Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hostěrádky-Rešov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 05. 09. 2026 | Mokrá-Horákov | 16,85 | 16.64 | 16.85 | -0.21 | ||
7. | 29. 08. 2026 | Tučapy | 17,87 | 17.87 | 16.72 | 1.15 | ||
8. | 23. 08. 2026 | Tvarožná | 18,18 | 18.18 | 17.76 | 0.42 | ||
2. | 22. 08. 2026 | Ivanovice na Hané | 16,88 | 16.73 | 16.88 | -0.15 | ||
5. | 15. 08. 2026 | Hodějice | 18,03 | 17.59 | 18.03 | -0.44 | ||
4. | 08. 08. 2026 | Habrovany | 18,10 | 17.82 | 18.1 | -0.28 | ||
1. | 25. 07. 2026 | Kobylí - hasičské cvičiště | 16,25 | 16.2 | 16.25 | -0.05 | ||
9. | 27. 06. 2026 | Hlubočany | 18,49 | 18.49 | 17.81 | 0.68 | ||
18. | 13. 06. 2026 | Křenovice | 26,02 | 26.02 | 25.88 | 0.14 | ||
4. | 06. 06. 2026 | Radslavice | 17,54 | 17.54 | 17.26 | 0.28 | ||
14. | 24. 05. 2026 | Senetářov | 17,59 | 17.59 | 17.34 | 0.25 | ||
2. | 23. 05. 2026 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 18,12 | 18.12 | 17.84 | 0.28 | ||
1. | 09. 05. 2026 | Říčany u Brna | 15,75 | 15.54 | 15.75 | -0.21 | ||
54. | 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 15,32 | 14.97 | 15.32 | -0.35 | ||
19. | 13. 09. 2025 | Sudice | 28,90 | 28.9 | 28.57 | 0.33 | ||
18. | 07. 09. 2025 | Mokrá-Horákov | 30,01 | 30.01 | 29.78 | 0.23 | ||
3. | 06. 09. 2025 | Hodějice | 17,35 | 17.35 | 17.08 | 0.27 | ||
16. | 30. 08. 2025 | Tučapy | 30,41 | 30.41 | 29.99 | 0.42 | ||
2. | 24. 08. 2025 | Tvarožná | 17,33 | 17.33 | 17 | 0.33 | ||
4. | 23. 08. 2025 | Ivanovice na Hané | 17,57 | 16.91 | 17.57 | -0.66 | ||
2. | 09. 08. 2025 | Habrovany | 17,18 | 17.18 | 17.14 | 0.04 | ||
4. | 12. 07. 2025 | Kučerov | 17,28 | 16.66 | 17.28 | -0.62 | ||
11. | 12. 07. 2025 | B | Kučerov | 18,47 | 18.47 | 16.59 | 1.88 | |
4. | 06. 07. 2025 | Šaratice | 18,01 | 17.7 | 18.01 | -0.31 | ||
4. | 05. 07. 2025 | Topolany | 18,30 | 18.3 | 17.93 | 0.37 | ||
1. | 28. 06. 2025 | Hlubočany | 17,63 | 17.59 | 17.63 | -0.04 | ||
20. | 08. 06. 2025 | Sychotín | 19,58 | 19.58 | 18.42 | 1.16 | ||
2. | 07. 06. 2025 | Radslavice | 17,02 | 17.02 | 16.65 | 0.37 | ||
2. | 31. 05. 2025 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 17,79 | 17.4 | 17.79 | -0.39 | ||
6. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,54 | 17.67 | 19.54 | -1.87 | ||
6. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,54 | 17.67 | 19.54 | -1.87 | ||
1. | 10. 05. 2025 | Říčany u Brna | 16,14 | 16.14 | 15.82 | 0.32 | ||
17. | 01. 09. 2024 | Mokrá-Horákov | 27,89 | 27.73 | 27.89 | -0.16 | ||
2. | 31. 08. 2024 | Hodějice | 17,16 | 17.03 | 17.16 | -0.13 | ||
2. | 25. 08. 2024 | Tvarožná | 17,00 | 16.44 | 17 | -0.56 | ||
3. | 24. 08. 2024 | Tučapy | 17,40 | 17.1 | 17.4 | -0.3 | ||
17. | 17. 08. 2024 | Ivanovice na Hané | 37,91 | 37.91 | 37.06 | 0.85 | ||
2. | 11. 08. 2024 | Radslavice | 17,22 | 16.87 | 17.22 | -0.35 | ||
4. | 10. 08. 2024 | Habrovany | 17,80 | 17.45 | 17.8 | -0.35 | ||
2. | 13. 07. 2024 | Velké Pavlovice- sport. areál | 19,25 | 19.25 | 18.67 | 0.58 | ||
2. | 13. 07. 2024 | Kučerov | 17,41 | 16.96 | 17.41 | -0.45 | ||
5. | 06. 07. 2024 | Topolany | 17,22 | 17.22 | 16.79 | 0.43 | ||
6. | 29. 06. 2024 | Hlubočany | 18,00 | 18 | 17.99 | 0.01 | ||
3. | 22. 06. 2024 | B | Hostěrádky-Rešov | 18,10 | 17.72 | 18.1 | -0.38 | |
7. | 22. 06. 2024 | Hostěrádky-Rešov | 18,77 | 18.77 | 18.14 | 0.63 | ||
21. | 16. 06. 2024 | Radíkov | 17,77 | 17.77 | 17.19 | 0.58 | ||
19. | 09. 06. 2024 | Sychotín | 21,46 | 17.37 | 21.46 | -4.09 | ||
2. | 08. 06. 2024 | Šaratice | 17,32 | 17.32 | 17.27 | 0.05 | ||
7. | 02. 06. 2024 | Jabloňany | 17,32 | 17.32 | 17.08 | 0.24 | ||
12. | 01. 06. 2024 | Pasohlávky- fotbalové hřiště | 28,85 | 27.79 | 28.85 | -1.06 | ||
4. | 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,70 | 19.6 | 19.7 | -0.1 | ||
4. | 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 19,70 | 19.6 | 19.7 | -0.1 | ||
13. | 30. 09. 2023 | Bořitov | 19,17 | 17.13 | 19.17 | -2.04 | ||
2. | 16. 09. 2023 | Radslavice | 15,43 | 15.08 | 15.43 | -0.35 | ||
4. | 03. 09. 2023 | Mokrá-Horákov | 17,71 | 17.43 | 17.71 | -0.28 | ||
13. | 02. 09. 2023 | Hodějice | 28,53 | 19.24 | 28.53 | -9.29 | ||
8. | 27. 08. 2023 | Tvarožná | 18,96 | 18.96 | 18.87 | 0.09 | ||
6. | 26. 08. 2023 | Tučapy | 18,65 | 18.33 | 18.65 | -0.32 | ||
5. | 19. 08. 2023 | Ivanovice na Hané | 17,78 | 17.5 | 17.78 | -0.28 | ||
2. | 12. 08. 2023 | Habrovany | 17,50 | 17.49 | 17.5 | -0.01 | ||
8. | 22. 07. 2023 | Kučerov | 19,55 | 19.24 | 19.55 | -0.31 | ||
8. | 15. 07. 2023 | Habrovany , areál u ČOV. | 16,00 | 15.4 | 16 | -0.6 | ||
6. | 08. 07. 2023 | Velké Pavlovice, sport. areál | 18,62 | 18.17 | 18.62 | -0.45 | ||
9. | 08. 07. 2023 | Topolany | 18,84 | 18.84 | 18.82 | 0.02 | ||
5. | 01. 07. 2023 | Hlubočany | 18,93 | 18.93 | 17.52 | 1.41 | ||
6. | 30. 06. 2023 | Vrchoslavice, fotbalové hřiště | 16,94 | 16.87 | 16.94 | -0.07 | ||
5. | 17. 06. 2023 | Hostěrádky-Rešov | 18,35 | 18.17 | 18.35 | -0.18 | ||
3. | 17. 09. 2022 | B | Fotbalové hřiště Radslavice | 16,00 | 15.44 | 16 | -0.56 | |
6. | 10. 09. 2022 | B | Šaratice | 16,85 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 10. 09. 2022 | Šaratice | 31,12 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 04. 09. 2022 | Mokrá-Horákov | 20,76 | 20.76 | 17.85 | 2.91 | ||
8. | 03. 09. 2022 | Hodějice | 18,65 | 18.56 | 18.65 | -0.09 | ||
6. | 27. 08. 2022 | Tučapy | 19,20 | 19.2 | 18.49 | 0.71 | ||
9. | 16. 07. 2022 | Kučerov | 19,62 | 19.33 | 19.62 | -0.29 | ||
11. | 02. 07. 2022 | Topolany | 19,51 | 19.17 | 19.51 | -0.34 | ||
3. | 25. 06. 2022 | Hlubočany | 17,44 | 17.43 | 17.44 | -0.01 | ||
12. | 05. 06. 2022 | Šaratice | 21,79 | 21.79 | 17.46 | 4.33 | ||
14. | 04. 06. 2022 | Radslavice | 30,06 | 30.06 | 17.94 | 12.12 | ||
7. | 18. 09. 2021 | Radslavice | 16,01 | 16.01 | 15.25 | 0.76 | ||
1. | 05. 09. 2021 | Mokrá-Horákov | 14,56 | 14.23 | 14.56 | -0.33 | ||
5. | 14. 08. 2021 | Tvarožná | 18,26 | 18.26 | 18.02 | 0.24 | ||
21. | 17. 07. 2021 | Kučerov | 30,57 | 16.39 | 30.57 | -14.18 | ||
1. | 10. 07. 2021 | Radslavice | 17,24 | 17.19 | 17.24 | -0.05 | ||
10. | 03. 07. 2021 | Habrovany | 19,77 | 18.56 | 19.77 | -1.21 | ||
5. | 26. 06. 2021 | Hlubočany | 18,81 | 18.79 | 18.81 | -0.02 | ||
6. | 05. 06. 2021 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 18,17 | 18.17 | 17.52 | 0.65 | ||
4. | 19. 09. 2020 | Radslavice (noční 2B) | 15,43 | 15.41 | 15.43 | -0.02 | ||
1. | 06. 09. 2020 | Mokrá-Horákov | 14,35 | 14.35 | 14.26 | 0.09 | ||
3. | 05. 09. 2020 | Hodějice | 17,41 | 17.41 | 17.03 | 0.38 | ||
9. | 29. 08. 2020 | Bolelouc u splavu | 18,20 | 18.2 | 16.06 | 2.14 | ||
7. | 29. 08. 2020 | Tučapy | 18,90 | 18.9 | 17.51 | 1.39 | ||
15. | 22. 08. 2020 | Ivanovice na Hané | 21,81 | 21.81 | 17.94 | 3.87 | ||
4. | 16. 08. 2020 | Rudice | 19,08 | 19.08 | 18.65 | 0.43 | ||
7. | 15. 08. 2020 | Tvarožná | 18,13 | 17.68 | 18.13 | -0.45 | ||
8. | 18. 07. 2020 | Kučerov | 18,43 | 18.43 | 18.06 | 0.37 | ||
2. | 12. 07. 2020 | Habrovany | 18,79 | 18.79 | 18.55 | 0.24 | ||
5. | 04. 07. 2020 | Topolany | 18,42 | 18.42 | 18.31 | 0.11 | ||
3. | 21. 09. 2019 | Fotbalové hřiště Radslavice | 15,64 | 15.58 | 15.64 | -0.06 | ||
3. | 14. 09. 2019 | A | Šaratice | 16,02 | 16.02 | 14.35 | 1.67 | |
7. | 14. 09. 2019 | B | Šaratice | 16,35 | 16.35 | 16.32 | 0.03 | |
2. | 08. 09. 2019 | Mokrá-Horákov | 14,54 | 14.47 | 14.54 | -0.07 | ||
4. | 07. 09. 2019 | Sudice | 18,89 | 18.02 | 18.89 | -0.87 | ||
10. | 01. 09. 2019 | Ivanovice na Hané | 20,09 | 18.38 | 20.09 | -1.71 | ||
1. | 31. 08. 2019 | Hodějice | 17,32 | 17.32 | 16.77 | 0.55 | ||
1. | 25. 08. 2019 | Tvarožná | 17,05 | 17.05 | 16.82 | 0.23 | ||
4. | 24. 08. 2019 | Tučapy | 17,88 | 17.88 | 17.71 | 0.17 | ||
6. | 18. 08. 2019 | Rudice | 17,78 | 17.16 | 17.78 | -0.62 | ||
4. | 06. 07. 2019 | Topolany | 18,45 | 17.14 | 18.45 | -1.31 | ||
1. | 09. 06. 2019 | Šaratice | 16,68 | 16.68 | 16.33 | 0.35 | ||
7. | 08. 06. 2019 | Radslavice | 18,94 | 18.94 | 18.56 | 0.38 | ||
28. | 02. 06. 2019 | Ostrov u Macochy | 23,27 | 18.83 | 23.27 | -4.44 | ||
3. | 25. 05. 2019 | Hostěrádky-Rešov | 15,50 | 14.61 | 15.5 | -0.89 | ||
13. | 22. 09. 2018 | Pasohlávky | 17,06 | 17.06 | 16.96 | 0.1 | ||
3. | 08. 09. 2018 | Sudice | 18,29 | 18 | 18.29 | -0.29 | ||
11. | 01. 09. 2018 | Ivanovice na Hané | 21,60 | 21.36 | 21.6 | -0.24 | ||
2. | 26. 08. 2018 | Tvarožná | 17,65 | 17.65 | 17.33 | 0.32 | ||
14. | 25. 08. 2018 | Tučapy | 31,63 | 31.08 | 31.63 | -0.55 | ||
12. | 19. 08. 2018 | Rudice | 17,89 | 17.18 | 17.89 | -0.71 | ||
8. | 18. 08. 2018 | Hodějice | 23,53 | 23.38 | 23.53 | -0.15 | ||
4. | 11. 08. 2018 | Hostěrádky-Rešov | 18,34 | 17.88 | 18.34 | -0.46 | ||
6. | 22. 07. 2018 | Pamětice | 18,58 | 17.97 | 18.58 | -0.61 | ||
18. | 15. 07. 2018 | Velké Opatovice | 19,86 | 19.86 | 17.68 | 2.18 | ||
1. | 07. 07. 2018 | Topolany | 17,47 | 17.47 | 16.6 | 0.87 | ||
1. | 30. 06. 2018 | Hlubočany | 17,73 | 17.73 | 17.62 | 0.11 | ||
10. | 16. 06. 2018 | Žďár | 19,07 | 17.02 | 19.07 | -2.05 | ||
17. | 10. 06. 2018 | Senetářov | 18,54 | 17.3 | 18.54 | -1.24 | ||
4. | 10. 06. 2018 | Šaratice | 18,71 | 17.5 | 18.71 | -1.21 | ||
4. | 09. 06. 2018 | Radslavice | 18,28 | 18.28 | 18.22 | 0.06 | ||
18. | 03. 06. 2018 | Čikov | 18,93 | 17.05 | 18.93 | -1.88 | ||
6. | 02. 06. 2018 | Pasohlávky, hřiště | 23,24 | 17.47 | 23.24 | -5.77 | ||
4. | 02. 06. 2018 | Vyškov | 22,84 | 22.84 | 22.72 | 0.12 | ||
8. | 12. 05. 2018 | Velké Meziříčí | 17,98 | 17.98 | 17.66 | 0.32 | ||
7. | 16. 09. 2017 | A | Šaratice | 17,03 | 15.89 | 17.03 | -1.14 | |
11. | 16. 09. 2017 | B | Šaratice | 17,74 | 17.74 | 16.97 | 0.77 | |
2. | 03. 09. 2017 | Ivanovice na Hané | 18,55 | 18.55 | 18.51 | 0.04 | ||
1. | 02. 09. 2017 | Hodějice | 17,64 | 17.64 | 17.55 | 0.09 | ||
13. | 27. 08. 2017 | Tvarožná | 22,35 | 22.35 | 22.27 | 0.08 | ||
3. | 26. 08. 2017 | Tučapy | 18,51 | 18.03 | 18.51 | -0.48 | ||
2. | 12. 08. 2017 | Hostěrádky-Rešov | 17,53 | 17.25 | 17.53 | -0.28 | ||
7. | 05. 08. 2017 | Prušánky - has.areál | 19,48 | 18.28 | 19.48 | -1.2 | ||
5. | 29. 07. 2017 | Drnovice | 18,03 | 16.78 | 18.03 | -1.25 | ||
2. | 22. 07. 2017 | Kučerov | 17,84 | 17.69 | 17.84 | -0.15 | ||
5. | 15. 07. 2017 | Habrovany | 18,61 | 18.61 | 18.25 | 0.36 | ||
8. | 08. 07. 2017 | Velké Pavlovice, hřiště | 20,21 | 19.98 | 20.21 | -0.23 | ||
4. | 08. 07. 2017 | Topolany | 18,49 | 17.96 | 18.49 | -0.53 | ||
11. | 08. 07. 2017 | Plumlov | 17,67 | 17.67 | 17.32 | 0.35 | ||
26. | 08. 07. 2017 | Plumlov | 17,67 | 17.67 | 17.32 | 0.35 | ||
11. | 01. 07. 2017 | Hlubočany | 19,79 | 19.79 | 19.1 | 0.69 | ||
22. | 11. 06. 2017 | Senetářov | 19,96 | 19.36 | 19.96 | -0.6 | ||
10. | 10. 06. 2017 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 20,38 | 0 | 0 | 0 | ||
29. | 04. 06. 2017 | Pasohlávky | 18,19 | 17.98 | 18.19 | -0.21 | ||
29. | 04. 06. 2017 | Pasohlávky, hřiště | 18,19 | 17.98 | 18.19 | -0.21 | ||
4. | 03. 06. 2017 | Radslavice | 18,73 | 18.69 | 18.73 | -0.04 | ||
10. | 21. 05. 2017 | Žernovník | 17,95 | 17.95 | 17.68 | 0.27 | ||
4. | 13. 05. 2017 | Šaratice | 18,23 | 17.9 | 18.23 | -0.33 | ||
18. | 04. 09. 2016 | Ivanovice na Hané | 30,21 | 20.82 | 30.21 | -9.39 | ||
7. | 03. 09. 2016 | Hodějice | 18,43 | 18.09 | 18.43 | -0.34 | ||
8. | 20. 08. 2016 | Tučapy | 19,80 | 19.13 | 19.8 | -0.67 | ||
1. | 13. 08. 2016 | Hostěrádky - Rešov | 17,17 | 17.08 | 17.17 | -0.09 | ||
8. | 13. 08. 2016 | B | Hostěrádky - Rešov | 18,94 | 17.19 | 18.94 | -1.75 | |
11. | 30. 07. 2016 | Prušánky - has. areál | 20,61 | 20.61 | 20.45 | 0.16 | ||
6. | 30. 07. 2016 | Drnovice | 18,15 | 17.61 | 18.15 | -0.54 | ||
1. | 23. 07. 2016 | Kučerov | 17,14 | 16.59 | 17.14 | -0.55 | ||
3. | 16. 07. 2016 | Muži | Želeč | 16,57 | 16.34 | 16.57 | -0.23 | |
13. | 16. 07. 2016 | Habrovany | 22,83 | 20.95 | 22.83 | -1.88 | ||
10. | 02. 07. 2016 | Topolany | 19,57 | 18.91 | 19.57 | -0.66 | ||
17. | 25. 06. 2016 | Hlubočany | 20,70 | 19.22 | 20.7 | -1.48 | ||
30. | 12. 06. 2016 | Pasohlávky | 18,51 | 18.51 | 18.32 | 0.19 | ||
30. | 12. 06. 2016 | Pasohlávky | 18,51 | 18.51 | 18.32 | 0.19 | ||
28. | 11. 06. 2016 | Chvalovice | 18,10 | 17.67 | 18.1 | -0.43 | ||
9. | 04. 06. 2016 | Radslavice | 18,73 | 18.27 | 18.73 | -0.46 | ||
10. | 21. 05. 2016 | Dubňany - has. areál | 21,58 | 21.58 | 17.86 | 3.72 | ||
8. | 14. 05. 2016 | Šaratice | 19,54 | 19.54 | 18.12 | 1.42 | ||
17. | 08. 05. 2016 | Vlkoš - fotb. hřiště | 22,04 | 22.04 | 21.6 | 0.44 | ||
10. | 12. 09. 2015 | Křenovice | 17,38 | 17.38 | 16.38 | 1 | ||
8. | 12. 09. 2015 | Ivanovice na Hané | 19,10 | 19.1 | 18.19 | 0.91 | ||
17. | 05. 09. 2015 | Hodějice | 19,57 | 19.57 | 17.36 | 2.21 | ||
4. | 30. 08. 2015 | Tvarožná | 18,02 | 17.22 | 18.02 | -0.8 | ||
4. | 29. 08. 2015 | Tučapy | 17,72 | 17.72 | 17.66 | 0.06 | ||
23. | 08. 08. 2015 | Niva, hřiště | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | ||
4. | 01. 08. 2015 | Prušánky - has. areál | 18,53 | 18.53 | 17.7 | 0.83 | ||
4. | 01. 08. 2015 | Drnovice | 17,82 | 17.82 | 17.47 | 0.35 | ||
20. | 25. 07. 2015 | Dražovice | 23,02 | 18.46 | 23.02 | -4.56 | ||
3. | 18. 07. 2015 | Želeč - fotbalové hřiště | 16,81 | 16.71 | 16.81 | -0.1 | ||
13. | 18. 07. 2015 | Kučerov | 21,20 | 18.06 | 21.2 | -3.14 | ||
2. | 18. 07. 2015 | Miroslav, před Hasičskou zbroj | 18,37 | 18.11 | 18.37 | -0.26 | ||
22. | 12. 07. 2015 | Pasohlávky, hřiště | 18,79 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 11. 07. 2015 | Habrovany | 18,10 | 17.42 | 18.1 | -0.68 | ||
22. | 04. 07. 2015 | Topolany | 34,24 | 33.78 | 34.24 | -0.46 | ||
22. | 27. 06. 2015 | Hlubočany | 27,17 | 26.84 | 27.17 | -0.33 | ||
21. | 14. 06. 2015 | Senetářov | 18,90 | 18.9 | 18.06 | 0.84 | ||
3. | 06. 06. 2015 | Radslavice | 18,32 | 18.32 | 18.11 | 0.21 | ||
4. | 23. 05. 2015 | Dubňany - has. areál | 19,87 | 19.87 | 19.32 | 0.55 | ||
4. | 09. 05. 2015 | Šaratice | 18,78 | 18.7 | 18.78 | -0.08 | ||
15. | 09. 05. 2015 | B | Šaratice | 21,28 | 20.66 | 21.28 | -0.62 | |
8. | 13. 09. 2014 | Ivanovice na Hané | 18,82 | 18.65 | 18.82 | -0.17 | ||
2. | 06. 09. 2014 | Hodějice | 17,76 | 17.7 | 17.76 | -0.06 | ||
3. | 31. 08. 2014 | Tvarožná | 18,42 | 17.76 | 18.42 | -0.66 | ||
18. | 30. 08. 2014 | Tučapy | 22,67 | 22.67 | 18.85 | 3.82 | ||
19. | 09. 08. 2014 | Niva | 17,85 | 17.66 | 17.85 | -0.19 | ||
12. | 02. 08. 2014 | Prušánky - noční | 20,45 | 20.45 | 19.6 | 0.85 | ||
12. | 26. 07. 2014 | Dražovice | 21,83 | 20.77 | 21.83 | -1.06 | ||
18. | 07. 06. 2014 | A | Radslavice | 22,13 | 19.46 | 22.13 | -2.67 | |
2. | 17. 07. 2010 | Miroslav | 20,15 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 08. 2003 | Prušánky, HO | 19,73 | 19.73 | 19.71 | 0.02 | ||
16. | 21. 07. 2002 | Krasová, BK | 23,24 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 23. 06. 2002 | Bořitov, BK | 23,18 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 08. 06. 2002 | Ratíškovice, HO | 26,87 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 11. 08. 2001 | Rychlov, KM | 20,32 | 19.67 | 20.32 | -0.65 | ||
26. | 15. 07. 2001 | Petrovice, TR | 22,34 | 21.97 | 22.34 | -0.37 | ||
1. | 14. 07. 2001 | Dubňany, HO | 18,94 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 14. 07. 2001 | B | Dubňany, HO | 20,95 | 0 | 0 | 0 | |
19. | 08. 07. 2001 | Mistřice, UH | 20,50 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 16. 06. 2001 | Vlkoš, HO | 23,94 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 09. 06. 2001 | Ratíškovice, HO | 20,70 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 08. 05. 2001 | Kostelec, HO | 23,16 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 12. 08. 2000 | Rychlov, KM | 18,78 | 18.78 | 18.38 | 0.4 | ||
15. | 16. 07. 2000 | Petrovice, TR | 21,04 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 16. 07. 2000 | B | Petrovice, TR | 24,84 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 09. 07. 2000 | Mistřice, UH | 21,59 | 21.59 | 19.91 | 1.68 | ||
32. | 09. 07. 2000 | B | Mistřice, UH | 24,72 | 19.64 | 24.72 | -5.08 | |
21. | 08. 07. 2000 | Vacenovice, HO | 23,08 | 20.41 | 23.08 | -2.67 | ||
21. | 08. 07. 2000 | Vacenovice, HO | 23,08 | 0 | 0 | 0 | ||
34. | 08. 07. 2000 | B | Vacenovice, HO | 33,59 | 0 | 0 | 0 | |
34. | 08. 07. 2000 | B | Vacenovice, HO | 33,59 | 33.59 | 33.39 | 0.2 | |
27. | 25. 06. 2000 | Radíkov, PR | 24,38 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 06. 2000 | Vlkoš, HO | 26,13 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 10. 06. 2000 | Ratíškovice, HO | 18,63 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 04. 06. 2000 | Babice, VS | 20,26 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 03. 06. 2000 | Karolinka, VS | 19,79 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 28. 05. 2000 | Brněnec, SY | 20,57 | 0 | 0 | 0 | ||
30. | 28. 05. 2000 | B | Brněnec, SY | 29,63 | 0 | 0 | 0 | |
19. | 27. 05. 2000 | B | Starý Lískovec, BM | 24,75 | 0 | 0 | 0 | |
21. | 27. 05. 2000 | Starý Lískovec, BM | 30,73 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 08. 05. 2000 | B | Skoronice, HO | 28,30 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 15. 08. 1999 | Kamenec, SY | 22,36 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 10. 07. 1999 | B | Vacenovice, HO | 24,50 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 05. 06. 1999 | Karolinka, VS | 21,11 | 0 | 0 | 0 | ||
27. | 30. 05. 1999 | Brněnec, SY | 27,22 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 29. 05. 1999 | Starý Lískovec, BM | 21,18 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 05. 09. 1998 | Rychlov, KM | 19,23 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 12. 07. 1998 | B | Mistřice, UH | 20,53 | 0 | 0 | 0 | |
27. | 12. 07. 1998 | Mistřice, UH | 24,99 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 11. 07. 1998 | B | Vacenovice, HO | 22,38 | 0 | 0 | 0 | |
17. | 11. 07. 1998 | Vacenovice, HO | 22,48 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 27. 06. 1998 | Opatovice, PR | 21,67 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 06. 06. 1998 | Brněnec, SY | 20,77 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 06. 06. 1998 | B | Brněnec, SY | 22,95 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 30. 05. 1998 | Karolinka, VS | 20,23 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 13. 09. 1997 | Vacenovice, HO | 22,01 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 13. 09. 1997 | B | Vacenovice, HO | 22,26 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 07. 09. 1997 | Mistřice, UH | 19,85 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 06. 09. 1997 | Rychlov, KM | 22,16 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 09. 08. 1997 | Mikulovice, TR | 19,96 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 09. 08. 1997 | B | Mikulovice, TR | 22,09 | 0 | 0 | 0 | |
20. | 29. 06. 1997 | Radíkov, PR | 23,35 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 17. 08. 1996 | B | Mikulovice, TR | 23,60 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 14. 07. 1996 | Mistřice, UH | 24,58 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 13. 07. 1996 | B | Vacenovice, HO | 25,63 | 0 | 0 | 0 | |
20. | 13. 07. 1996 | Vacenovice, HO | 26,22 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 09. 07. 1995 | Mistřice | 23,77 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 11. 07. 1993 | I | Mistřice | 29,67 | 0 | 0 | 0 | |
37. | 11. 07. 1993 | II | Mistřice | 38,49 | 0 | 0 | 0 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 05. 09. 2026 | Mokrá-Horákov | 19,71 | 19.71 | 18.39 | 1.32 | ||
9. | 29. 08. 2026 | Tučapy | 21,30 | 21.3 | 17.24 | 4.06 | ||
3. | 23. 08. 2026 | Tvarožná | 18,20 | 18.2 | 17.41 | 0.79 | ||
4. | 22. 08. 2026 | Ivanovice na Hané | 19,11 | 19.11 | 17.86 | 1.25 | ||
1. | 15. 08. 2026 | Hodějice | 17,04 | 16.93 | 17.04 | -0.11 | ||
9. | 08. 08. 2026 | Habrovany | 19,94 | 19.94 | 17.58 | 2.36 | ||
8. | 12. 07. 2026 | Moravské Prusy | 21,91 | 17.95 | 21.91 | -3.96 | ||
7. | 11. 07. 2026 | Kučerov | 18,78 | 18.78 | 17.72 | 1.06 | ||
6. | 04. 07. 2026 | Topolany | 21,31 | 20.46 | 21.31 | -0.85 | ||
3. | 27. 06. 2026 | Hlubočany | 18,85 | 17.98 | 18.85 | -0.87 | ||
4. | 13. 06. 2026 | Křenovice | 17,81 | 17.81 | 17.54 | 0.27 | ||
2. | 06. 06. 2026 | Radslavice | 17,85 | 17.85 | 17.85 | 0 | ||
1. | 23. 05. 2026 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,64 | 18.97 | 19.64 | -0.67 | ||
9. | 07. 09. 2025 | Mokrá-Horákov | 20,39 | 20.39 | 20.07 | 0.32 | ||
7. | 06. 09. 2025 | Hodějice | 22,27 | 22.27 | 21.69 | 0.58 | ||
12. | 30. 08. 2025 | Tučapy | 23,40 | 23.4 | 23.37 | 0.03 | ||
9. | 24. 08. 2025 | Tvarožná | 22,20 | 18.25 | 22.2 | -3.95 | ||
4. | 23. 08. 2025 | Ivanovice na Hané | 20,24 | 20.24 | 18.91 | 1.33 | ||
10. | 09. 08. 2025 | Habrovany | 29,28 | 28.44 | 29.28 | -0.84 | ||
6. | 12. 07. 2025 | Kučerov | 19,40 | 18.02 | 19.4 | -1.38 | ||
7. | 06. 07. 2025 | Šaratice | 18,74 | 18.74 | 18.74 | 0 | ||
8. | 05. 07. 2025 | Topolany | 22,90 | 19.73 | 22.9 | -3.17 | ||
4. | 28. 06. 2025 | Hlubočany | 18,68 | 18.67 | 18.68 | -0.01 | ||
10. | 07. 06. 2025 | Radslavice | 44,31 | 44.31 | 43.77 | 0.54 | ||
12. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 40,08 | 40.08 | 18.59 | 21.49 | ||
12. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 40,08 | 40.08 | 18.59 | 21.49 | ||
6. | 10. 05. 2025 | Říčany u Brna | 22,40 | 19.57 | 22.4 | -2.83 | ||
11. | 19. 09. 2020 | Radslavice (noční 2B) | 42,64 | 42.43 | 42.64 | -0.21 | ||
3. | 06. 09. 2020 | Mokrá-Horákov | 17,44 | 17.56 | 17.44 | 0.12 | ||
2. | 05. 09. 2020 | Hodějice | 17,13 | 17.13 | 16.94 | 0.19 | ||
3. | 16. 08. 2020 | Rudice | 17,47 | 17.18 | 17.47 | -0.29 | ||
4. | 15. 08. 2020 | Tvarožná | 20,43 | 20.43 | 19.56 | 0.87 | ||
2. | 12. 07. 2020 | Habrovany | 18,71 | 17.82 | 18.71 | -0.89 | ||
1. | 04. 07. 2020 | Topolany | 19,38 | 19.38 | 18.45 | 0.93 | ||
3. | 13. 08. 2016 | Hostěrádky - Rešov | 19,20 | 18.99 | 19.2 | -0.21 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 30. 07. 2016 | Šutera Miroslav | Brno - Líšeň, hasičská škola | 14,60 | 14.81 | 14.6 | 0.21 | |
13. | 30. 07. 2016 | Šuterová Lucie | Brno - Líšeň, hasičská škola | 14,88 | 14.88 | 15.39 | -0.51 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 30. 07. 2016 | Robeš Marek | Brno - Líšeň, hasičská škola | 17,35 | 120 | 17.35 | 102.65 | |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

