Jsme parta dobrovolných hasičů Kokory, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
66. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 17,02 | 17.02 | 16.53 | 0.49 | ||
2. | 06. 06. 2026 | Počenice, fotbalové hřiště | 18,87 | 18.87 | 18.01 | 0.86 | ||
9. | 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 18,38 | 18.38 | 18.22 | 0.16 | ||
9. | 23. 05. 2026 | Litenčice, hřiště | 22,89 | 19.44 | 22.89 | -3.45 | ||
9. | 02. 05. 2026 | Chropyně, fotbalové hřiště | 21,35 | 21.35 | 20.88 | 0.47 | ||
5. | 06. 09. 2025 | Fotbalové hřiště Chropyně | 17,37 | 15.69 | 17.37 | -1.68 | ||
8. | 02. 08. 2025 | Rychlov Skála | 20,04 | 20.04 | 18.93 | 1.11 | ||
9. | 23. 08. 2024 | Litenčice - hřiště | 18,37 | 15.97 | 18.37 | -2.4 | ||
7. | 16. 09. 2023 | Radslavice | 17,08 | 16.67 | 17.08 | -0.41 | ||
4. | 04. 08. 2023 | Bystřička, hřiště U Lukášů | 15,85 | 15.37 | 15.85 | -0.48 | ||
7. | 30. 07. 2023 | Rychlov u skály | 20,06 | 15.06 | 20.06 | -5 | ||
6. | 29. 07. 2023 | Krhová | 15,97 | 15.8 | 15.97 | -0.17 | ||
11. | 29. 04. 2023 | Fotbalové hřiště Chropyně | 22,07 | 21.5 | 22.07 | -0.57 | ||
6. | 01. 10. 2022 | Nasobůrky | 17,45 | 17.45 | 37.05 | -19.6 | ||
3. | 17. 09. 2022 | Výkleky | 19,34 | 19.34 | 19.33 | 0.01 | ||
1. | 03. 09. 2022 | Fotbalové hřiště Chropyně | 15,13 | 15.06 | 15.13 | -0.07 | ||
7. | 28. 08. 2022 | Lešná | 17,63 | 15.49 | 17.63 | -2.14 | ||
8. | 27. 08. 2022 | Lobodice - hasičský areál | 101,07 | 20.75 | 101.07 | -80.32 | ||
5. | 20. 08. 2022 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 19,39 | 19.11 | 19.39 | -0.28 | ||
3. | 31. 07. 2022 | Rychlov u skály | 16,90 | 16.9 | 16.19 | 0.71 | ||
2. | 23. 07. 2022 | Hustopeče n. B. | 18,09 | 17.67 | 18.09 | -0.42 | ||
13. | 23. 07. 2022 | Šumvald | 22,22 | 22.22 | 22.02 | 0.2 | ||
7. | 09. 07. 2022 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 22,78 | 22.78 | 22.25 | 0.53 | ||
1. | 26. 06. 2022 | Troubky fotbalové hřiště | 19,09 | 19.09 | 18.39 | 0.7 | ||
11. | 24. 06. 2022 | Dřevohostice | 21,27 | 21.27 | 20.18 | 1.09 | ||
15. | 11. 06. 2022 | Chválkovice | 23,93 | 23.93 | 19.11 | 4.82 | ||
8. | 10. 06. 2022 | Provodovice | 17,97 | 17.97 | 16.72 | 1.25 | ||
11. | 05. 06. 2022 | Radíkov | 22,20 | 20.65 | 22.2 | -1.55 | ||
4. | 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 18,57 | 18 | 18.57 | -0.57 | ||
13. | 29. 05. 2022 | Břevenec | 21,29 | 21.29 | 18.19 | 3.1 | ||
10. | 14. 05. 2022 | Bezděčí u Trnávky | 16,55 | 16.55 | 15.54 | 1.01 | ||
12. | 07. 05. 2022 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 35,06 | 35.06 | 33.53 | 1.53 | ||
11. | 23. 04. 2022 | Chropyně Fotbalový stadion | 20,34 | 20.34 | 20.34 | 0 | ||
11. | 18. 09. 2021 | Dolany | 21,07 | 21.07 | 19.61 | 1.46 | ||
4. | 11. 09. 2021 | Fotbalový stadion Chropyně | 18,03 | 18.03 | 15.22 | 2.81 | ||
15. | 04. 09. 2021 | Hlubočky | 23,10 | 19.63 | 23.1 | -3.47 | ||
14. | 28. 08. 2021 | Nětčice | 18,61 | 18.61 | 16.45 | 2.16 | ||
14. | 21. 08. 2021 | Měrotín | 20,46 | 17.86 | 20.46 | -2.6 | ||
4. | 14. 08. 2021 | Plinkout | 18,78 | 18.55 | 18.78 | -0.23 | ||
1. | 07. 08. 2021 | Hřiště u KD Bohuňovice | 15,66 | 15.47 | 15.66 | -0.19 | ||
6. | 24. 07. 2021 | Šumvald | 21,93 | 18.83 | 21.93 | -3.1 | ||
26. | 17. 07. 2021 | Bílovice (PV) | 22,49 | 22.49 | 21.78 | 0.71 | ||
11. | 17. 07. 2021 | Bílovice | 19,67 | 19.67 | 18.12 | 1.55 | ||
19. | 03. 07. 2021 | Kožušany | 20,00 | 20 | 19.78 | 0.22 | ||
7. | 03. 07. 2021 | Dětkovice | 18,41 | 18.41 | 18.25 | 0.16 | ||
8. | 03. 07. 2021 | Dětkovice | 18,41 | 18.41 | 18.25 | 0.16 | ||
14. | 26. 06. 2021 | Dolní Libina | 32,40 | 32.4 | 30.52 | 1.88 | ||
21. | 19. 06. 2021 | Chválkovice | 23,10 | 19.31 | 23.1 | -3.79 | ||
13. | 05. 06. 2021 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 19,63 | 19.63 | 19.48 | 0.15 | ||
13. | 05. 09. 2020 | Hlubočky | 23,12 | 23.12 | 22.14 | 0.98 | ||
5. | 29. 08. 2020 | Bolelouc u splavu | 16,74 | 16 | 16.74 | -0.74 | ||
11. | 15. 08. 2020 | Přílepy | 19,42 | 19.42 | 18 | 1.42 | ||
39. | 02. 08. 2020 | Zahnašovice | 33,27 | 32.91 | 33.27 | -0.36 | ||
11. | 25. 07. 2020 | Hasičský areál Šumvald | 21,73 | 21.73 | 20.68 | 1.05 | ||
14. | 05. 07. 2020 | Hasičský areál Dětkovice | 21,91 | 20.77 | 21.91 | -1.14 | ||
12. | 28. 06. 2020 | HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA | 22,25 | 22.01 | 22.25 | -0.24 | ||
6. | 20. 06. 2020 | hasičský areál Chválkovice | 19,92 | 19.57 | 19.92 | -0.35 | ||
7. | 28. 09. 2019 | Výkleky | 19,21 | 19.2 | 19.21 | -0.01 | ||
4. | 15. 09. 2019 | Čechy | 16,75 | 16.75 | 16.54 | 0.21 | ||
18. | 31. 08. 2019 | Plinkout | 29,32 | 28.42 | 29.32 | -0.9 | ||
8. | 10. 08. 2019 | Hřiště v Trusovicích u KD | 25,98 | 25.98 | 25.87 | 0.11 | ||
26. | 04. 08. 2019 | Zahnašovice | 26,13 | 26.13 | 25.19 | 0.94 | ||
19. | 03. 08. 2019 | Náměšť na Hané | 19,91 | 19.91 | 18.3 | 1.61 | ||
23. | 27. 07. 2019 | LUDRA CUP Drahanovice | 18,43 | 18.43 | 18.06 | 0.37 | ||
7. | 27. 07. 2019 | Polkovice fotbalové hřiště | 20,23 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 06. 07. 2019 | Kožušany – Tážaly | 19,02 | 18.27 | 19.02 | -0.75 | ||
13. | 28. 06. 2019 | Dřevohostice | 23,59 | 23.59 | 22.99 | 0.6 | ||
9. | 23. 06. 2019 | Troubky | 21,92 | 21.92 | 20.03 | 1.89 | ||
9. | 15. 06. 2019 | Čekyně | 29,72 | 24 | 29.72 | -5.72 | ||
7. | 08. 06. 2019 | Bolelouc, Výletiště u splavu | 18,84 | 18.84 | 18.75 | 0.09 | ||
7. | 08. 06. 2019 | Bolelouc, Výletiště u splavu | 19,20 | 17.36 | 19.2 | -1.84 | ||
7. | 08. 06. 2019 | Císařov-u obecního úřadu | 21,49 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 04. 05. 2019 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 22,94 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 27. 04. 2019 | Chropyně-fotbalové hřiště | 21,56 | 20.67 | 21.56 | -0.89 | ||
13. | 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 48,15 | 48.15 | 47.07 | 1.08 | ||
13. | 14. 09. 2018 | Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN! | 18,15 | 18.12 | 18.15 | -0.03 | ||
12. | 09. 09. 2018 | Čechy | 25,53 | 25.53 | 25.17 | 0.36 | ||
8. | 01. 09. 2018 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 36,04 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 18. 08. 2018 | Lobodice - hasičská areál | 41,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 07. 2018 | Polkovice-fotbalové hřiště | 23,02 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 24. 06. 2018 | Troubky | 21,16 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 12. 05. 2018 | Vrchoslavice- hřiště | 24,12 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 05. 05. 2018 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 21,55 | 21.55 | 19.75 | 1.8 | ||
22. | 21. 04. 2018 | Chropyně, fotbalové hřiště | 32,82 | 32.76 | 32.82 | -0.06 | ||
19. | 10. 09. 2017 | Čechy | 30,50 | 30.5 | 16.14 | 14.36 | ||
12. | 02. 09. 2017 | Rokytnice | 41,75 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 19. 08. 2017 | Lobodice | 26,65 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 23. 07. 2017 | Valšovice | 23,21 | 23.21 | 21 | 2.21 | ||
15. | 15. 07. 2017 | Popůvky | 25,76 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 17. 06. 2017 | Kokory | 23,40 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 10. 06. 2017 | Císařov | 23,54 | 23.54 | 23.3 | 0.24 | ||
18. | 29. 04. 2017 | Chropyně | 23,81 | 20.6 | 23.81 | -3.21 | ||
29. | 25. 09. 2016 | Henčlov, hřiště | 26,90 | 15.96 | 26.9 | -10.94 | ||
13. | 27. 08. 2016 | Rokytnice | 30,38 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 20. 08. 2016 | Lobodice | 31,95 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 13. 08. 2016 | Citov | 23,92 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 30. 07. 2016 | Polkovice | 21,12 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 23. 07. 2016 | Chropyně | 27,57 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 09. 07. 2016 | Kokory | 27,41 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 02. 07. 2016 | Uhřičice | 20,31 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 25. 06. 2016 | Křenovice | 27,51 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 19. 06. 2016 | Troubky, hřiště TJ Sokol | 41,04 | 41.04 | 26.52 | 14.52 | ||
21. | 12. 06. 2016 | Čekyně | 49,46 | 48.62 | 49.46 | -0.84 | ||
12. | 11. 06. 2016 | Císařov | 22,12 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 27. 09. 2015 | Henčlov | 19,63 | 19.54 | 19.63 | -0.09 | ||
9. | 12. 09. 2015 | Chropyně - fotbalový stadion | 19,26 | 18.83 | 19.26 | -0.43 | ||
34. | 05. 09. 2015 | Pravčice | 29,78 | 29.43 | 29.78 | -0.35 | ||
10. | 29. 08. 2015 | Rokytnice | 27,53 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 22. 08. 2015 | Lobodice | 21,99 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 15. 08. 2015 | Citov | 55,87 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 25. 07. 2015 | Polkovice | 22,30 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 04. 07. 2015 | Uhřičice | 17,37 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 27. 06. 2015 | Křenovice | 42,85 | 23.16 | 42.85 | -19.69 | ||
13. | 20. 06. 2015 | Kokory | 25,95 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 13. 06. 2015 | Císařov | 24,59 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 09. 05. 2015 | Chropyně | 34,53 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 28. 09. 2014 | Henčlov | 18,97 | 17.97 | 18.97 | -1 | ||
12. | 13. 09. 2014 | Chropyně-fotbalové hřiště | 18,91 | 18.27 | 18.91 | -0.64 | ||
10. | 30. 08. 2014 | Rokytnice | 24,15 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 23. 08. 2014 | Lobodice | 78,66 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 26. 07. 2014 | Polkovice | 33,79 | 29.58 | 33.79 | -4.21 | ||
15. | 28. 06. 2014 | Křenovice | 28,41 | 25.49 | 28.41 | -2.92 | ||
1. | 22. 06. 2014 | LAĎA TEAM | Kokory | 20,52 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 22. 06. 2014 | Kokory | 24,49 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 14. 06. 2014 | LAĎA TEAM | Císařov | 26,45 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 14. 06. 2014 | Císařov | 34,34 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 03. 05. 2014 | Popůvky | 25,79 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 22. 06. 2013 | Císařov | 43,04 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 06. 2013 | Křenovice | 24,48 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 27. 04. 2013 | Popůvky | 18,80 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 12. 08. 2012 | Luboměř | 20,68 | 20.68 | 20.02 | 0.66 | ||
7. | 08. 08. 2009 | Milotice nad Bečvou, PR | 18,13 | 17.3 | 18.13 | -0.83 | ||
9. | 21. 06. 2009 | Troubky, PR | 18,80 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 02. 08. 2008 | Jindřichov, PR | 20,30 | 20.3 | 18.89 | 1.41 | ||
15. | 19. 07. 2008 | Horní Újezd, PR | 21,15 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 07. 2008 | Paršovice, PR | 21,05 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 12. 07. 2008 | Černotín, PR | 19,40 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 29. 06. 2008 | Radíkov, PR | 18,11 | 18.11 | 17.34 | 0.77 | ||
14. | 29. 06. 2008 | Radíkov, PR | 18,11 | 18.11 | 17.34 | 0.77 | ||
14. | 18. 05. 2008 | Hlinsko, PR | 24,98 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 26. 08. 2007 | Provodovice, PR | 20,81 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 08. 2007 | Drahotuše, PR | 20,10 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 21. 07. 2007 | Horní Újezd, PR | 19,41 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 08. 07. 2007 | Paršovice, PR | 19,89 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 07. 2007 | Radkova Lhota, PR | 19,72 | 19.72 | 19.7 | 0.02 | ||
21. | 17. 06. 2007 | Troubky, PR | 38,30 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 02. 06. 2007 | Býškovice, PR | 20,34 | 0 | 0 | 0 | ||
26. | 16. 07. 2006 | Plumlov, PV | 23,52 | 23.09 | 23.52 | -0.43 | ||
34. | 25. 06. 2006 | Radíkov, PR | 20,54 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 11. 06. 2006 | Bezuchov, PR | 21,03 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 05. 2006 | Lhota, PR | 20,90 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 14. 08. 2005 | Milotice, PR | 20,58 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 24. 07. 2005 | Plumlov, PV | 20,16 | 20.16 | 19.48 | 0.68 | ||
29. | 23. 07. 2005 | Břevenec, OL | 31,11 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 07. 2005 | Ústí, PR | 20,35 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 10. 07. 2005 | Paršovice, PR | 19,86 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 05. 07. 2005 | Milenov, PR | 21,21 | 0 | 0 | 0 | ||
26. | 26. 06. 2005 | Radíkov, PR | 19,81 | 0 | 0 | 0 | ||
26. | 26. 06. 2005 | Radíkov, PR | 19,81 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 06. 2005 | Troubky, PR | 19,99 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 12. 06. 2005 | Bezuchov, PR | 20,62 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 28. 05. 2005 | Býškovice, PR | 32,53 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 22. 05. 2005 | Hlinsko, PR | 24,91 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 24. 07. 2004 | Horní Újezd, PR | 24,44 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 17. 07. 2004 | Lhotka, ZL | 18,73 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 11. 07. 2004 | Paršovice, PR | 38,90 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 04. 07. 2004 | Čekyně, PR | 23,16 | 0 | 0 | 0 | ||
30. | 27. 06. 2004 | Radíkov, PR | 21,97 | 0 | 0 | 0 | ||
30. | 27. 06. 2004 | Radíkov, PR | 21,97 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 20. 06. 2004 | Troubky, PR | 23,28 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 13. 06. 2004 | Bezuchov, PR | 20,46 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 23. 05. 2004 | Hlinsko, PR | 24,01 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 15. 05. 2004 | Vrchoslavice, PV | 30,70 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 06. 07. 2003 | Čekyně, PR | 26,00 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 22. 06. 2003 | Troubky, PR | 21,36 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 30. 06. 2002 | Radíkov, PR | 22,22 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 25. 05. 2002 | Vrchoslavice, PV | 28,85 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 24. 06. 2001 | Radíkov, PR | 24,62 | 0 | 0 | 0 | ||
32. | 27. 06. 1999 | Radíkov, PR | 34,02 | 0 | 0 | 0 | ||
31. | 12. 07. 1998 | Mistřice, UH | 28,10 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 02. 09. 2017 | Rokytnice | 27,33 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 17. 06. 2017 | Kokory | 28,36 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 09. 05. 2015 | Chropyně | 22,69 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 28. 09. 2014 | Henčlov | 22,48 | 22.14 | 22.48 | -0.34 | ||
10. | 13. 09. 2014 | Křenovice | 37,38 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 09. 2014 | Chropyně-fotbalové hřiště | 48,35 | 44.59 | 48.35 | -3.76 | ||
6. | 30. 08. 2014 | Rokytnice | 24,87 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 23. 08. 2014 | Lobodice | 33,40 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 09. 08. 2014 | Kokory | 22,60 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.









