Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hrubá Vrbka, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenciMuži>35Smíšený dorost
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 12. 09. 2026 | Kozojídky - fotb. hřiště | 18,90 | 18.9 | 18.6 | 0.3 | ||
9. | 30. 08. 2026 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 23,05 | 22.38 | 23.05 | -0.67 | ||
11. | 30. 08. 2026 | D | Vel. nad Veličkou - náměstí | 26,37 | 22.57 | 26.37 | -3.8 | |
7. | 22. 08. 2026 | Hrubá Vrbka - has. areál | 19,23 | 17.62 | 19.23 | -1.61 | ||
7. | 15. 08. 2026 | Hrozn. Lhota - za školou | 20,15 | 19.56 | 20.15 | -0.59 | ||
11. | 15. 08. 2026 | D | Hrozn. Lhota - za školou | 22,23 | 21.37 | 22.23 | -0.86 | |
7. | 08. 08. 2026 | D | Žádovice - sportovní areál | 19,77 | 19.77 | 19.65 | 0.12 | |
11. | 08. 08. 2026 | Žádovice - sportovní areál | 24,10 | 24.1 | 22.65 | 1.45 | ||
13. | 01. 08. 2026 | Prušánky - park u Koupaliště | 30,26 | 18.56 | 30.26 | -11.7 | ||
5. | 01. 08. 2026 | Skoronice - u hasičské zbr. | 18,31 | 18.29 | 18.31 | -0.02 | ||
34. | 31. 07. 2026 | D | Olešnice | 29,04 | 29.04 | 27.99 | 1.05 | |
8. | 25. 07. 2026 | Vracov - fotb. hřiště | 19,74 | 19.74 | 19.33 | 0.41 | ||
6. | 11. 07. 2026 | Rohatec - u základní školy | 20,60 | 20.6 | 19.92 | 0.68 | ||
8. | 05. 07. 2026 | Lanžhot, hřiště Na Šlajsi | 21,94 | 21.9 | 21.94 | -0.04 | ||
18. | 04. 07. 2026 | D | Kožušany | 16,44 | 16.44 | 16.35 | 0.09 | |
3. | 04. 07. 2026 | Petrov u koupaliště | 19,01 | 18.6 | 19.01 | -0.41 | ||
15. | 03. 07. 2026 | D | Popov - hřiště Štítná n. Vláří | 21,57 | 21.57 | 21.57 | 0 | |
4. | 27. 06. 2026 | D | O POHÁR PERSPEKTY | 17,26 | 16.57 | 17.26 | -0.69 | |
5. | 27. 06. 2026 | O POHÁR PERSPEKTY | 17,78 | 17.46 | 17.78 | -0.32 | ||
6. | 20. 06. 2026 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 19,74 | 19.74 | 17.84 | 1.9 | ||
11. | 19. 06. 2026 | D | Křekov - hřiště Lipina | 18,71 | 16.35 | 18.71 | -2.36 | |
6. | 14. 06. 2026 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 18,23 | 18.23 | 18.16 | 0.07 | ||
14. | 13. 06. 2026 | D | Lipová | 19,13 | 17.91 | 19.13 | -1.22 | |
10. | 13. 06. 2026 | Čeložnice - has. areál | 23,52 | 23.52 | 20.38 | 3.14 | ||
11. | 07. 06. 2026 | Svatobořice - hasičský areál | 18,67 | 18.67 | 18.01 | 0.66 | ||
6. | 06. 06. 2026 | Perná - fotbalové hřiště | 19,74 | 19.74 | 17.84 | 1.9 | ||
7. | 02. 05. 2026 | Vlkoš - fotb.hřiště | 18,52 | 18.52 | 18.34 | 0.18 | ||
13. | 20. 09. 2025 | D | Třeština | 16,15 | 16.15 | 16.09 | 0.06 | |
5. | 20. 09. 2025 | Kozojídky - fotb. hřiště | 18,87 | 18.87 | 18.22 | 0.65 | ||
14. | 20. 09. 2025 | D | Kozojídky - fotb. hřiště | 36,91 | 36.91 | 36.38 | 0.53 | |
2. | 31. 08. 2025 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 18,43 | 17.58 | 18.43 | -0.85 | ||
7. | 24. 08. 2025 | Hrubá Vrbka - has. areál | 19,58 | 19.09 | 19.58 | -0.49 | ||
15. | 24. 08. 2025 | D | Hrubá Vrbka - has. areál | 41,03 | 40.83 | 41.03 | -0.2 | |
2. | 23. 08. 2025 | Hrozn. Lhota - za školou | 18,52 | 18.52 | 18.32 | 0.2 | ||
13. | 23. 08. 2025 | D | Hrozn. Lhota - za školou | 36,67 | 20.71 | 36.67 | -15.96 | |
23. | 16. 08. 2025 | Měrotín | 18,72 | 17.19 | 18.72 | -1.53 | ||
9. | 02. 08. 2025 | D | Prušánky - park u Koupaliště | 22,57 | 22.39 | 22.57 | -0.18 | |
13. | 02. 08. 2025 | Prušánky - park u Koupaliště | 29,07 | 29.07 | 24.04 | 5.03 | ||
3. | 02. 08. 2025 | Skoronice - u hasičské zbr. | 18,13 | 17.98 | 18.13 | -0.15 | ||
8. | 02. 08. 2025 | D | Skoronice - u hasičské zbr. | 22,55 | 19.2 | 22.55 | -3.35 | |
13. | 26. 07. 2025 | D | Kobylí - hasičské cvičiště | 41,53 | 41.53 | 20.32 | 21.21 | |
4. | 26. 07. 2025 | D | Vracov - fotb. hřiště | 19,71 | 19.64 | 19.71 | -0.07 | |
11. | 26. 07. 2025 | Vracov - fotb. hřiště | 26,78 | 26.78 | 25.63 | 1.15 | ||
1. | 13. 07. 2025 | Žádovice - sportovní areál | 17,53 | 17.53 | 17.32 | 0.21 | ||
9. | 13. 07. 2025 | D | Žádovice - sportovní areál | 20,47 | 20.35 | 20.47 | -0.12 | |
3. | 12. 07. 2025 | Velké Pavlovice - sport. areál | 19,26 | 18.85 | 19.26 | -0.41 | ||
4. | 12. 07. 2025 | D | Velké Pavlovice - sport. areál | 20,99 | 20.99 | 19.94 | 1.05 | |
4. | 12. 07. 2025 | Rohatec - u základní školy | 18,87 | 18.74 | 18.87 | -0.13 | ||
12. | 12. 07. 2025 | D | Rohatec - u základní školy | 26,62 | 26.62 | 19.21 | 7.41 | |
5. | 05. 07. 2025 | Petrov u koupaliště | 18,60 | 18.54 | 18.6 | -0.06 | ||
13. | 21. 06. 2025 | Lipová | 29,80 | 29.8 | 24.65 | 5.15 | ||
2. | 14. 06. 2025 | Čeložnice - has. areál | 18,50 | 18.28 | 18.5 | -0.22 | ||
13. | 08. 06. 2025 | Svatobořice - hasičský areál | 22,33 | 21.87 | 22.33 | -0.46 | ||
13. | 08. 06. 2025 | Svatobořice | 22,33 | 21.87 | 22.33 | -0.46 | ||
14. | 08. 06. 2025 | D | Svatobořice - hasičský areál | 23,44 | 23.44 | 23.24 | 0.2 | |
14. | 08. 06. 2025 | D | Svatobořice | 23,44 | 23.44 | 23.24 | 0.2 | |
7. | 07. 06. 2025 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 18,95 | 18.51 | 18.95 | -0.44 | ||
11. | 07. 06. 2025 | D | Ratíškovice - fotba.hřiště | 22,70 | 22.7 | 18.83 | 3.87 | |
8. | 03. 05. 2025 | D | Vlkoš - fotb.hřiště | 20,17 | 19.33 | 20.17 | -0.84 | |
10. | 03. 05. 2025 | Vlkoš - fotb.hřiště | 20,56 | 19.33 | 20.56 | -1.23 | ||
1. | 01. 09. 2024 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 18,84 | 18.71 | 18.84 | -0.13 | ||
9. | 24. 08. 2024 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 23,93 | 23.93 | 23.89 | 0.04 | ||
1. | 18. 08. 2024 | Hrubá Vrbka - has. areál | 18,05 | 17.77 | 18.05 | -0.28 | ||
8. | 18. 08. 2024 | B | Hrubá Vrbka - has. areál | 19,27 | 19.19 | 19.27 | -0.08 | |
13. | 10. 08. 2024 | Hrozn. Lhota - za školou | 23,45 | 20.95 | 23.45 | -2.5 | ||
2. | 03. 08. 2024 | Prušánky - has.areál | 19,40 | 18.97 | 19.4 | -0.43 | ||
2. | 03. 08. 2024 | Prušánky- park u koupaliště | 19,40 | 18.97 | 19.4 | -0.43 | ||
14. | 03. 08. 2024 | B | Prušánky - has.areál | 26,79 | 22.28 | 26.79 | -4.51 | |
14. | 03. 08. 2024 | B | Prušánky- park u koupaliště | 26,79 | 22.28 | 26.79 | -4.51 | |
1. | 27. 07. 2024 | Vracov - fotb. hřiště | 18,44 | 18.44 | 18.14 | 0.3 | ||
10. | 27. 07. 2024 | B | Vracov - fotb. hřiště | 22,29 | 21.62 | 22.29 | -0.67 | |
5. | 13. 07. 2024 | Velké Pavlovice- sport. areál | 21,44 | 20.63 | 21.44 | -0.81 | ||
4. | 06. 07. 2024 | Petrov u koupaliště | 18,55 | 18.55 | 18.53 | 0.02 | ||
8. | 05. 07. 2024 | Lanžhot- fot. hřiště na Šlajsi | 19,91 | 19.01 | 19.91 | -0.9 | ||
12. | 29. 06. 2024 | Vésky - Pozor začátek v 16:00 | 20,57 | 20.57 | 18.89 | 1.68 | ||
11. | 22. 06. 2024 | Rohatec - u základní školy | 32,43 | 21.39 | 32.43 | -11.04 | ||
6. | 15. 06. 2024 | Čeložnice - has. areál | 22,42 | 21.5 | 22.42 | -0.92 | ||
8. | 11. 05. 2024 | Svatobořice - hasičský areál | 19,98 | 19.43 | 19.98 | -0.55 | ||
2. | 03. 09. 2023 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 18,37 | 18.06 | 18.37 | -0.31 | ||
13. | 20. 08. 2023 | Hrubá Vrbka - has. areál | 24,57 | 24.57 | 23.47 | 1.1 | ||
4. | 13. 08. 2023 | Poštorná, Škol.hřiště Valtická | 21,04 | 20.4 | 21.04 | -0.64 | ||
7. | 12. 08. 2023 | Hrozn. Lhota - za školou | 20,74 | 19.21 | 20.74 | -1.53 | ||
4. | 05. 08. 2023 | Prušánky - has.areál | 19,85 | 19.57 | 19.85 | -0.28 | ||
13. | 29. 07. 2023 | Kněžpole | 19,64 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 07. 2023 | Rohatec u základní školy | 19,73 | 19.73 | 19.45 | 0.28 | ||
9. | 08. 07. 2023 | Vracov - fotb. hřiště | 19,99 | 18.4 | 19.99 | -1.59 | ||
10. | 02. 07. 2023 | Částkov | 21,67 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 01. 07. 2023 | Petrov u koupaliště | 19,14 | 19.14 | 18.78 | 0.36 | ||
7. | 17. 06. 2023 | Čeložnice - has. areál | 19,93 | 18.79 | 19.93 | -1.14 | ||
5. | 10. 06. 2023 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 19,90 | 19 | 19.9 | -0.9 | ||
10. | 03. 06. 2023 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 31,03 | 31.03 | 29.13 | 1.9 | ||
10. | 21. 05. 2023 | Jarošov | 24,59 | 24.28 | 24.59 | -0.31 | ||
7. | 29. 04. 2023 | Vlkoš - fotb. hřiště | 19,74 | 19.74 | 19.4 | 0.34 | ||
1. | 04. 09. 2022 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 18,76 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 20. 08. 2022 | Hrubá Vrbka - has. areál | 19,17 | 18.64 | 19.17 | -0.53 | ||
3. | 14. 08. 2022 | Poštorná, Na Valtické - ZŠ | 18,90 | 18.22 | 18.9 | -0.68 | ||
5. | 13. 08. 2022 | Hovorany,náhradní fotbalové hř | 19,10 | 19.1 | 18.32 | 0.78 | ||
7. | 30. 07. 2022 | Prušánky, areál u koupaliště | 20,56 | 20.19 | 20.56 | -0.37 | ||
7. | 30. 07. 2022 | Prušánky kas. areál | 20,56 | 20.19 | 20.56 | -0.37 | ||
4. | 23. 07. 2022 | Rohatec u základní školy | 19,13 | 18.86 | 19.13 | -0.27 | ||
1. | 10. 07. 2022 | Mistřice | 18,15 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 07. 2022 | Lanžhot, Na Šlajsi - hřiště | 19,19 | 19.19 | 18.08 | 1.11 | ||
2. | 02. 07. 2022 | Petrov u koupaliště | 18,05 | 18.05 | 18 | 0.05 | ||
4. | 26. 06. 2022 | Čeložnice - has. areál | 18,67 | 18.47 | 18.67 | -0.2 | ||
6. | 18. 06. 2022 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 19,61 | 19.61 | 18.47 | 1.14 | ||
4. | 11. 06. 2022 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 18,04 | 18.04 | 17.67 | 0.37 | ||
8. | 30. 04. 2022 | Vlkoš - fotb. hřiště | 18,74 | 18.74 | 18.05 | 0.69 | ||
11. | 16. 10. 2021 | Vésky | 17,86 | 17.86 | 17.18 | 0.68 | ||
6. | 05. 09. 2021 | Rohatec, PŘESUNUTO na NEDĚLI | 19,29 | 19.12 | 19.29 | -0.17 | ||
6. | 05. 09. 2021 | Rohatec u ZŠ | 19,77 | 19.29 | 19.77 | -0.48 | ||
7. | 29. 08. 2021 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,09 | 19.76 | 20.09 | -0.33 | ||
4. | 22. 08. 2021 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 19,01 | 17.85 | 19.01 | -1.16 | ||
9. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 20,14 | 19.23 | 20.14 | -0.91 | ||
4. | 08. 08. 2021 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 19,57 | 18.95 | 19.57 | -0.62 | ||
7. | 24. 07. 2021 | Kobylí, hasičské cvičiště | 18,62 | 18.5 | 18.62 | -0.12 | ||
5. | 17. 07. 2021 | Vracov -fotba. hřiště | 19,93 | 19.93 | 19.78 | 0.15 | ||
13. | 11. 07. 2021 | Velký Ořechov | 20,19 | 20.13 | 20.19 | -0.06 | ||
6. | 20. 06. 2021 | Fotbalové hřiště Ratíškovice | 19,67 | 19.4 | 19.67 | -0.27 | ||
5. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,40 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 22. 08. 2020 | Ivanovice na Hané | 19,10 | 18.23 | 19.1 | -0.87 | ||
10. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 23,63 | 23.63 | 18.63 | 5 | ||
11. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 20,06 | 20.06 | 19.53 | 0.53 | ||
7. | 25. 07. 2020 | Kobylí, hasičské cvičiště | 19,10 | 18.71 | 19.1 | -0.39 | ||
4. | 05. 07. 2020 | Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště | 19,53 | 19.53 | 19.04 | 0.49 | ||
3. | 04. 07. 2020 | Petrov u koupaliště | 19,41 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 16. 11. 2019 | Pohořelice fotbalové hřiště | 25,76 | 24.44 | 25.76 | -1.32 | ||
7. | 19. 10. 2019 | Vésky | 17,83 | 17.65 | 17.83 | -0.18 | ||
6. | 07. 09. 2019 | Hrušky-náhradní termín | 22,41 | 22.33 | 22.41 | -0.08 | ||
7. | 18. 08. 2019 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 19,13 | 19.02 | 19.13 | -0.11 | ||
7. | 03. 08. 2019 | Prušánky has. areál | 21,09 | 20.98 | 21.09 | -0.11 | ||
7. | 03. 08. 2019 | Prušánky, hasičské hřiště | 21,09 | 20.98 | 21.09 | -0.11 | ||
13. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotbalové hřiště | 22,31 | 19.85 | 22.31 | -2.46 | ||
13. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotba. hřiště | 22,32 | 19.85 | 22.32 | -2.47 | ||
4. | 20. 07. 2019 | Vracov - fotba. hřiště | 20,79 | 20.79 | 20.77 | 0.02 | ||
3. | 13. 07. 2019 | Rohatec - u základní školy | 19,27 | 18.78 | 19.27 | -0.49 | ||
9. | 06. 07. 2019 | Petrov u koupaliště | 19,51 | 19.51 | 18.49 | 1.02 | ||
7. | 05. 07. 2019 | Lanžhot, fotbalové hřiště | 18,85 | 18.75 | 18.85 | -0.1 | ||
4. | 23. 06. 2019 | Čeložnice - has.areál | 19,24 | 18.98 | 19.24 | -0.26 | ||
7. | 08. 06. 2019 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 19,54 | 19.54 | 19.52 | 0.02 | ||
2. | 19. 05. 2019 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 18,37 | 18.37 | 18.37 | 0 | ||
8. | 02. 09. 2018 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,56 | 19.44 | 20.56 | -1.12 | ||
11. | 01. 09. 2018 | Skalica -Františkánská záhrada | 17,95 | 16.69 | 17.95 | -1.26 | ||
5. | 19. 08. 2018 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 18,57 | 18.54 | 18.57 | -0.03 | ||
13. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotba. hřiště | 22,30 | 22.3 | 21.93 | 0.37 | ||
13. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotbal.hřiště | 22,30 | 22.3 | 21.93 | 0.37 | ||
6. | 12. 08. 2018 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 21,37 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 04. 08. 2018 | Prušánky - has.areál | 21,40 | 21.4 | 21.13 | 0.27 | ||
7. | 21. 07. 2018 | Vracov - fotba. hřiště | 19,64 | 19.49 | 19.64 | -0.15 | ||
5. | 21. 07. 2018 | Hrušky, hřiště | 19,29 | 19.13 | 19.29 | -0.16 | ||
7. | 14. 07. 2018 | Rohatec - u základní školy | 20,68 | 20.22 | 20.68 | -0.46 | ||
11. | 07. 07. 2018 | Petrov u koupaliště | 27,86 | 27.69 | 27.86 | -0.17 | ||
10. | 05. 07. 2018 | Lanžhot, hřiště | 20,12 | 19.72 | 20.12 | -0.4 | ||
6. | 24. 06. 2018 | Čeložnice - has.areál | 21,16 | 21.16 | 20.49 | 0.67 | ||
6. | 16. 06. 2018 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 19,71 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 06. 2018 | Blatnice - fotba. hřiště | 19,52 | 19.52 | 19.46 | 0.06 | ||
6. | 13. 05. 2018 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 20,44 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 06. 05. 2018 | Vlkoš - fotba. hřiště | 21,55 | 20.08 | 21.55 | -1.47 | ||
6. | 26. 08. 2017 | Salaš | 19,56 | 19.56 | 19.08 | 0.48 | ||
12. | 20. 08. 2017 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 34,87 | 34.87 | 31.44 | 3.43 | ||
1. | 13. 08. 2017 | Poštorná | 18,66 | 17.94 | 18.66 | -0.72 | ||
9. | 12. 08. 2017 | Vřesovice - fotb.hřiště | 22,68 | 22.28 | 22.68 | -0.4 | ||
12. | 05. 08. 2017 | Prušánky - has.areál | 20,50 | 20.34 | 20.5 | -0.16 | ||
9. | 28. 07. 2017 | hřiště TJ Hornácko Hrubá Vrbka | 18,03 | 18.03 | 17.99 | 0.04 | ||
9. | 22. 07. 2017 | Hrušky, hřiště | 22,09 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 07. 2017 | Rohatec u Kulturního domu | 19,54 | 19.54 | 19.36 | 0.18 | ||
11. | 02. 07. 2017 | Částkov | 18,98 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 01. 07. 2017 | Petrov u koupaliště | 18,75 | 18.75 | 18.31 | 0.44 | ||
12. | 18. 06. 2017 | Čeložnice - has.areál | 34,25 | 34.25 | 34.19 | 0.06 | ||
5. | 10. 06. 2017 | Ratíškovice - fotb. hřiště | 18,88 | 18.31 | 18.88 | -0.57 | ||
7. | 03. 06. 2017 | Blatnice - fotb. hřiště | 20,05 | 20.05 | 19.05 | 1 | ||
5. | 14. 05. 2017 | Ratíškovice - Fotbalové hřiště | 18,69 | 18.69 | 17.88 | 0.81 | ||
16. | 07. 05. 2017 | Vlkoš - fotba. hřiště | 22,40 | 21.71 | 22.4 | -0.69 | ||
2. | 03. 09. 2016 | Vacenovice - has. areál | 18,55 | 18.03 | 18.55 | -0.52 | ||
2. | 28. 08. 2016 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 18,82 | 18.61 | 18.82 | -0.21 | ||
6. | 21. 08. 2016 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 18,39 | 18.39 | 17.97 | 0.42 | ||
5. | 13. 08. 2016 | Poštorná, Váltická | 19,61 | 20.43 | 19.61 | 0.82 | ||
5. | 07. 08. 2016 | Ostrožská Lhota | 18,49 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 07. 2016 | Prušánky - has. areál | 19,71 | 18.97 | 19.71 | -0.74 | ||
8. | 30. 07. 2016 | Kobylí, hasičské cvičiště | 19,67 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 07. 2016 | Hrušky | 18,90 | 18.9 | 0 | 18.9 | ||
11. | 05. 07. 2016 | Lanžhot | 34,31 | 34.31 | 0 | 34.31 | ||
10. | 02. 07. 2016 | Petrov - u koupaliště | 19,87 | 18.34 | 19.87 | -1.53 | ||
11. | 19. 06. 2016 | Čeložnice - has. areál | 20,14 | 20.03 | 20.14 | -0.11 | ||
19. | 30. 08. 2015 | Vel. nad Veličkou - náměstí | DSQ | 19.93 | 21.24 | -1.31 | ||
6. | 29. 08. 2015 | Vacenovice - has. areál | 19,88 | 19.88 | 19.55 | 0.33 | ||
12. | 23. 08. 2015 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 20,55 | 20.55 | 19.64 | 0.91 | ||
8. | 16. 08. 2015 | Mařatice | 18,66 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 08. 08. 2015 | Vřesovice - fotb. hřiště | 21,56 | 21.56 | 20.52 | 1.04 | ||
10. | 25. 07. 2015 | Hřiště TJ Horňácko Hrubá Vrbka | 17,84 | 17.84 | 17.54 | 0.3 | ||
14. | 05. 07. 2015 | Lanžhot | 6,07 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 04. 07. 2015 | Petrov - u koupaliště | 19,42 | 19.42 | 19.34 | 0.08 | ||
4. | 13. 06. 2015 | Ratíškovice | 21,18 | 19.7 | 21.18 | -1.48 | ||
11. | 06. 06. 2015 | Blatnice - fotb. hřiště | 22,42 | 18.18 | 22.42 | -4.24 | ||
9. | 23. 05. 2015 | Dubňany - has. areál | 24,30 | 22.61 | 24.3 | -1.69 | ||
7. | 10. 05. 2015 | Vlkoš - fotb. hřiště | 19,81 | 18.81 | 19.81 | -1 | ||
7. | 31. 08. 2014 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 19,87 | 19.87 | 19.05 | 0.82 | ||
7. | 30. 08. 2014 | Vacenovice - has. areál | 21,03 | 18.12 | 21.03 | -2.91 | ||
24. | 30. 08. 2014 | Vacenovice | 21,03 | 18.12 | 21.03 | -2.91 | ||
3. | 24. 08. 2014 | Hrubá Vrbka - hřiště | 18,25 | 17.77 | 18.25 | -0.48 | ||
6. | 16. 08. 2014 | Pasohlávky - hřiště | 18,67 | 18.67 | 18.44 | 0.23 | ||
28. | 16. 08. 2014 | Pasohlávky, hřiště | 18,67 | 18.67 | 18.44 | 0.23 | ||
10. | 09. 08. 2014 | Vřesovice - hřiště | 23,57 | 23.57 | 18.88 | 4.69 | ||
9. | 02. 08. 2014 | Prušánky - noční | 19,57 | 18.53 | 19.57 | -1.04 | ||
1. | 26. 07. 2014 | Hřiště TJ Horňácko Hrubá Vrbka | 16,35 | 16.35 | 16.34 | 0.01 | ||
15. | 19. 07. 2014 | Rohatec | 23,14 | 22.56 | 23.14 | -0.58 | ||
13. | 05. 07. 2014 | Petrov | 19,85 | 19.85 | 18.96 | 0.89 | ||
6. | 21. 06. 2014 | Čeložnice | 19,41 | 19.16 | 19.41 | -0.25 | ||
8. | 07. 06. 2014 | Ratíškovice - u hasičárny | 21,90 | 21.43 | 21.9 | -0.47 | ||
36. | 05. 10. 2013 | Velké Hoštice | 18,18 | 18.18 | 16.42 | 1.76 | ||
10. | 07. 09. 2013 | Vacenovice | 35,64 | 19.02 | 35.64 | -16.62 | ||
5. | 18. 08. 2013 | Hrubá Vrbka | 18,13 | 17.57 | 18.13 | -0.56 | ||
3. | 17. 08. 2013 | Hovorany AGP ženy | 16,23 | 16.23 | 15.96 | 0.27 | ||
3. | 20. 07. 2013 | Rohatec | 17,81 | 17.81 | 17.42 | 0.39 | ||
25. | 13. 07. 2013 | Pustkovec | 20,09 | 20.09 | 19.8 | 0.29 | ||
7. | 06. 07. 2013 | Kněžpole | 18,14 | 18.14 | 17.7 | 0.44 | ||
5. | 05. 07. 2013 | Lanžhot | 18,47 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 06. 2013 | Vésky | 16,15 | 15.98 | 16.15 | -0.17 | ||
6. | 15. 06. 2013 | Mistřín | 19,11 | 18.6 | 19.11 | -0.51 | ||
10. | 08. 06. 2013 | Ratíškovice | 25,23 | 25.23 | 24.65 | 0.58 | ||
9. | 01. 06. 2013 | Čeložnice | 19,67 | 19.62 | 19.67 | -0.05 | ||
7. | 25. 05. 2013 | Dubňany | 23,20 | 23.2 | 17.63 | 5.57 | ||
9. | 05. 05. 2013 | Vlkoš | 20,02 | 20.02 | 19.64 | 0.38 | ||
18. | 01. 09. 2012 | Telč | 19,62 | 18.52 | 19.62 | -1.1 | ||
6. | 26. 08. 2012 | Velká nad Veličkou | 18,68 | 18.68 | 17.89 | 0.79 | ||
8. | 18. 08. 2012 | Hovorany | 20,09 | 20.09 | 19.08 | 1.01 | ||
6. | 11. 08. 2012 | Částkov | 16,60 | 16.6 | 16.6 | 0 | ||
1. | 11. 08. 2012 | Vřesovice | 17,49 | 17.49 | 17.49 | 0 | ||
7. | 04. 08. 2012 | Prušánky | 19,77 | 19.77 | 18.41 | 1.36 | ||
25. | 15. 07. 2012 | Velké Hoštice | 18,80 | 18.8 | 18.1 | 0.7 | ||
8. | 07. 07. 2012 | Kněžpole | 16,88 | 16.88 | 15.99 | 0.89 | ||
3. | 05. 07. 2012 | Lanžhot | 18,85 | 18.7 | 18.85 | -0.15 | ||
9. | 01. 07. 2012 | Částkov | 19,52 | 19.52 | 19.82 | -0.3 | ||
34. | 24. 06. 2012 | Radíkov | 18,84 | 17.95 | 18.84 | -0.89 | ||
5. | 09. 06. 2012 | Ratíškovice | 18,81 | 18.61 | 18.81 | -0.2 | ||
15. | 03. 06. 2012 | Šarovy | 19,70 | 19.7 | 19.44 | 0.26 | ||
6. | 06. 05. 2012 | Vlkoš | 18,03 | 18.03 | 17.69 | 0.34 | ||
9. | 28. 04. 2012 | Vacenovice | 22,67 | 19.54 | 22.67 | -3.13 | ||
10. | 08. 10. 2011 | Velké Hoštice | 15,39 | 15.17 | 15.39 | -0.22 | ||
3. | 03. 09. 2011 | Salaš | 18,06 | 18.06 | 18.06 | 0 | ||
4. | 28. 08. 2011 | Velká nad Veličkou | 18,47 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 28. 08. 2011 | Velká nad Veličkou | 18,86 | 0 | 0 | 0 | ||
42. | 27. 08. 2011 | Petrovice | 25,95 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 13. 08. 2011 | Babice, VS | 19,45 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 08. 2011 | Vřesovice | 18,28 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 30. 07. 2011 | Prušánky | 18,54 | 0 | 0 | 0 | ||
26. | 24. 07. 2011 | Sedlejov, JI | 19,87 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 09. 07. 2011 | Vacenovice | 17,87 | 0 | 0 | 0 | ||
29. | 26. 06. 2011 | Radíkov | 18,42 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 25. 06. 2011 | Pravčice, KM | 19,35 | 18.08 | 19.35 | -1.27 | ||
6. | 19. 06. 2011 | Mistřice | 18,60 | 18.6 | 18.6 | 0 | ||
11. | 04. 06. 2011 | Ratíškovice | 19,31 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 28. 05. 2011 | Čeložnice | 18,41 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 05. 2011 | Dubňany | 18,45 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 08. 05. 2011 | Vlkoš | 19,06 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 04. 2011 | Vacenovice | 18,20 | 18.2 | 18.2 | 0 | ||
8. | 04. 09. 2010 | Salaš, UH | 20,43 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 28. 08. 2010 | Poštorná, BV | 19,14 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 22. 08. 2010 | Hrubá Vrbka, HO | 18,72 | 0 | 0 | 0 | ||
32. | 15. 08. 2010 | Velké Hoštice, OP | 26,99 | 18.89 | 26.99 | -8.1 | ||
2. | 14. 08. 2010 | Hovorany - GP ženy, HO | 18,80 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 08. 2010 | Kuželov - GP ženy, HO | 18,47 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 07. 08. 2010 | Pasohlávky, BV | 20,95 | 20.67 | 20.95 | -0.28 | ||
5. | 01. 08. 2010 | Košíky, UH | 19,77 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 31. 07. 2010 | Prušánky, HO | 21,83 | 0 | 0 | 0 | ||
34. | 25. 07. 2010 | Sedlejov, JI | 25,63 | 21.16 | 25.63 | -4.47 | ||
34. | 24. 07. 2010 | Květinov, HB | 25,86 | 25.86 | 19.95 | 5.91 | ||
11. | 18. 07. 2010 | Tučapy, UH | 22,03 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 11. 07. 2010 | Velký Ořechov, ZL | 18,98 | 18.8 | 18.98 | -0.18 | ||
27. | 10. 07. 2010 | Vacenovice, HO | 19,53 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 04. 07. 2010 | Částkov, UH | 19,50 | 0 | 0 | 0 | ||
46. | 27. 06. 2010 | Radíkov, PR | 38,00 | 37.81 | 38 | -0.19 | ||
31. | 26. 06. 2010 | Vrbětice, ZL | 19,49 | 18.98 | 19.49 | -0.51 | ||
11. | 05. 06. 2010 | Ratíškovice, HO | 20,41 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 05. 2010 | Dubňany, HO | 20,22 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 30. 08. 2009 | Velká nad Veličkou, HO | 19,39 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 08. 2009 | Hovorany - GP ženy, HO | 24,07 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 16. 08. 2009 | Vrbětice, ZL | 23,39 | 19.94 | 23.39 | -3.45 | ||
8. | 15. 08. 2009 | Dubňany, HO | 20,89 | 0 | 0 | 0 | ||
23. | 09. 08. 2009 | Petrovice, TR | 19,79 | 19.79 | 19.7 | 0.09 | ||
16. | 01. 08. 2009 | Prušánky, HO | 23,00 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 18. 07. 2009 | Rohatec, HO | 22,57 | 0 | 0 | 0 | ||
27. | 11. 07. 2009 | Vacenovice, HO | 20,88 | 0 | 0 | 0 | ||
27. | 11. 07. 2009 | Vacenovice, HO | 20,88 | 20.03 | 20.88 | -0.85 | ||
7. | 05. 07. 2009 | Lanžhot, BV | 20,05 | 19.83 | 20.05 | -0.22 | ||
6. | 04. 07. 2009 | Petrov, HO | 22,54 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 13. 06. 2009 | Ratíškovice, HO | 20,68 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 10. 05. 2009 | Vlkoš, HO | 20,33 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 26. 04. 2009 | Kunovice, UH | 23,65 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 14. 09. 2008 | Petrov, HO | 19,37 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 31. 08. 2008 | B | Velká nad Veličkou, HO | 36,58 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 24. 08. 2008 | Hrubá Vrbka, HO | 20,32 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 16. 08. 2008 | Vacenovice, HO | 21,74 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 10. 08. 2008 | Babice, VS | 19,88 | 19.49 | 19.88 | -0.39 | ||
3. | 27. 07. 2008 | Kuželov - GP ženy, HO | 18,17 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 07. 2008 | Rohatec, HO | 19,82 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 05. 07. 2008 | Petrov, HO | 20,04 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 22. 06. 2008 | Mistřice, UH | 18,91 | 18.91 | 18.8 | 0.11 | ||
10. | 31. 05. 2008 | Čeložnice, HO | 22,03 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 24. 05. 2008 | Dubňany, HO | 19,46 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 11. 05. 2008 | Vlkoš, HO | 19,44 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 04. 05. 2008 | Kunovice, UH | 18,49 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 09. 2007 | Petrov, HO | 20,38 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 26. 08. 2007 | Velká nad Veličkou, HO | 20,25 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 12. 08. 2007 | Vésky, UH | 17,17 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 08. 2007 | Prušánky, HO | 19,47 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 22. 07. 2007 | Kněžpole, UH | 23,85 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 21. 07. 2007 | Rohatec, HO | 20,70 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 14. 07. 2007 | Vacenovice, HO | 19,79 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 07. 2007 | Petrov, HO | 19,68 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 19. 05. 2007 | Čeložnice, HO | 21,38 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 06. 05. 2007 | Vlkoš, HO | 32,09 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 22. 04. 2007 | Kunovice, UH | 25,25 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 03. 09. 2006 | Petrov, HO | 21,28 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 08. 2006 | Velká nad Veličkou, HO | 21,00 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 27. 08. 2006 | B | Velká nad Veličkou, HO | 22,88 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 20. 08. 2006 | B | Hrubá Vrbka, HO | 19,11 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 20. 08. 2006 | Hrubá Vrbka, HO | 19,22 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 08. 2006 | B | Prušánky, HO | 21,06 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 29. 07. 2006 | Rohatec, HO | 19,72 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 23. 07. 2006 | Kněžpole, UH | 21,21 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 07. 2006 | Dubňany, HO | 19,46 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 08. 07. 2006 | Vacenovice, HO | 19,63 | 19.63 | 19.36 | 0.27 | ||
21. | 08. 07. 2006 | Vacenovice, HO | 19,63 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 01. 07. 2006 | Petrov, HO | 22,44 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 01. 07. 2006 | B | Petrov, HO | 22,65 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 10. 06. 2006 | Ratíškovice, HO | 20,23 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 10. 06. 2006 | B | Ratíškovice, HO | 20,35 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 27. 05. 2006 | B | Čeložnice, HO | 21,82 | 0 | 0 | 0 | |
18. | 27. 05. 2006 | Čeložnice, HO | 26,73 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 14. 05. 2006 | B | Vlkoš, HO | 22,29 | 0 | 0 | 0 | |
19. | 14. 05. 2006 | Vlkoš, HO | 28,07 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 23. 04. 2006 | Kunovice-Bělinka, UH | 20,48 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 09. 2005 | Petrov, HO | 21,93 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 28. 08. 2005 | B | Velká nad Veličkou, HO | 30,15 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 21. 08. 2005 | B | Hrubá Vrbka, HO | 19,77 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 21. 08. 2005 | Hrubá Vrbka, HO | 26,80 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 24. 07. 2005 | Kněžpole, UH | 31,53 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 17. 07. 2005 | Rohatec, HO | 22,04 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 03. 07. 2005 | Vlkoš, HO | 22,11 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 03. 07. 2005 | B | Vlkoš, HO | 23,68 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 02. 07. 2005 | Petrov, HO | 22,73 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 02. 07. 2005 | B | Petrov, HO | 22,85 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 07. 05. 2005 | Kostelec, HO | 24,55 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 18. 09. 2004 | Petrov, HO | 20,88 | 20.88 | 19.63 | 1.25 | ||
13. | 11. 09. 2004 | Dolní Bojanovice, HO | 22,34 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 29. 08. 2004 | Velká nad Veličkou, HO | 20,69 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 29. 08. 2004 | B | Velká nad Veličkou, HO | 20,70 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 28. 08. 2004 | Strážnice, HO | 21,67 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 28. 08. 2004 | Strážnice, HO | 22,71 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 21. 08. 2004 | Vřesovice, HO | 21,21 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 21. 08. 2004 | B | Vřesovice, HO | 21,41 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 14. 08. 2004 | B | Rohatec, HO | 23,41 | 23.41 | 21.94 | 1.47 | |
15. | 14. 08. 2004 | Rohatec, HO | 26,05 | 26.05 | 25.26 | 0.79 | ||
20. | 31. 07. 2004 | Prušánky, HO | 31,24 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 24. 07. 2004 | Dubňany, HO | 21,96 | 21.96 | 21.25 | 0.71 | ||
11. | 24. 07. 2004 | Dubňany, HO | 22,80 | 22.8 | 21.39 | 1.41 | ||
32. | 10. 07. 2004 | Vacenovice, HO | 24,50 | 22.94 | 24.5 | -1.56 | ||
34. | 10. 07. 2004 | Vacenovice, - | 24,50 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 04. 07. 2004 | Vlkoš, HO | 23,76 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 04. 07. 2004 | B | Vlkoš, HO | 25,43 | 0 | 0 | 0 | |
13. | 20. 09. 2003 | Petrov, HO | 36,18 | 36.18 | 35.67 | 0.51 | ||
15. | 31. 08. 2003 | Velká nad Veličkou, HO | 25,15 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 31. 08. 2003 | B | Velká nad Veličkou, HO | 29,32 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 30. 08. 2003 | Vřesovice, HO | 28,91 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 23. 08. 2003 | Strážnice, HO | 24,81 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 23. 08. 2003 | B | Strážnice, HO | 29,06 | 0 | 0 | 0 | |
13. | 09. 08. 2003 | Rohatec, HO | 24,66 | 24.14 | 24.66 | -0.52 | ||
16. | 05. 07. 2003 | Petrov, HO | 24,57 | 23.08 | 24.57 | -1.49 | ||
15. | 17. 05. 2003 | Žadovice, HO | 41,49 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 02. 09. 2001 | Velká nad Veličkou, HO | 38,80 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 12. 09. 2026 | Kozojídky - fotb. hřiště | 22,61 | 22.61 | 21.27 | 1.34 | ||
2. | 29. 08. 2026 | Milovice - fotbalové hřiště | 17,82 | 17.62 | 17.82 | -0.2 | ||
1. | 22. 08. 2026 | Hrubá Vrbka - has. areál | 17,84 | 17.84 | 17.33 | 0.51 | ||
2. | 15. 08. 2026 | Hrozn. Lhota - za školou | 18,70 | 17.9 | 18.7 | -0.8 | ||
7. | 08. 08. 2026 | Žádovice - sportovní areál | 39,03 | 39.03 | 17.4 | 21.63 | ||
5. | 01. 08. 2026 | Skoronice - u hasičské zbr. | 22,86 | 18.08 | 22.86 | -4.78 | ||
1. | 25. 07. 2026 | Vracov - fotb. hřiště | 18,82 | 18.43 | 18.82 | -0.39 | ||
7. | 11. 07. 2026 | Rohatec - u základní školy | 27,41 | 18.99 | 27.41 | -8.42 | ||
1. | 05. 07. 2026 | Lanžhot, hřiště Na Šlajsi | 17,88 | 17.3 | 17.88 | -0.58 | ||
1. | 04. 07. 2026 | Petrov u koupaliště | 18,14 | 17.99 | 18.14 | -0.15 | ||
1. | 27. 06. 2026 | O POHÁR PERSPEKTY | 19,54 | 19.54 | 17.98 | 1.56 | ||
2. | 14. 06. 2026 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 17,69 | 17.69 | 17.5 | 0.19 | ||
1. | 13. 06. 2026 | Čeložnice - has. areál | 19,03 | 17.9 | 19.03 | -1.13 | ||
2. | 07. 06. 2026 | Svatobořice - hasičský areál | 17,64 | 17.64 | 16.91 | 0.73 | ||
3. | 02. 05. 2026 | Vlkoš - fotb.hřiště | 18,86 | 18.86 | 18.45 | 0.41 | ||
5. | 07. 09. 2013 | Vacenovice | 24,71 | 24.71 | 23.76 | 0.95 | ||
6. | 01. 09. 2013 | Velká nad Vel. | 23,69 | 23.69 | 23.14 | 0.55 | ||
2. | 18. 08. 2013 | Hrubá Vrbka | 18,57 | 18.57 | 18.41 | 0.16 | ||
5. | 17. 08. 2013 | Hovorany AGP ženy | 20,08 | 18.76 | 20.08 | -1.32 | ||
11. | 17. 08. 2013 | B | Hovorany AGP ženy | 22,00 | 22 | 21.39 | 0.61 | |
10. | 28. 07. 2013 | Kuželov AGP-ženy | 29,99 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 27. 07. 2013 | Hrubá Vrbka | 18,17 | 17.85 | 18.17 | -0.32 | ||
6. | 06. 07. 2013 | Petrov | 30,03 | 30.03 | 19.39 | 10.64 | ||
3. | 15. 06. 2013 | Mistřín | 19,55 | 19.55 | 19.36 | 0.19 | ||
7. | 08. 06. 2013 | Ratíškovice | 28,88 | 28.88 | 28.33 | 0.55 | ||
3. | 05. 05. 2013 | Vlkoš | 19,06 | 18.49 | 19.06 | -0.57 | ||
6. | 27. 04. 2013 | Hasičský areál Vacenovice | 21,31 | 21.31 | 20.31 | 1 | ||
11. | 26. 08. 2012 | Velká nad Veličkou | 25,13 | 23.95 | 25.13 | -1.18 | ||
8. | 19. 08. 2012 | Hrubá Vrbka | 24,48 | 24.48 | 22.66 | 1.82 | ||
2. | 18. 08. 2012 | Hovorany | 18,60 | 18.6 | 120 | -101.4 | ||
4. | 11. 08. 2012 | Vřesovice | 20,49 | 20.49 | 18.04 | 2.45 | ||
2. | 04. 08. 2012 | Prušánky | 24,86 | 23.89 | 24.86 | -0.97 | ||
3. | 29. 07. 2012 | Kuželov | 20,48 | 20.48 | 18.83 | 1.65 | ||
7. | 22. 07. 2012 | Kněžpole | 22,30 | 18.74 | 22.3 | -3.56 | ||
1. | 21. 07. 2012 | Rohatec | 18,43 | 17.61 | 18.43 | -0.82 | ||
4. | 07. 07. 2012 | Kněžpole | 24,81 | 18.3 | 24.81 | -6.51 | ||
8. | 07. 07. 2012 | Vacenovice | 18,47 | 18.47 | 18.1 | 0.37 | ||
8. | 07. 07. 2012 | Vacenovice | 18,47 | 18.47 | 18.1 | 0.37 | ||
3. | 09. 06. 2012 | Ratíškovice | 19,97 | 19.97 | 19.31 | 0.66 | ||
2. | 02. 06. 2012 | Čeložnice | 19,29 | 19.29 | 18.21 | 1.08 | ||
3. | 19. 05. 2012 | Dubňany | 20,09 | 20.09 | 18.97 | 1.12 | ||
2. | 06. 05. 2012 | Vlkoš | 19,12 | 19.12 | 17.53 | 1.59 | ||
4. | 28. 04. 2012 | Vacenovice | 21,84 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 10. 2011 | Velké Hoštice | 18,39 | 17.71 | 18.39 | -0.68 | ||
2. | 21. 08. 2011 | Hrubá Vrbka | 18,18 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 14. 08. 2011 | Vrbětice | 19,07 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 13. 08. 2011 | Babice, VS | 19,61 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 06. 08. 2011 | Vřesovice | 18,57 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 30. 07. 2011 | Prušánky | 25,15 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 09. 07. 2011 | Vacenovice | 21,17 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 07. 2011 | Petrov | 31,87 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 26. 06. 2011 | Radíkov | 18,12 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 06. 2011 | Pravčice, KM | 17,48 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 28. 05. 2011 | Čeložnice | 18,48 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 21. 05. 2011 | Dubňany | 19,77 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 05. 2011 | Vlkoš | 23,02 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 04. 2011 | Vacenovice | 19,10 | 19.1 | 19.1 | 0 | ||
8. | 24. 04. 2011 | Kunovice | 30,72 | 29.64 | 30.72 | -1.08 | ||
8. | 29. 08. 2010 | Velká nad Veličkou, HO | 22,10 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 28. 08. 2010 | Poštorná, BV | 18,38 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 08. 2010 | Hrubá Vrbka, HO | 17,57 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 15. 08. 2010 | Velké Hoštice, OP | 33,36 | 20.05 | 33.36 | -13.31 | ||
2. | 14. 08. 2010 | Hovorany - GP ženy, HO | 18,88 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 08. 08. 2010 | Kuželov - GP ženy, HO | 23,86 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 07. 08. 2010 | Pasohlávky, BV | 20,82 | 19.58 | 20.82 | -1.24 | ||
13. | 25. 07. 2010 | Sedlejov, JI | 26,93 | 26.93 | 18.88 | 8.05 | ||
8. | 24. 07. 2010 | Květinov, HB | 19,88 | 18.7 | 19.88 | -1.18 | ||
1. | 17. 07. 2010 | Rohatec, HO | 18,94 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 11. 07. 2010 | Velký Ořechov, ZL | 22,86 | 22.51 | 22.86 | -0.35 | ||
8. | 10. 07. 2010 | Vacenovice, HO | 21,44 | 18.93 | 21.44 | -2.51 | ||
9. | 10. 07. 2010 | Vacenovice, HO | 21,44 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 07. 2010 | Lanžhot, BV | 22,15 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 07. 2010 | Částkov, UH | 23,62 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 03. 07. 2010 | Petrov, HO | 20,26 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 26. 06. 2010 | Vrbětice, ZL | 35,00 | 35 | 34.85 | 0.15 | ||
1. | 05. 06. 2010 | Ratíškovice, HO | 18,60 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 29. 05. 2010 | Čeložnice, HO | 36,10 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 09. 05. 2010 | Vlkoš, HO | 20,62 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 25. 04. 2010 | Kunovice, UH | 26,86 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 29. 08. 2009 | Hovorany - GP ženy, HO | 19,96 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 23. 08. 2009 | Hrubá Vrbka, HO | 18,61 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 08. 2009 | Dubňany, HO | 19,77 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 01. 08. 2009 | Prušánky, HO | 26,01 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 18. 07. 2009 | Rohatec, HO | 40,53 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 11. 07. 2009 | Vacenovice, HO | 22,96 | 22.96 | 21.89 | 1.07 | ||
13. | 11. 07. 2009 | Vacenovice, HO | 22,96 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 05. 07. 2009 | Lanžhot, BV | 19,67 | 19.45 | 19.67 | -0.22 | ||
4. | 04. 07. 2009 | Petrov, HO | 21,23 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 06. 2009 | Mistřín - GP ženy, HO | 25,28 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 06. 2009 | Ratíškovice, HO | 19,89 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 30. 05. 2009 | Čeložnice, HO | 28,19 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 10. 05. 2009 | Vlkoš, HO | 24,49 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 31. 08. 2008 | Velká nad Veličkou, HO | 21,46 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 24. 08. 2008 | Hrubá Vrbka, HO | 21,86 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 16. 08. 2008 | Vacenovice, HO | 27,77 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 08. 2008 | Prušánky, HO | 25,66 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 27. 07. 2008 | Kuželov - GP ženy, HO | 21,27 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 07. 2008 | Rohatec, HO | 19,66 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 05. 07. 2008 | Petrov, HO | 22,84 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 28. 06. 2008 | Mistřín - GP ženy, HO | 22,63 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 06. 2008 | Mistřice, UH | 20,50 | 20.5 | 20.27 | 0.23 | ||
1. | 07. 06. 2008 | Ratíškovice, HO | 18,85 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 31. 05. 2008 | Čeložnice, HO | 20,21 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 24. 05. 2008 | Dubňany, HO | 21,77 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 11. 05. 2008 | Vlkoš, HO | 21,82 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 04. 05. 2008 | Kunovice, UH | 43,10 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 09. 2007 | Petrov, HO | 20,52 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 08. 2007 | Velká nad Veličkou, HO | 25,00 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 08. 2007 | Hrubá Vrbka, HO | 19,44 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 12. 08. 2007 | Vésky, UH | 24,69 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 04. 08. 2007 | Prušánky, HO | 61,70 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 07. 2007 | Vacenovice, HO | 20,55 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 07. 2007 | Petrov, HO | 21,16 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 09. 06. 2007 | Ratíškovice, HO | 21,74 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2007 | Čeložnice, HO | 20,48 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 04. 2007 | Kunovice, UH | 20,27 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 09. 2006 | Petrov, HO | 24,99 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 20. 08. 2006 | Hrubá Vrbka, HO | 21,25 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 29. 07. 2006 | Rohatec, HO | 23,93 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 07. 2006 | Dubňany, HO | 23,52 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 08. 07. 2006 | Vacenovice, HO | 99,00 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
20. | 05. 04. 2025 | Ostřetín | 31,23 | 31.23 | 31.23 | 0 | ||
1. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,49 | 0 | 0 | 0 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 24. 08. 2025 | Hrubá Vrbka - has. areál | 19,05 | 18.08 | 19.05 | -0.97 | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 12. 09. 2026 | Kozojídky - fotb. hřiště | 43,61 | 43.61 | 42.18 | 1.43 | ||
6. | 30. 08. 2026 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 27,80 | 27.8 | 27.54 | 0.26 | ||
1. | 22. 08. 2026 | Hrubá Vrbka - has. areál | 17,12 | 16.94 | 17.12 | -0.18 | ||
2. | 15. 08. 2026 | Hrozn. Lhota - za školou | 17,44 | 17.44 | 17.36 | 0.08 | ||
4. | 08. 08. 2026 | Žádovice - sportovní areál | 24,24 | 19.13 | 24.24 | -5.11 | ||
4. | 01. 08. 2026 | Skoronice - u hasičské zbr. | 23,71 | 23.71 | 23.57 | 0.14 | ||
1. | 11. 07. 2026 | Rohatec - u základní školy | 27,18 | 17.26 | 27.18 | -9.92 | ||
5. | 11. 07. 2026 | Rohatec - u základní školy | 27,18 | 17.26 | 27.18 | -9.92 | ||
1. | 04. 07. 2026 | Petrov u koupaliště | 18,79 | 18.79 | 18.55 | 0.24 | ||
2. | 14. 06. 2026 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 17,96 | 1.78 | 17.96 | -16.18 | ||
2. | 07. 06. 2026 | Svatobořice - hasičský areál | 18,05 | 17.29 | 18.05 | -0.76 | ||
1. | 02. 05. 2026 | Vlkoš - fotb.hřiště | 18,71 | 18.29 | 18.71 | -0.42 | ||
1. | 31. 08. 2025 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 17,82 | 17.82 | 17 | 0.82 | ||
2. | 24. 08. 2025 | Hrubá Vrbka - has. areál | 17,65 | 17.65 | 17.16 | 0.49 | ||
6. | 23. 08. 2025 | Hrozn. Lhota - za školou | 41,29 | 30.87 | 41.29 | -10.42 | ||
3. | 02. 08. 2025 | Skoronice - u hasičské zbr. | 18,15 | 17.34 | 18.15 | -0.81 | ||
1. | 26. 07. 2025 | Vracov - fotb. hřiště | 20,00 | 19.07 | 20 | -0.93 | ||
1. | 13. 07. 2025 | Žádovice - sportovní areál | 18,85 | 18.85 | 17.57 | 1.28 | ||
1. | 12. 07. 2025 | Rohatec - u základní školy | 17,73 | 17.65 | 17.73 | -0.08 | ||
3. | 14. 06. 2025 | Čeložnice - has. areál | 41,88 | 41.88 | 41.3 | 0.58 | ||
2. | 08. 06. 2025 | Svatobořice - hasičský areál | 19,76 | 18.95 | 19.76 | -0.81 | ||
2. | 08. 06. 2025 | Svatobořice | 19,76 | 18.95 | 19.76 | -0.81 | ||
1. | 07. 06. 2025 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 19,44 | 19.44 | 17.88 | 1.56 | ||
3. | 01. 09. 2024 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 22,44 | 22.44 | 21.41 | 1.03 | ||
10. | 24. 08. 2024 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 37,80 | 37.8 | 29.99 | 7.81 | ||
5. | 18. 08. 2024 | Hrubá Vrbka - has. areál | 38,21 | 36.9 | 38.21 | -1.31 | ||
1. | 10. 08. 2024 | Hrozn. Lhota - za školou | 18,47 | 18.2 | 18.47 | -0.27 | ||
1. | 03. 08. 2024 | Mistřice | 17,88 | 17.48 | 17.88 | -0.4 | ||
1. | 06. 07. 2024 | Petrov u koupaliště | 17,46 | 17.46 | 16.98 | 0.48 | ||
1. | 22. 06. 2024 | Rohatec - u základní školy | 18,70 | 17.5 | 18.7 | -1.2 | ||
2. | 08. 06. 2024 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 20,12 | 20.12 | 19.21 | 0.91 | ||
1. | 11. 05. 2024 | Svatobořice - hasičský areál | 20,70 | 19.01 | 20.7 | -1.69 | ||
2. | 04. 05. 2024 | Vlkoš - fotb. hřiště | 21,52 | 21.43 | 21.52 | -0.09 | ||
3. | 03. 09. 2023 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 22,97 | 21.09 | 22.97 | -1.88 | ||
1. | 20. 08. 2023 | Hrubá Vrbka - has. areál | 21,09 | 20.34 | 21.09 | -0.75 | ||
3. | 20. 08. 2022 | Hrubá Vrbka - has. areál | 22,27 | 22.27 | 19.77 | 2.5 | ||
4. | 20. 08. 2022 | B | Hrubá Vrbka - has. areál | 22,89 | 22.89 | 22.81 | 0.08 | |
6. | 14. 08. 2022 | Poštorná, Na Valtické - ZŠ | 28,72 | 28.72 | 28.61 | 0.11 | ||
1. | 13. 08. 2022 | Hovorany,náhradní fotbalové hř | 18,27 | 18.27 | 18.16 | 0.11 | ||
3. | 23. 07. 2022 | Kobylí, hasičské cvičiště | 17,96 | 17.82 | 17.96 | -0.14 | ||
2. | 23. 07. 2022 | Rohatec u základní školy | 22,74 | 22.74 | 22.66 | 0.08 | ||
5. | 05. 07. 2022 | Lanžhot, Na Šlajsi - hřiště | 23,14 | 23.09 | 23.14 | -0.05 | ||
6. | 25. 06. 2022 | Moutnice, fotbalové hřiště | 39,18 | 39.18 | 32.32 | 6.86 | ||
6. | 18. 06. 2022 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 24,79 | 24.79 | 23.93 | 0.86 | ||
3. | 04. 06. 2022 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 21,44 | 21.44 | 21.26 | 0.18 | ||
2. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,13 | 20.13 | 19.83 | 0.3 | ||
2. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,13 | 20.13 | 19.83 | 0.3 | ||
3. | 14. 05. 2022 | Dubňany, Hodonínská 925 | 25,04 | 22.3 | 25.04 | -2.74 | ||
1. | 30. 04. 2022 | Vlkoš - fotb. hřiště | 20,34 | 18.64 | 20.34 | -1.7 | ||
5. | 05. 09. 2021 | Rohatec, PŘESUNUTO na NEDĚLI | 18,65 | 18.65 | 18.32 | 0.33 | ||
5. | 05. 09. 2021 | Rohatec u ZŠ | 18,65 | 18.65 | 17.32 | 1.33 | ||
2. | 29. 08. 2021 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 22,25 | 22.25 | 21.76 | 0.49 | ||
1. | 22. 08. 2021 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 17,82 | 17.82 | 17.53 | 0.29 | ||
4. | 21. 08. 2021 | Dubňany, Hodonínská 925 u ZŠ | 31,97 | 18.41 | 31.97 | -13.56 | ||
1. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 18,12 | 18.12 | 17.71 | 0.41 | ||
1. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 18,12 | 18.12 | 17.71 | 0.41 | ||
2. | 08. 08. 2021 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 18,91 | 18.91 | 17.56 | 1.35 | ||
1. | 24. 07. 2021 | Kobylí, hasičské cvičiště | 17,87 | 17.87 | 17.43 | 0.44 | ||
4. | 17. 07. 2021 | Vracov -fotba. hřiště | 27,75 | 27.75 | 26.98 | 0.77 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

