Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Horní Metelsko, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 24. 06. 2023 | Újezd | 15,94 | 16.99 | 15.94 | 1.05 | ||
2. | 25. 09. 2021 | Horšovský Týn, Městský stadion | 16,58 | 16.16 | 16.52 | -0.36 | ||
10. | 18. 09. 2021 | Hradec | 16,72 | 120 | 16.72 | 103.28 | ||
8. | 11. 09. 2021 | Srbice | 16,65 | 16.65 | 120 | -103.35 | ||
4. | 28. 08. 2021 | Štítary - Areál SDH | 15,80 | 120 | 15.8 | 104.2 | ||
13. | 28. 08. 2021 | Štítary | 16,91 | 120 | 16.91 | 103.09 | ||
11. | 14. 08. 2021 | Kostelec | 18,45 | 120 | 18.45 | 101.55 | ||
4. | 07. 08. 2021 | Újezd - Hřiště | 16,16 | 120 | 16.16 | 103.84 | ||
3. | 07. 08. 2021 | Strýčkovice | 15,47 | 15.47 | 15.85 | -0.38 | ||
3. | 17. 07. 2021 | Horní Metelsko - Areál SDH | 17,83 | 120 | 17.83 | 102.17 | ||
8. | 17. 07. 2021 | Krchleby | 16,76 | 17.18 | 16.76 | 0.42 | ||
5. | 11. 07. 2021 | Újezd | 16,53 | 16.53 | 120 | -103.47 | ||
2. | 10. 07. 2021 | Všekary | 15,66 | 16.22 | 15.66 | 0.56 | ||
1. | 26. 06. 2021 | Nové Sedliště - Areál SDH | 15,26 | 15.26 | 120 | -104.74 | ||
10. | 19. 06. 2021 | Hadrava (Bystřice nad Úhlavou) | 15,57 | 15.57 | 16.27 | -0.7 | ||
5. | 12. 06. 2021 | Honezovice | 16,04 | 16.04 | 120 | -103.96 | ||
1. | 19. 09. 2020 | Růžový panteři | Zahořany - fotbalové hřiště | 15,11 | 17.37 | 15.11 | 2.26 | |
1. | 30. 08. 2020 | Růžový panteři | Tlumačov - fotbalový areál | 29,90 | 14.95 | 14.95 | 0 | |
2. | 29. 08. 2020 | Nové Sedliště - Areál SDH | 15,34 | 16.12 | 15.34 | 0.78 | ||
2. | 22. 08. 2020 | Růžový panteři | Horní Metelsko/hasičský areál | 15,81 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 15. 08. 2020 | Hradec u Stoda | 15,80 | 15.8 | 17.01 | -1.21 | ||
4. | 08. 08. 2020 | Kostelec | 15,56 | 19.35 | 15.56 | 3.79 | ||
1. | 01. 08. 2020 | Mochtín - Hřiště | 16,05 | 14.85 | 16.05 | -1.2 | ||
5. | 25. 07. 2020 | Štítary - Areál SDH | 16,49 | 120 | 16.49 | 103.51 | ||
4. | 25. 07. 2020 | Štítary | 15,68 | 15.68 | 16.3 | -0.62 | ||
6. | 19. 07. 2020 | Křenovy | 15,25 | 120 | 15.25 | 104.75 | ||
16. | 18. 07. 2020 | Krchleby | 18,57 | 18.57 | 120 | -101.43 | ||
3. | 11. 07. 2020 | Všekary | 15,37 | 15.37 | 20.63 | -5.26 | ||
2. | 04. 07. 2020 | Újezd - Hřiště | 15,79 | 15.79 | 15.95 | -0.16 | ||
4. | 13. 06. 2020 | Honezovice | 16,13 | 16.13 | 17.12 | -0.99 | ||
5. | 25. 01. 2020 | Panteři | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 16,90 | 16.9 | 16.31 | 0.59 | |
1. | 11. 01. 2020 | Růžoví panteři | Dolní Hradiště | 15,60 | 15.45 | 15.6 | -0.15 | |
14. | 12. 10. 2019 | Růžoví Panteři | Chlumčany | 15,19 | 0 | 0 | 0 | |
10. | 14. 09. 2019 | Srbice | 16,60 | 16.6 | 120 | -103.4 | ||
1. | 31. 08. 2019 | Štítary-Areál SDH | 15,31 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 10. 08. 2019 | Kostelec | 17,42 | 120 | 17.42 | 102.58 | ||
5. | 03. 08. 2019 | Strýčkovice | 15,62 | 15.62 | 120 | -104.38 | ||
9. | 20. 07. 2019 | Horní Metelsko - Areál SDH | 19,63 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 07. 2019 | Krchleby | 15,66 | 15.66 | 0 | 15.66 | ||
2. | 13. 07. 2019 | Nové Sedliště - Areál SDH | 16,10 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 13. 07. 2019 | Všekary | 15,48 | 15.74 | 15.48 | 0.26 | ||
3. | 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 17,69 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 16,31 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 06. 2019 | Mochtín - hřiště | 15,92 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 06. 2019 | Honezovice | 15,67 | 120 | 15.67 | 104.33 | ||
1. | 08. 06. 2019 | Štítary | 15,24 | 15.24 | 120 | -104.76 | ||
2. | 01. 06. 2019 | Nová Ves - Hřiště nad Vsí | 16,74 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 26. 05. 2019 | Křenovy | 18,95 | 120 | 18.95 | 101.05 | ||
4. | 18. 05. 2019 | Ves Touškov | 16,31 | 16.31 | 120 | -103.69 | ||
6. | 08. 05. 2019 | Hradec u Stoda | 15,64 | 15.64 | 17.81 | -2.17 | ||
5. | 26. 01. 2019 | PANTEŘI | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 18,01 | 17.46 | 18.01 | -0.55 | |
3. | 15. 09. 2018 | Srbice | 15,66 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 01. 09. 2018 | Štítary - hřiště SDH | 15,63 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 11. 08. 2018 | Kostelec | 15,02 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 04. 08. 2018 | Strýčkovice | 17,12 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 07. 2018 | Oprechtice - hřiště Zahořany | 16,63 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 07. 2018 | Horní Metelsko | 16,43 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 14. 07. 2018 | Všekary | 17,24 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 07. 2018 | Lisov | 15,64 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 06. 2018 | Nové Sedliště - Areál SDH | 17,46 | 17.46 | 0 | 17.46 | ||
2. | 16. 06. 2018 | Štítary | 15,61 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 09. 06. 2018 | Nová Ves - hřiště nad vsí | 16,55 | 16.55 | 120 | -103.45 | ||
3. | 09. 06. 2018 | Honezovice | 16,03 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 27. 05. 2018 | Křenovy | 15,14 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 05. 2018 | Oplot | 15,17 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 05. 2018 | Ves Touškov | 16,81 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 08. 05. 2018 | Hradec u Stoda | 16,11 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 10. 02. 2018 | Nevřeň | 18,53 | 18.53 | 18.42 | 0.11 | ||
4. | 14. 01. 2018 | Dolní Hradiště | 16,79 | 16.79 | 16.7 | 0.09 | ||
11. | 16. 09. 2017 | Srbice | 18,81 | 20.05 | 18.81 | 1.24 | ||
7. | 10. 09. 2017 | Ves Touškov | 16,47 | 120 | 16.47 | 103.53 | ||
3. | 19. 08. 2017 | Horní Metelesko | 18,38 | 18.38 | 120 | -101.62 | ||
9. | 12. 08. 2017 | Kostelec | 16,06 | 16.06 | 17.02 | -0.96 | ||
3. | 05. 08. 2017 | Horšovský Týn | 16,24 | 16.24 | 19.76 | -3.52 | ||
15. | 05. 08. 2017 | Strýčkovice | 17,01 | 17.01 | 120 | -102.99 | ||
7. | 22. 07. 2017 | Krchleby | 16,87 | 16.87 | 120 | -103.13 | ||
9. | 17. 06. 2017 | Štítary | 18,76 | 18.76 | 120 | -101.24 | ||
3. | 10. 06. 2017 | Nová Ves | 17,63 | 19.32 | 17.63 | 1.69 | ||
10. | 10. 06. 2017 | Honezovice | 17,38 | 17.38 | 18.03 | -0.65 | ||
8. | 27. 05. 2017 | Křenovy | 15,98 | 15.98 | 16.14 | -0.16 | ||
7. | 14. 01. 2017 | Dolní Hradiště | 18,34 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 08. 10. 2016 | muži | Chlumčany | 17,64 | 21.87 | 17.64 | 4.23 | |
11. | 13. 08. 2016 | Kostelec u Stříbra | 17,50 | 17.5 | 17.97 | -0.47 | ||
10. | 06. 08. 2016 | Strýčkovice | 17,50 | 17.5 | 17.73 | -0.23 | ||
7. | 16. 08. 2014 | A | NIGHT CUP Štítary | 21,88 | 21.88 | 22.29 | -0.41 | |
14. | 16. 08. 2014 | B | NIGHT CUP Štítary | 33,63 | 120 | 33.63 | 86.37 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 13. 06. 2026 | Honezovice | 20,38 | 20.54 | 20.38 | 0.16 | ||
4. | 30. 05. 2026 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště | 30,27 | 120 | 30.27 | 89.73 | ||
7. | 30. 05. 2026 | Březí | 20,30 | 20.3 | 25.57 | -5.27 | ||
7. | 23. 08. 2025 | Neuměř | 20,55 | 20.55 | 0 | 20.55 | ||
7. | 02. 08. 2025 | Strýčkovice | 24,02 | 24.04 | 120 | -95.96 | ||
7. | 19. 07. 2025 | Krchleby | 21,63 | 21.63 | 26.28 | -4.65 | ||
8. | 12. 07. 2025 | Všekary | 21,51 | 120 | 21.51 | 98.49 | ||
8. | 21. 06. 2025 | Nové Sedliště - Areál SDH | 25,68 | 25.68 | 34.93 | -9.25 | ||
7. | 14. 06. 2025 | Honezovice | 28,27 | 32.3 | 28.27 | 4.03 | ||
5. | 24. 05. 2025 | Nevřeň - Hasičské hřiště | 21,36 | 21.36 | 120 | -98.64 | ||
8. | 21. 09. 2024 | Horšovský Týn - Městský stadion | 51,30 | 20.22 | 31.08 | -10.86 | ||
2. | 14. 07. 2018 | Horní Metelsko | 21,39 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 02. 09. 2017 | Štítary, hřiště SDH Štítary | 26,73 | 29.39 | 26.73 | 2.66 | ||
4. | 05. 08. 2017 | Horšovský Týn | 23,69 | 23.69 | 120 | -96.31 | ||
4. | 10. 06. 2017 | Nová Ves | 25,05 | 25.05 | 33.43 | -8.38 | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 22. 08. 2020 | Horní Metelsko/hasičský areál | 27,01 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 21,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 14. 07. 2018 | Horní Metelsko | 24,57 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 09. 2017 | Štítary, hřiště SDH Štítary | 20,01 | 20.01 | 20.39 | -0.38 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.


