Jsme parta dobrovolných hasičů Hustopeče nad Bečvou, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
47. | 05. 10. 2024 | Babice | 16,96 | 16.52 | 16.96 | -0.44 | ||
6. | 07. 09. 2024 | Špičky | 18,06 | 17.43 | 18.06 | -0.63 | ||
7. | 24. 08. 2024 | Lešná | 17,21 | 17.21 | 16.84 | 0.37 | ||
5. | 27. 07. 2024 | Krhová | 15,55 | 15.55 | 15.25 | 0.3 | ||
8. | 27. 07. 2024 | Roštění | 18,16 | 18.16 | 17.65 | 0.51 | ||
5. | 06. 07. 2024 | Olšovec | 18,40 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 16. 06. 2024 | Radíkov | 17,97 | 17.97 | 17.84 | 0.13 | ||
10. | 07. 06. 2024 | Provodovice | 19,14 | 19.14 | 18.51 | 0.63 | ||
3. | 25. 05. 2024 | Ludslavice | 18,33 | 18.12 | 18.33 | -0.21 | ||
8. | 03. 09. 2022 | Špičky | 19,47 | 18.94 | 19.47 | -0.53 | ||
9. | 06. 08. 2022 | Milotice n. B. | 26,08 | 22.19 | 26.08 | -3.89 | ||
12. | 23. 07. 2022 | Hustopeče n. B. | 25,32 | 25.32 | 19.98 | 5.34 | ||
16. | 16. 07. 2022 | Černotín | 39,06 | 38.82 | 39.06 | -0.24 | ||
14. | 07. 08. 2021 | Špičky | 20,50 | 20.5 | 20.17 | 0.33 | ||
4. | 31. 07. 2021 | Hustopeče n. B. | 18,50 | 18.45 | 18.5 | -0.05 | ||
8. | 17. 07. 2021 | Černotín | 20,82 | 20.1 | 20.82 | -0.72 | ||
18. | 03. 08. 2019 | Milotice nad Bečvou | 23,90 | 23.9 | 23.55 | 0.35 | ||
20. | 03. 08. 2019 | B | Milotice nad Bečvou | 20,61 | 19.36 | 20.61 | -1.25 | |
13. | 27. 07. 2019 | Hustopeče nad Bečvou | 41,96 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 27. 07. 2019 | OREL Pavel | Bludov | 18,29 | 18.29 | 120 | -101.71 | |
15. | 08. 09. 2018 | B | Špičky | 22,88 | 22.88 | 22.33 | 0.55 | |
10. | 11. 08. 2018 | Kunovice | 43,34 | 43.34 | 42.99 | 0.35 | ||
12. | 04. 08. 2018 | B | Milotice nad Bečvou | 21,12 | 20.23 | 21.12 | -0.89 | |
18. | 04. 08. 2018 | A | Milotice nad Bečvou | 32,66 | 30.77 | 32.66 | -1.89 | |
17. | 05. 08. 2017 | A | Milotice nad Bečvou | 22,00 | 20.73 | 22 | -1.27 | |
19. | 08. 07. 2017 | B | Špičky | 27,43 | 27.43 | 24.89 | 2.54 | |
20. | 08. 07. 2017 | A | Špičky | 27,69 | 27.69 | 26.78 | 0.91 | |
13. | 06. 08. 2016 | Milotice nad Bečvou | 27,72 | 27.65 | 27.72 | -0.07 | ||
19. | 16. 07. 2016 | Špičky | 20,39 | 19.13 | 20.39 | -1.26 | ||
17. | 11. 07. 2015 | Špičky | 28,63 | 28.63 | 26.86 | 1.77 | ||
16. | 12. 07. 2014 | Špičky | 22,53 | 19.44 | 22.53 | -3.09 | ||
11. | 14. 09. 2013 | Špičky | 21,88 | 21.88 | 20.77 | 1.11 | ||
4. | 11. 08. 2012 | Špičky | 19,34 | 17.99 | 19.34 | -1.35 | ||
15. | 10. 07. 2010 | Černotín, PR | 21,63 | 21.01 | 21.63 | -0.62 | ||
20. | 11. 07. 2009 | Černotín, PR | 26,85 | 24.13 | 26.85 | -2.72 | ||
6. | 14. 07. 2007 | Černotín, PR | 19,95 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 13. 08. 2006 | Milotice nad Bečvou, PR | 29,63 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 07. 2006 | Černotín, PR | 21,37 | 0 | 0 | 0 | ||
23. | 14. 08. 2005 | Milotice, PR | 43,69 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 17. 07. 2005 | Ústí, PR | 30,31 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 09. 07. 2005 | Černotín, PR | 25,41 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 07. 08. 2021 | Špičky | 22,13 | 22.13 | 18.31 | 3.82 | ||
7. | 31. 07. 2021 | Hustopeče n. B. | 22,64 | 22.64 | 21.51 | 1.13 | ||
6. | 17. 07. 2021 | Černotín | 20,17 | 20.17 | 19.94 | 0.23 | ||
8. | 07. 09. 2019 | Špičky | 32,93 | 17.44 | 32.93 | -15.49 | ||
11. | 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 69,02 | 0 | 0 | 0 | |
28. | 31. 08. 2019 | A | Ústí nad Labem, Štafeta | 75,44 | 0 | 0 | 0 | |
63. | 31. 08. 2019 | Lucie ŽEMLOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 19,30 | 20.38 | 19.3 | 1.08 | |
68. | 31. 08. 2019 | Julie MICHALÍKOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 19,37 | 19.57 | 19.37 | 0.2 | |
73. | 31. 08. 2019 | Tereza KOSTRUCHOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 19,47 | 20.19 | 19.47 | 0.72 | |
89. | 31. 08. 2019 | Natálie MARŠÁLKOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 19,93 | 19.93 | 20.05 | -0.12 | |
117. | 31. 08. 2019 | Michaela SMILKOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 21,28 | 22.02 | 21.28 | 0.74 | |
118. | 31. 08. 2019 | Hana VAHALOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 21,31 | 21.31 | 22.2 | -0.89 | |
120. | 31. 08. 2019 | Lenka ZDRÁHALOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 21,42 | 22.14 | 21.42 | 0.72 | |
136. | 31. 08. 2019 | Adéla POSPÍŠILOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 23,32 | 36.82 | 23.32 | 13.5 | |
4. | 27. 07. 2019 | Hustopeče nad Bečvou | 18,31 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 08. 09. 2018 | Špičky | 21,27 | 20.52 | 21.27 | -0.75 | ||
4. | 11. 08. 2018 | Kunovice | 22,29 | 20.94 | 22.29 | -1.35 | ||
6. | 05. 08. 2018 | Podhradní Lhota | 21,03 | 21.03 | 20.81 | 0.22 | ||
10. | 04. 08. 2018 | Milotice nad Bečvou | 27,96 | 27.4 | 27.96 | -0.56 | ||
5. | 06. 08. 2016 | Milotice nad Bečvou | 24,29 | 24.24 | 24.29 | -0.05 | ||
8. | 16. 07. 2016 | Špičky | 20,30 | 20.02 | 20.3 | -0.28 | ||
9. | 11. 07. 2015 | Špičky | 19,73 | 19.27 | 19.73 | -0.46 | ||
11. | 12. 07. 2003 | Černotín, PR | 28,42 | 0 | 0 | 0 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 09. 11. 2024 | Špičky, O svatomartinskou Husu | 21,15 | 21.15 | 20.88 | 0.27 | ||
4. | 07. 09. 2024 | Špičky | 17,39 | 17.39 | 16.77 | 0.62 | ||
4. | 11. 11. 2023 | Špičky, O svatomartinskou husu | 27,78 | 27.78 | 17.8 | 9.98 | ||
4. | 02. 09. 2023 | Špičky | 17,39 | 16.02 | 17.39 | -1.37 | ||
2. | 05. 08. 2023 | Milotice nad Bečvou | 18,21 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 07. 2023 | Černotín | 17,95 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 03. 09. 2022 | Špičky | 17,60 | 16.49 | 17.6 | -1.11 | ||
5. | 20. 08. 2022 | Provodovice | 17,38 | 15.96 | 17.38 | -1.42 | ||
9. | 06. 08. 2022 | Milotice n. B. | 32,27 | 18.67 | 32.27 | -13.6 | ||
4. | 23. 07. 2022 | Hustopeče n. B. | 16,81 | 16.65 | 16.81 | -0.16 | ||
8. | 16. 07. 2022 | Černotín | 21,10 | 19.87 | 21.1 | -1.23 | ||
4. | 25. 06. 2022 | Paršovice | 17,21 | 16.35 | 17.21 | -0.86 | ||
4. | 11. 06. 2022 | Opatovice | 18,28 | 18.24 | 18.28 | -0.04 | ||
6. | 05. 06. 2022 | Radíkov | 18,75 | 18.75 | 18.26 | 0.49 | ||
3. | 04. 09. 2021 | Provodovice | 16,85 | 16.82 | 16.85 | -0.03 | ||
3. | 21. 08. 2021 | Opatovice | 18,38 | 16.63 | 18.38 | -1.75 | ||
1. | 14. 08. 2021 | Olšovec | 16,53 | 16.42 | 16.53 | -0.11 | ||
1. | 07. 08. 2021 | Špičky | 15,77 | 15.69 | 15.77 | -0.08 | ||
5. | 31. 07. 2021 | Hustopeče n. B. | 18,28 | 16.24 | 18.28 | -2.04 | ||
5. | 25. 07. 2021 | Valšovice | 19,42 | 18.19 | 19.42 | -1.23 | ||
2. | 17. 07. 2021 | Černotín | 16,94 | 16.26 | 16.94 | -0.68 | ||
6. | 10. 07. 2021 | Radíkov | 34,71 | 33.08 | 34.71 | -1.63 | ||
2. | 27. 06. 2021 | Paršovice | 17,23 | 16.38 | 17.23 | -0.85 | ||
2. | 07. 09. 2019 | Špičky | 16,65 | 16.34 | 16.65 | -0.31 | ||
7. | 03. 08. 2019 | Milotice nad Bečvou | 29,11 | 28.33 | 29.11 | -0.78 | ||
4. | 27. 07. 2019 | Hustopeče nad Bečvou | 18,91 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 06. 2019 | Opatovice | 19,31 | 19.31 | 19.23 | 0.08 | ||
2. | 04. 08. 2018 | Milotice nad Bečvou | 17,25 | 17.07 | 17.25 | -0.18 | ||
1. | 05. 08. 2017 | Milotice nad Bečvou | 16,39 | 16.08 | 16.39 | -0.31 | ||
9. | 08. 07. 2017 | Špičky | 26,97 | 16.34 | 26.97 | -10.63 | ||
6. | 06. 08. 2016 | Milotice nad Bečvou | 26,23 | 16.23 | 26.23 | -10 | ||
2. | 14. 09. 2013 | Špičky | 18,46 | 18.46 | 17.71 | 0.75 | ||
5. | 11. 08. 2012 | Špičky | 33,07 | 31.38 | 33.07 | -1.69 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.




