21,40 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 24. 07. 2005 | Služovice, OP | 29,11 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 03. 07. 2005 | Velké Hoštice, OP | 29,44 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 18. 09. 2004 | Mladecko, OP | 21,18 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 25. 07. 2004 | Služovice, OP | 17,74 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 18. 07. 2004 | Hněvošice, OP | 21,03 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 04. 07. 2004 | Velké Hoštice, OP | 27,88 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 27. 07. 2003 | Služovice, OP | 17,96 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
52. | 30. 08. 2019 | BRIGITA BERNEISCHOVÁ | Ústí nad Labem, věž | 21,62 | 21.62 | 26.46 | -4.84 | |
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
23. | 01. 11. 2025 | Křížová Isabel | Stromovka | 12,57 | 12.73 | 12.57 | 0.16 | |
101. | 20. 09. 2025 | Stošek Filip | Plzeň - chlapci | 14,82 | 15.25 | 14.82 | 0.43 | |
43. | 20. 09. 2025 | Křížová Isabela | Plzeň - dívky | 12,58 | 12.58 | 16.42 | -3.84 | |
91. | 20. 09. 2025 | Jagerová Karolína | Plzeň - dívky | 13,62 | 17.71 | 13.62 | 4.09 | |
5. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 75,47 | 77.76 | 75.47 | 2.29 | ||
6. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 42,25 | 42.25 | 43.8 | -1.55 | ||
8. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 54,56 | 59.71 | 54.56 | 5.15 | ||
8. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 60,17 | 60.84 | 60.17 | 0.67 | ||
9. | 07. 06. 2025 | Ostrava | 23,27 | 29.26 | 23.27 | 5.99 | ||
25. | 29. 03. 2025 | Křížová Isabel | Ostrava | 12,70 | 13.55 | 12.7 | 0.85 | |
138. | 29. 03. 2025 | Jagerová Karolína | Ostrava | 14,41 | 15.39 | 14.41 | 0.98 | |
45. | 30. 11. 2024 | Křížová Isabel | Ostrava | 12,84 | 12.87 | 12.84 | 0.03 | |
158. | 30. 11. 2024 | Jagerová Karolína | Ostrava | 14,50 | 14.67 | 14.5 | 0.17 | |
210. | 30. 11. 2024 | Peterkova Laura | Ostrava | 15,25 | 15.56 | 15.25 | 0.31 | |
65. | 30. 11. 2024 | Ignác Matouš | Ostrava | 13,45 | 14.14 | 13.45 | 0.69 | |
196. | 02. 11. 2024 | Stošek Filip | Stromovka | 17,65 | 17.65 | 25.76 | -8.11 | |
41. | 02. 11. 2024 | Křížová Isabel | Stromovka | 12,83 | 15.39 | 12.83 | 2.56 | |
182. | 02. 11. 2024 | Jagerová Karolína | Stromovka | 14,81 | 14.81 | 15.24 | -0.43 | |
38. | 12. 10. 2024 | Křižová Isabela | Ústí nad Labem | 12,88 | 12.99 | 12.88 | 0.11 | |
111. | 12. 10. 2024 | Ignác Matouš | Ústí nad Labem | 16,68 | 16.68 | 19.72 | -3.04 | |
3. | 23. 03. 2019 | ADAMCOVÁ Michaela | Jablonec | 12,32 | 12.32 | 12.43 | -0.11 | |
50. | 23. 03. 2019 | RYBKA Jakub | Jablonec | 14,62 | 14.62 | 16.49 | -1.87 | |
91. | 23. 03. 2019 | KUŠNIERIK Daniel | Jablonec | 15,67 | 17.04 | 15.67 | 1.37 | |
133. | 23. 03. 2019 | KŘÍŽOVÁ Šarlota | Jablonec | 15,82 | 17.48 | 15.82 | 1.66 | |
6. | 09. 03. 2019 | Adamcová Michaela | ČHP 2019 – Ostravská hala | 12,62 | 12.62 | 13.05 | -0.43 | |
60. | 09. 03. 2019 | Rybka Jakub | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,02 | 15.02 | 15.51 | -0.49 | |
147. | 09. 03. 2019 | Křížová Šarlota | ČHP 2019 – Ostravská hala | 18,66 | 19.6 | 18.66 | 0.94 | |
155. | 09. 03. 2019 | Kušnierik Daniel | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,07 | 17.14 | 17.07 | 0.07 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
112. | 20. 09. 2025 | Glabasnia Adam | Plzeň - chlapci | 18,63 | 18.63 | 24.15 | -5.52 | |
42. | 12. 10. 2024 | Peterek Maxim | Ústí nad Labem | 15,54 | 15.54 | 15.63 | -0.09 | |
68. | 23. 09. 2023 | Stošek Filip | Brno | 16,10 | 16.1 | 21.89 | -5.79 | |
75. | 23. 09. 2023 | Peterek Maxim | Brno | 16,59 | 16.95 | 16.59 | 0.36 | |
98. | 25. 09. 2022 | Rybková Tereza | Benešov | 19,13 | 19.13 | 19.65 | -0.52 | |
80. | 25. 09. 2022 | Peterek Maxim | Benešov | 17,43 | 18.45 | 17.43 | 1.02 | |
91. | 25. 09. 2022 | Stošek Filip | Benešov | 18,42 | 18.42 | 19.54 | -1.12 | |
54. | 24. 03. 2019 | VEČERKOVÁ Sára | Jablonec | 18,13 | 18.13 | 19.18 | -1.05 | |
65. | 24. 03. 2019 | IGNÁC Matouš | Jablonec | 18,69 | 18.69 | 21.89 | -3.2 | |
80. | 24. 03. 2019 | HLAVÁČ Vojtěch | Jablonec | 19,81 | 19.81 | 23.7 | -3.89 | |
89. | 24. 03. 2019 | PETERKOVA Laura | Jablonec | 21,60 | 26.81 | 21.6 | 5.21 | |
126. | 24. 03. 2019 | RYBKOVÁ Tereza | Jablonec | 26,22 | 26.22 | 33.44 | -7.22 | |
134. | 24. 03. 2019 | PETEREK Maxim | Jablonec | 26,24 | 29.22 | 26.24 | 2.98 | |
47. | 09. 03. 2019 | Večerková Sára | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,32 | 26.24 | 19.32 | 6.92 | |
53. | 09. 03. 2019 | Vilášek Simon | ČHP 2019 – Ostravská hala | 18,04 | 19.74 | 18.04 | 1.7 | |
56. | 09. 03. 2019 | Fišerová Sabina | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,77 | 19.77 | 19.89 | -0.12 | |
66. | 09. 03. 2019 | Hlaváč Vojtěch | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,37 | 21.51 | 19.37 | 2.14 | |
78. | 09. 03. 2019 | Ignác Matouš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 20,72 | 25.73 | 20.72 | 5.01 | |
94. | 09. 03. 2019 | Křížová Isabel | ČHP 2019 – Ostravská hala | 26,37 | 28.11 | 26.37 | 1.74 | |
100. | 09. 03. 2019 | Rybková Tereza | ČHP 2019 – Ostravská hala | 29,74 | 35.06 | 29.74 | 5.32 | |
102. | 09. 03. 2019 | Peterek Maxim | ČHP 2019 – Ostravská hala | 30,21 | 35.1 | 30.21 | 4.89 | |
109. | 09. 03. 2019 | Ignácová Viktorie | ČHP 2019 – Ostravská hala | 45,20 | 47.08 | 45.2 | 1.88 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 27. 06. 2020 | ADAMCOVÁ Michaela | Třebíč | 18,24 | 18.65 | 18.24 | 0.41 | |
30. | 27. 06. 2020 | HARAZIMOVÁ Valerie | Třebíč | 23,22 | 23.22 | 24.27 | -1.05 | |
54. | 27. 06. 2020 | RYBKOVÁ Nikol | Třebíč | 25,58 | 27.17 | 25.58 | 1.59 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 27. 06. 2020 | RYBKA Jakub | Třebíč | 20,78 | 20.78 | 23.19 | -2.41 | |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
