Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hovorany, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 14. 08. 2022 | Poštorná, Na Valtické - ZŠ | 22,69 | 22.02 | 22.69 | -0.67 | ||
13. | 13. 08. 2022 | Hovorany,náhradní fotbalové hř | 42,04 | 42.04 | 41.34 | 0.7 | ||
10. | 30. 07. 2022 | Prušánky, areál u koupaliště | 22,40 | 21.1 | 22.4 | -1.3 | ||
10. | 30. 07. 2022 | Prušánky kas. areál | 22,40 | 21.1 | 22.4 | -1.3 | ||
8. | 23. 07. 2022 | Kobylí, hasičské cvičiště | 20,28 | 20.17 | 20.28 | -0.11 | ||
9. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 22,30 | 22.3 | 22.09 | 0.21 | ||
9. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 22,30 | 22.3 | 22.09 | 0.21 | ||
7. | 14. 08. 2021 | A | Hovorany, hřiště | 19,78 | 19.78 | 18.85 | 0.93 | |
7. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 19,78 | 19.78 | 18.85 | 0.93 | ||
13. | 14. 08. 2021 | B | Hovorany, hřiště | 36,37 | 36.37 | 34.43 | 1.94 | |
14. | 14. 08. 2021 | B | Hovorany, hřiště | 36,37 | 36.37 | 34.43 | 1.94 | |
11. | 08. 08. 2021 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 25,81 | 25.81 | 24.95 | 0.86 | ||
11. | 24. 07. 2021 | Kobylí, hasičské cvičiště | 19,84 | 19.84 | 19.34 | 0.5 | ||
9. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 24,21 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 15. 08. 2020 | B | Hovorany, hasičské hřiště | 20,85 | 20.85 | 20.67 | 0.18 | |
11. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 23,87 | 23.87 | 23.57 | 0.3 | ||
13. | 15. 08. 2020 | C | Hovorany, hasičské hřiště | 24,64 | 24.05 | 24.64 | -0.59 | |
15. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 20,37 | 20.37 | 19.65 | 0.72 | ||
10. | 01. 08. 2020 | Prušánky, hasičské hřiště | 22,07 | 22.07 | 20.93 | 1.14 | ||
11. | 25. 07. 2020 | Kobylí, hasičské cvičiště | 22,20 | 22.2 | 21.93 | 0.27 | ||
10. | 05. 07. 2020 | Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště | 20,71 | 20.16 | 20.71 | -0.55 | ||
13. | 18. 08. 2019 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 21,97 | 21.12 | 21.97 | -0.85 | ||
8. | 11. 08. 2019 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 24,33 | 23.11 | 24.33 | -1.22 | ||
9. | 03. 08. 2019 | Prušánky has. areál | 24,42 | 23.17 | 24.42 | -1.25 | ||
9. | 03. 08. 2019 | Prušánky, hasičské hřiště | 24,42 | 23.17 | 24.42 | -1.25 | ||
10. | 27. 07. 2019 | Kobylí, hasičské hřiště | 20,01 | 19.54 | 20.01 | -0.47 | ||
11. | 06. 07. 2019 | Petrov u koupaliště | 19,54 | 19.54 | 19.06 | 0.48 | ||
10. | 05. 07. 2019 | Lanžhot, fotbalové hřiště | 19,54 | 19.54 | 19.15 | 0.39 | ||
5. | 22. 06. 2019 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 19,66 | 19.66 | 19.58 | 0.08 | ||
10. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,90 | 19.49 | 19.9 | -0.41 | ||
10. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,90 | 19.49 | 19.9 | -0.41 | ||
9. | 11. 05. 2019 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 40,17 | 40.17 | 38.92 | 1.25 | ||
9. | 01. 09. 2018 | A | Skalica -Františkánská záhrada | 17,70 | 17.7 | 17.5 | 0.2 | |
7. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotbal.hřiště | 19,54 | 18.51 | 19.54 | -1.03 | ||
7. | 18. 08. 2018 | A | Hovorany - fotba. hřiště | 19,54 | 18.81 | 19.54 | -0.73 | |
16. | 18. 08. 2018 | B | Hovorany - fotbal.hřiště | 27,23 | 27.23 | 23.65 | 3.58 | |
16. | 18. 08. 2018 | B | Hovorany - fotba. hřiště | 27,23 | 27.23 | 23.65 | 3.58 | |
11. | 12. 08. 2018 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 23,90 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 08. 2018 | A | Prušánky - has.areál | 18,79 | 18.63 | 18.79 | -0.16 | |
10. | 21. 07. 2018 | Hrušky, hřiště | 27,51 | 27.51 | 27.33 | 0.18 | ||
8. | 07. 07. 2018 | Velké Pavlovice, hřiště | 19,45 | 19.16 | 19.45 | -0.29 | ||
10. | 07. 07. 2018 | A | Petrov u koupaliště | 25,39 | 24.22 | 25.39 | -1.17 | |
11. | 05. 07. 2018 | Lanžhot, hřiště | 20,77 | 20.3 | 20.77 | -0.47 | ||
10. | 30. 06. 2018 | Moutnice, hřiště | 30,95 | 30.84 | 30.95 | -0.11 | ||
11. | 16. 06. 2018 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 28,23 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 26. 05. 2018 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 23,70 | 23.7 | 18.92 | 4.78 | ||
12. | 26. 05. 2018 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 23,70 | 23.7 | 18.92 | 4.78 | ||
10. | 03. 09. 2017 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 29,64 | 29.64 | 27.15 | 2.49 | ||
9. | 02. 09. 2017 | Bořetice, hřiště | 21,35 | 21.26 | 21.35 | -0.09 | ||
6. | 13. 08. 2017 | Poštorná | 18,90 | 18.9 | 18.51 | 0.39 | ||
13. | 05. 08. 2017 | Prušánky - has.areál | 20,61 | 20.61 | 20.44 | 0.17 | ||
4. | 29. 07. 2017 | Kobylí, hřiště | 17,96 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 22. 07. 2017 | Hrušky, hřiště | 27,45 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 08. 07. 2017 | Velké Pavlovice, hřiště | 20,68 | 20.68 | 20.01 | 0.67 | ||
12. | 17. 06. 2017 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 26,97 | 26.74 | 26.97 | -0.23 | ||
9. | 10. 06. 2017 | Ratíškovice - fotb. hřiště | 19,78 | 19.78 | 19.49 | 0.29 | ||
11. | 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,64 | 19.53 | 19.64 | -0.11 | ||
11. | 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,64 | 19.53 | 19.64 | -0.11 | ||
14. | 07. 05. 2017 | Vlkoš - fotba. hřiště | 20,23 | 20.23 | 20.16 | 0.07 | ||
9. | 28. 08. 2016 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 27,25 | 27.04 | 27.25 | -0.21 | ||
6. | 13. 08. 2016 | Vřesovice - fotb. hřiště | 20,33 | 19.77 | 20.33 | -0.56 | ||
14. | 30. 07. 2016 | Prušánky - has. areál | 25,70 | 25.7 | 24 | 1.7 | ||
9. | 30. 07. 2016 | Kobylí, hasičské cvičiště | 20,06 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 23. 07. 2016 | Hrušky | 23,12 | 23.12 | 0 | 23.12 | ||
10. | 09. 07. 2016 | Velké Pavlovice | 35,18 | 120 | 35.18 | 84.82 | ||
8. | 05. 07. 2016 | Lanžhot | 20,73 | 20.73 | 0 | 20.73 | ||
15. | 19. 06. 2016 | Čeložnice - has. areál | 23,82 | 23.82 | 23.78 | 0.04 | ||
13. | 18. 06. 2016 | Tvrdonice | 23,87 | 23.07 | 23.87 | -0.8 | ||
15. | 04. 06. 2016 | Blatnice - fotb. hřiště | 35,59 | 35.59 | 21.57 | 14.02 | ||
19. | 30. 08. 2015 | Vel. nad Veličkou - náměstí | DSQ | 41.52 | 41.07 | 0.45 | ||
14. | 29. 08. 2015 | Vacenovice - has. areál | 33,56 | 33.56 | 33.21 | 0.35 | ||
15. | 23. 08. 2015 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 44,85 | 44.85 | 20.68 | 24.17 | ||
11. | 01. 08. 2015 | Prušánky - has. areál | 21,93 | 21.93 | 21.69 | 0.24 | ||
12. | 25. 07. 2015 | Kobylí | 20,22 | 20.22 | 20.02 | 0.2 | ||
12. | 21. 06. 2015 | Čeložnice - has. areál | 37,49 | 37.49 | 37.05 | 0.44 | ||
10. | 06. 06. 2015 | Blatnice - fotb. hřiště | 21,99 | 21.82 | 21.99 | -0.17 | ||
5. | 17. 08. 2013 | Hovorany AGP ženy | 19,05 | 18.39 | 19.05 | -0.66 | ||
11. | 18. 08. 2012 | Hovorany | 27,75 | 23.39 | 27.75 | -4.36 | ||
6. | 14. 08. 2010 | Hovorany - GP ženy, HO | 24,13 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 29. 08. 2009 | Hovorany - GP ženy, HO | 21,75 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 02. 08. 2008 | Prušánky, HO | 33,46 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 05. 08. 2006 | Prušánky, HO | 32,10 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 13. 08. 2022 | Hovorany,náhradní fotbalové hř | 24,63 | 24.63 | 20.08 | 4.55 | ||
3. | 05. 09. 2021 | Rohatec u ZŠ | 20,66 | 20.59 | 20.66 | -0.07 | ||
3. | 05. 09. 2021 | Rohatec, PŘESUNUTO na NEDĚLI | 20,66 | 20.59 | 20.66 | -0.07 | ||
2. | 29. 08. 2021 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,27 | 20.04 | 20.27 | -0.23 | ||
1. | 22. 08. 2021 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 18,69 | 17.87 | 18.69 | -0.82 | ||
1. | 24. 07. 2021 | Kobylí, hasičské cvičiště | 17,92 | 17.92 | 17.79 | 0.13 | ||
3. | 17. 07. 2021 | Vracov -fotba. hřiště | 21,01 | 19.02 | 21.01 | -1.99 | ||
2. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 21,07 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 29,29 | 29.29 | 17.59 | 11.7 | ||
1. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 19,46 | 19.46 | 19.2 | 0.26 | ||
6. | 01. 08. 2020 | Prušánky, hasičské hřiště | 30,49 | 30.49 | 28.93 | 1.56 | ||
1. | 25. 07. 2020 | Kobylí, hasičské cvičiště | 18,39 | 18.39 | 18.1 | 0.29 | ||
1. | 05. 07. 2020 | Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště | 19,13 | 19.13 | 18.74 | 0.39 | ||
2. | 04. 07. 2020 | Petrov u koupaliště | 20,33 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 08. 09. 2019 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 34,00 | 21.25 | 34 | -12.75 | ||
2. | 18. 08. 2019 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 18,70 | 18.57 | 18.7 | -0.13 | ||
1. | 03. 08. 2019 | Prušánky has. areál | 24,46 | 24.53 | 24.46 | 0.07 | ||
1. | 03. 08. 2019 | Prušánky, hasičské hřiště | 24,53 | 24.53 | 24.46 | 0.07 | ||
1. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotbalové hřiště | 18,12 | 18.12 | 17.83 | 0.29 | ||
1. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotba. hřiště | 18,12 | 18.12 | 17.83 | 0.29 | ||
1. | 20. 07. 2019 | Vracov - fotba. hřiště | 20,76 | 20.76 | 20.66 | 0.1 | ||
1. | 13. 07. 2019 | Rohatec - u základní školy | 19,98 | 19.59 | 19.98 | -0.39 | ||
2. | 05. 05. 2019 | Vlkoš - fotba. hřiště | 19,79 | 19.79 | 19.14 | 0.65 | ||
7. | 02. 09. 2018 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 23,30 | 22.69 | 23.3 | -0.61 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Skalica -Františkánská záhrada | 20,18 | 20.18 | 19.42 | 0.76 | ||
3. | 19. 08. 2018 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 20,12 | 20.12 | 19.72 | 0.4 | ||
5. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotba. hřiště | 35,58 | 35.16 | 35.58 | -0.42 | ||
5. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotbal.hřiště | 35,58 | 35.16 | 35.58 | -0.42 | ||
2. | 04. 08. 2018 | Prušánky - has.areál | 26,75 | 25.47 | 26.75 | -1.28 | ||
1. | 21. 07. 2018 | Vracov - fotba. hřiště | 20,30 | 20.3 | 19.11 | 1.19 | ||
2. | 14. 07. 2018 | Rohatec - u základní školy | 19,90 | 19.9 | 19.85 | 0.05 | ||
4. | 07. 07. 2018 | Petrov u koupaliště | 22,01 | 22.01 | 19.45 | 2.56 | ||
5. | 09. 06. 2018 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 25,36 | 25.36 | 24.98 | 0.38 | ||
2. | 02. 06. 2018 | Blatnice - fotba. hřiště | 19,87 | 19.64 | 19.87 | -0.23 | ||
4. | 13. 05. 2018 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 34,33 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 06. 05. 2018 | Vlkoš - fotba. hřiště | 19,06 | 18.69 | 19.06 | -0.37 | ||
2. | 03. 09. 2017 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,32 | 18.65 | 20.32 | -1.67 | ||
1. | 20. 08. 2017 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 17,46 | 17.43 | 17.46 | -0.03 | ||
7. | 12. 08. 2017 | Vřesovice - fotb.hřiště | 43,92 | 43.92 | 17.6 | 26.32 | ||
2. | 29. 07. 2017 | Kobylí, hřiště | 19,42 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 07. 2017 | Rohatec u Kulturního domu | 23,00 | 23 | 18.67 | 4.33 | ||
2. | 08. 07. 2017 | Velké Pavlovice, hřiště | 24,48 | 24.48 | 24.18 | 0.3 | ||
1. | 05. 07. 2017 | Lanžhot, hřiště | 17,89 | 17.88 | 17.89 | -0.01 | ||
1. | 01. 07. 2017 | Petrov u koupaliště | 18,36 | 18.14 | 18.36 | -0.22 | ||
3. | 18. 06. 2017 | Čeložnice - has.areál | 20,84 | 20.63 | 20.84 | -0.21 | ||
8. | 18. 06. 2017 | B | Čeložnice - has.areál | 34,62 | 18.78 | 34.62 | -15.84 | |
2. | 10. 06. 2017 | Ratíškovice - fotb. hřiště | 18,41 | 18.41 | 17.29 | 1.12 | ||
3. | 03. 06. 2017 | Blatnice - fotb. hřiště | 19,58 | 19.58 | 18.53 | 1.05 | ||
7. | 20. 05. 2017 | Dubňany - has. areál | 53,41 | 23.54 | 53.41 | -29.87 | ||
1. | 14. 05. 2017 | Ratíškovice - Fotbalové hřiště | 18,80 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 07. 05. 2017 | Vlkoš - fotba. hřiště | 20,07 | 20.07 | 19.9 | 0.17 | ||
2. | 10. 09. 2016 | Skalica, Františkánska záhrada | 19,71 | 19.71 | 18.96 | 0.75 | ||
5. | 03. 09. 2016 | Vacenovice - has. areál | 27,65 | 27.65 | 25.3 | 2.35 | ||
7. | 28. 08. 2016 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 29,40 | 29.4 | 22.26 | 7.14 | ||
1. | 21. 08. 2016 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 19,37 | 18.9 | 19.37 | -0.47 | ||
7. | 13. 08. 2016 | Vřesovice - fotb. hřiště | 29,43 | 21.22 | 29.43 | -8.21 | ||
1. | 30. 07. 2016 | Prušánky - has. areál | 24,19 | 24.19 | 23.42 | 0.77 | ||
3. | 30. 07. 2016 | Kobylí, hasičské cvičiště | 19,12 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 07. 2016 | Hrušky | 18,99 | 18.99 | 0 | 18.99 | ||
1. | 16. 07. 2016 | Rohatec fot. hřiště | 18,88 | 18.88 | 18.44 | 0.44 | ||
1. | 09. 07. 2016 | Velké Pavlovice | 26,36 | 42.64 | 26.36 | 16.28 | ||
2. | 05. 07. 2016 | Lanžhot | 19,89 | 19.89 | 0 | 19.89 | ||
1. | 02. 07. 2016 | Petrov - u koupaliště | 18,79 | 18.77 | 18.79 | -0.02 | ||
2. | 25. 06. 2016 | Moutnice | 28,78 | 24.21 | 28.78 | -4.57 | ||
3. | 19. 06. 2016 | Čeložnice - has. areál | 19,80 | 19.8 | 19.64 | 0.16 | ||
4. | 18. 06. 2016 | Tvrdonice | 32,37 | 30.87 | 32.37 | -1.5 | ||
7. | 11. 06. 2016 | Ratíškovice - fotb. hřiště | 34,23 | 20.83 | 34.23 | -13.4 | ||
4. | 04. 06. 2016 | Blatnice - fotb. hřiště | 20,95 | 19.14 | 20.95 | -1.81 | ||
1. | 28. 05. 2016 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,29 | 19.29 | 18.57 | 0.72 | ||
6. | 21. 05. 2016 | Dubňany - has. areál | 24,79 | 24.79 | 24.15 | 0.64 | ||
2. | 08. 05. 2016 | Vlkoš - fotb. hřiště | 20,01 | 19.72 | 20.01 | -0.29 | ||
9. | 30. 08. 2015 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 22,59 | 22.35 | 22.59 | -0.24 | ||
10. | 29. 08. 2015 | Vacenovice - has. areál | 27,32 | 27.32 | 25.69 | 1.63 | ||
8. | 23. 08. 2015 | Hrubá Vrbka - fotb. hřiště | 41,82 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 08. 2015 | Prušánky - has. areál | 32,94 | 32.94 | 29.09 | 3.85 | ||
3. | 25. 07. 2015 | Kobylí | 20,06 | 20.06 | 19.9 | 0.16 | ||
2. | 18. 07. 2015 | Rohatec - asfaltová silnice | 22,60 | 22.36 | 22.6 | -0.24 | ||
6. | 21. 06. 2015 | Čeložnice - has. areál | 20,13 | 18.43 | 20.13 | -1.7 | ||
5. | 13. 06. 2015 | Ratíškovice | 21,87 | 20.93 | 21.87 | -0.94 | ||
6. | 06. 06. 2015 | Blatnice - fotb. hřiště | 26,35 | 26.35 | 24.97 | 1.38 | ||
6. | 23. 05. 2015 | Dubňany - has. areál | 43,02 | 43.02 | 42.52 | 0.5 | ||
6. | 10. 05. 2015 | Vlkoš - fotb. hřiště | 21,83 | 21.83 | 21.55 | 0.28 | ||
7. | 31. 08. 2014 | A | Vel. nad Veličkou - náměstí | 34,72 | 34.72 | 33.95 | 0.77 | |
8. | 31. 08. 2014 | B | Vel. nad Veličkou - náměstí | 35,79 | 35.38 | 35.79 | -0.41 | |
4. | 24. 08. 2014 | A | Hrubá Vrbka - hřiště | 19,66 | 19.41 | 19.66 | -0.25 | |
2. | 21. 06. 2014 | A | Čeložnice | 18,74 | 18.74 | 18.56 | 0.18 | |
5. | 07. 06. 2014 | A | Ratíškovice - u hasičárny | 32,95 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 24. 05. 2014 | A | Dubňany | 24,02 | 24.02 | 22.47 | 1.55 | |
5. | 04. 05. 2014 | A | Vlkoš | 19,99 | 19.18 | 19.99 | -0.81 | |
7. | 07. 09. 2013 | Vacenovice | 25,86 | 17.15 | 25.86 | -8.71 | ||
5. | 01. 09. 2013 | Velká nad Vel. | 22,98 | 18.26 | 22.98 | -4.72 | ||
4. | 18. 08. 2013 | Hrubá Vrbka | 18,90 | 17.23 | 18.9 | -1.67 | ||
6. | 18. 08. 2013 | B | Hrubá Vrbka | 24,82 | 24.82 | 23.56 | 1.26 | |
2. | 17. 08. 2013 | Hovorany AGP ženy | 18,42 | 17.4 | 18.42 | -1.02 | ||
8. | 17. 08. 2013 | P | Hovorany AGP ženy | 21,18 | 21.18 | 20.54 | 0.64 | |
1. | 10. 08. 2013 | Vřesovice - hřiště | 18,46 | 18.46 | 18.41 | 0.05 | ||
3. | 03. 08. 2013 | Prušánky - noční | 22,99 | 22.17 | 22.99 | -0.82 | ||
1. | 28. 07. 2013 | Kuželov AGP-ženy | 17,76 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 20. 07. 2013 | Rohatec | 19,11 | 18.39 | 19.11 | -0.72 | ||
4. | 06. 07. 2013 | Petrov | 21,63 | 19.66 | 21.63 | -1.97 | ||
3. | 29. 06. 2013 | Hroznová Lhota AGP-ženy | 20,22 | 19.36 | 20.22 | -0.86 | ||
2. | 15. 06. 2013 | Mistřín | 19,16 | 19.16 | 18.89 | 0.27 | ||
1. | 08. 06. 2013 | Ratíškovice | 18,88 | 18.8 | 17.83 | 0.97 | ||
6. | 01. 06. 2013 | Čeložnice | 44,31 | 44.31 | 30.08 | 14.23 | ||
2. | 25. 05. 2013 | Dubňany | 20,15 | 20.15 | 19.49 | 0.66 | ||
1. | 05. 05. 2013 | Vlkoš | 17,90 | 17.64 | 17.9 | -0.26 | ||
4. | 27. 04. 2013 | Hasičský areál Vacenovice | 20,47 | 19.69 | 20.47 | -0.78 | ||
3. | 26. 08. 2012 | Velká nad Veličkou | 20,50 | 20.12 | 20.5 | -0.38 | ||
6. | 18. 08. 2012 | Hovorany | 19,01 | 19.04 | 19.01 | 0.03 | ||
6. | 11. 08. 2012 | Vřesovice | 22,64 | 22.64 | 20.92 | 1.72 | ||
9. | 04. 08. 2012 | Prušánky | 32,86 | 31.87 | 32.86 | -0.99 | ||
8. | 29. 07. 2012 | Kuželov | 24,27 | 24.27 | 21.8 | 2.47 | ||
5. | 28. 07. 2012 | Kobylí | 23,54 | 23.54 | 22.52 | 1.02 | ||
4. | 21. 07. 2012 | Rohatec | 21,87 | 21.87 | 20.77 | 1.1 | ||
3. | 14. 07. 2012 | Petrov | 21,75 | 21.68 | 21.75 | -0.07 | ||
6. | 09. 06. 2012 | Ratíškovice | 21,68 | 20.37 | 21.68 | -1.31 | ||
8. | 06. 05. 2012 | Vlkoš | 23,89 | 22.81 | 23.89 | -1.08 | ||
8. | 28. 04. 2012 | Vacenovice | 52,29 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 28. 08. 2011 | Velká nad Veličkou | 22,72 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 21. 08. 2011 | Hrubá Vrbka | 30,92 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 06. 08. 2011 | Vřesovice | 25,44 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 30. 07. 2011 | Prušánky | 27,99 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 07. 2011 | Rohatec | 19,50 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 09. 07. 2011 | Vacenovice | 20,15 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 06. 2011 | Ratíškovice | 19,88 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 05. 2011 | Čeložnice | 25,54 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 05. 2011 | Dubňany | 21,10 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 05. 2011 | Vlkoš | 20,88 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 30. 04. 2011 | Vacenovice | 37,22 | 37.22 | 37.22 | 0 | ||
5. | 11. 09. 2010 | Bořetice, BV | 25,47 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 08. 2010 | Velká nad Veličkou, HO | 21,09 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 08. 2010 | Poštorná, BV | 21,74 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 22. 08. 2010 | Hrubá Vrbka, HO | 18,94 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 08. 2010 | Hovorany - GP ženy, HO | 18,55 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 08. 08. 2010 | Kuželov - GP ženy, HO | 20,53 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 08. 2010 | Pasohlávky, BV | 21,49 | 21.44 | 21.49 | -0.05 | ||
3. | 31. 07. 2010 | Kobylí, BV | 20,35 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 31. 07. 2010 | Prušánky, HO | 26,82 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 07. 2010 | Brumovice, BV | 21,08 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 17. 07. 2010 | Rohatec, HO | 19,60 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 05. 07. 2010 | Lanžhot, BV | 31,22 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 07. 2010 | Petrov, HO | 21,73 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 06. 2010 | Tvrdonice, BV | 21,03 | 21.03 | 19.29 | 1.74 | ||
5. | 12. 06. 2010 | Milovice, BV | 31,56 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 06. 2010 | Ratíškovice, HO | 20,57 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 29. 05. 2010 | Čeložnice, HO | 19,64 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 22. 05. 2010 | Dubňany, HO | 26,51 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 09. 05. 2010 | Vlkoš, HO | 20,75 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 09. 2009 | Bořetice, BV | 19,95 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 30. 08. 2009 | Velká nad Veličkou, HO | 25,77 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 08. 2009 | Hovorany - GP ženy, HO | 22,33 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 23. 08. 2009 | Hrubá Vrbka, HO | 20,98 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 15. 08. 2009 | Dubňany, HO | 30,65 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 01. 08. 2009 | Prušánky, HO | 60,98 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 26. 07. 2009 | Kuželov - GP ženy, HO | 21,36 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 25. 07. 2009 | Kobylí, BV | 19,66 | 19.66 | 19.6 | 0.06 | ||
3. | 18. 07. 2009 | Velké Pavlovice, BV | 27,99 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 18. 07. 2009 | Rohatec, HO | 58,11 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 11. 07. 2009 | Vacenovice, HO | 25,37 | 24.43 | 25.37 | -0.94 | ||
15. | 11. 07. 2009 | Vacenovice, HO | 25,37 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 04. 07. 2009 | Petrov, HO | 20,06 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 20. 06. 2009 | Tvrdonice, BV | 19,78 | 19.78 | 10.67 | 9.11 | ||
6. | 13. 06. 2009 | Ratíškovice, HO | 24,75 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 06. 2009 | Horní Bojanovice, BV | 21,31 | 19.57 | 21.31 | -1.74 | ||
5. | 30. 05. 2009 | Čeložnice, HO | 27,17 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 05. 2009 | Vlkoš, HO | 21,53 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 06. 09. 2008 | Bořetice, BV | 21,42 | 20.34 | 21.42 | -1.08 | ||
4. | 31. 08. 2008 | Velká nad Veličkou, HO | 21,70 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 24. 08. 2008 | Hrubá Vrbka, HO | 23,34 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 08. 2008 | Vacenovice, HO | 21,32 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 08. 2008 | Prušánky, HO | 26,46 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 07. 2008 | Kuželov - GP ženy, HO | 21,48 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 26. 07. 2008 | Kobylí, BV | 21,38 | 20.32 | 21.38 | -1.06 | ||
3. | 12. 07. 2008 | Pasohlávky, BV | 21,68 | 20.67 | 21.68 | -1.01 | ||
4. | 05. 07. 2008 | Petrov, HO | 21,17 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 21. 06. 2008 | Tvrdonice, BV | 25,28 | 25.28 | 24.74 | 0.54 | ||
4. | 14. 06. 2008 | Milovice, BV | 25,44 | 23.88 | 25.44 | -1.56 | ||
4. | 07. 06. 2008 | Ratíškovice, HO | 21,16 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 31. 05. 2008 | Čeložnice, HO | 22,52 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 24. 05. 2008 | Dubňany, HO | 35,30 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 11. 05. 2008 | Vlkoš, HO | 64,78 | 0 | 0 | 0 | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
14. | 26. 07. 2025 | Kobylí - hasičské cvičiště | 30,41 | 30.27 | 30.41 | -0.14 | ||
4. | 13. 07. 2025 | Žádovice - sportovní areál | 33,97 | 33.97 | 32.9 | 1.07 | ||
8. | 05. 09. 2021 | Rohatec u ZŠ | 20,55 | 19.17 | 20.55 | -1.38 | ||
8. | 05. 09. 2021 | Rohatec, PŘESUNUTO na NEDĚLI | 20,55 | 19.17 | 20.55 | -1.38 | ||
3. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 20,52 | 20.52 | 18.69 | 1.83 | ||
3. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 20,52 | 20.52 | 18.69 | 1.83 | ||
3. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 19,84 | 19.84 | 19.8 | 0.04 | ||
3. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 21,04 | 21.04 | 20.36 | 0.68 | ||
3. | 05. 07. 2020 | Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště | 26,02 | 26.02 | 24.94 | 1.08 | ||
2. | 11. 08. 2019 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 21,06 | 21.06 | 20.73 | 0.33 | ||
2. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotbalové hřiště | 21,28 | 20.41 | 21.28 | -0.87 | ||
5. | 05. 07. 2019 | Lanžhot, fotbalové hřiště | 25,05 | 25.05 | 24.49 | 0.56 | ||
3. | 22. 06. 2019 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 32,47 | 32.47 | 29.87 | 2.6 | ||
3. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 40,92 | 40.92 | 34.51 | 6.41 | ||
3. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 40,92 | 40.92 | 34.51 | 6.41 | ||
3. | 11. 05. 2019 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 29,73 | 28.74 | 29.73 | -0.99 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















