Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Horní Měcholupy, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorost
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
59. | 24. 10. 2026 | Areál Flídr group Široký Důl | 15,64 | 15.64 | 14.74 | 0.9 | ||
31. | 03. 10. 2026 | Rathouský Tomáš | Praha, okolí Žižkovského vysílače | 995,07 | 995.07 | 995.07 | 0 | |
8. | 05. 09. 2026 | Daměnice | 21,27 | 18.94 | 21.27 | -2.33 | ||
9. | 29. 08. 2026 | Radošovice | 19,21 | 18.13 | 19.21 | -1.08 | ||
6. | 15. 08. 2026 | Malovice | 18,26 | 18.26 | 17.76 | 0.5 | ||
8. | 09. 08. 2026 | Řepeč | 18,37 | 18.37 | 17.76 | 0.61 | ||
11. | 08. 08. 2026 | Božejovice | 18,59 | 18.59 | 17.46 | 1.13 | ||
1. | 18. 07. 2026 | Velká Chyška | 16,96 | 16.77 | 16.96 | -0.19 | ||
4. | 12. 07. 2026 | Makov | 17,17 | 16.89 | 17.17 | -0.28 | ||
15. | 11. 07. 2026 | Miřetice | 19,94 | 19.74 | 19.94 | -0.2 | ||
5. | 21. 06. 2026 | Olbramovice | 19,21 | 18.08 | 19.21 | -1.13 | ||
7. | 20. 06. 2026 | Ctiboř | 17,92 | 17.86 | 17.92 | -0.06 | ||
5. | 06. 06. 2026 | Zdislavice | 17,32 | 17.15 | 17.32 | -0.17 | ||
16. | 30. 05. 2026 | Radimovice | 18,86 | 18.86 | 18.15 | 0.71 | ||
16. | 24. 05. 2026 | Libuň | 18,34 | 18.34 | 17.78 | 0.56 | ||
7. | 21. 09. 2025 | Ploukonice | 14,95 | 14.77 | 14.95 | -0.18 | ||
12. | 21. 09. 2025 | Ploukonice | 17,43 | 17.04 | 17.43 | -0.39 | ||
6. | 30. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Radošovice | 18,41 | 18.41 | 17.98 | 0.43 | ||
4. | 17. 08. 2025 | Malovice | 18,02 | 17.77 | 18.02 | -0.25 | ||
11. | 26. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velká Chyška | 33,16 | 33.16 | 31.93 | 1.23 | ||
3. | 13. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Makov | 17,50 | 17.3 | 17.5 | -0.2 | ||
8. | 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Miřetice | 17,90 | 17.9 | 17.86 | 0.04 | ||
9. | 05. 07. 2025 | Daměnice | 36,76 | 36.5 | 36.76 | -0.26 | ||
10. | 28. 06. 2025 | Sychrov | 18,41 | 18.41 | 17.88 | 0.53 | ||
5. | 22. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Olbramovice | 18,69 | 17.27 | 18.69 | -1.42 | ||
4. | 21. 06. 2025 | Fotbalové hřiště Zdislavice | 17,43 | 16.95 | 17.43 | -0.48 | ||
8. | 31. 05. 2025 | Krásná Ves | 15,96 | 15.96 | 15.79 | 0.17 | ||
11. | 31. 05. 2025 | Krásná Ves | 18,52 | 18.2 | 18.52 | -0.32 | ||
7. | 25. 05. 2025 | Libuň | 18,91 | 18.7 | 18.91 | -0.21 | ||
15. | 24. 05. 2025 | Bechov | 22,49 | 17.73 | 22.49 | -4.76 | ||
14. | 18. 05. 2025 | Pěnčín | 19,22 | 18.8 | 19.22 | -0.42 | ||
9. | 17. 05. 2025 | Dubenec | 19,18 | 19.18 | 18.78 | 0.4 | ||
12. | 21. 09. 2024 | Huť | 17,75 | 17.66 | 17.75 | -0.09 | ||
11. | 01. 09. 2024 | Nalžovice | 18,89 | 18.7 | 18.89 | -0.19 | ||
7. | 31. 08. 2024 | Nalžovice | 17,78 | 17.62 | 17.78 | -0.16 | ||
13. | 25. 08. 2024 | Olomouc | 31,48 | 31.8 | 31.48 | 0.32 | ||
15. | 24. 08. 2024 | B | Olomouc | 63,50 | 0 | 0 | 0 | |
22. | 24. 08. 2024 | A | Olomouc | 72,07 | 0 | 0 | 0 | |
68. | 24. 08. 2024 | Lukáš PLHAL | Olomouc | 18,57 | 18.57 | 120 | -101.43 | |
70. | 24. 08. 2024 | Dominik NOHEJL | Olomouc | 18,64 | 20.85 | 18.64 | 2.21 | |
79. | 24. 08. 2024 | Jan ROHÁČ | Olomouc | 18,96 | 19.4 | 18.96 | 0.44 | |
80. | 24. 08. 2024 | Michal POPSIMOV | Olomouc | 19,01 | 19.23 | 19.01 | 0.22 | |
87. | 24. 08. 2024 | Filip ZUMR | Olomouc | 19,29 | 19.32 | 19.29 | 0.03 | |
94. | 24. 08. 2024 | Tomáš KLÍMA | Olomouc | 19,49 | 20.03 | 19.49 | 0.54 | |
95. | 24. 08. 2024 | Ondřej ZAMRZLA | Olomouc | 19,51 | 20.37 | 19.51 | 0.86 | |
119. | 24. 08. 2024 | Jan ŠIMEK | Olomouc | 20,50 | 20.5 | 20.59 | -0.09 | |
8. | 17. 08. 2024 | Chářovice | 17,90 | 17.9 | 17.69 | 0.21 | ||
15. | 10. 08. 2024 | Načeradec -noční | 25,86 | 18.52 | 25.86 | -7.34 | ||
14. | 21. 07. 2024 | Olbramovice | 33,11 | 32.72 | 33.11 | -0.39 | ||
4. | 20. 07. 2024 | Malovice | 17,69 | 17.53 | 17.69 | -0.16 | ||
2. | 14. 07. 2024 | Makov | 17,12 | 17.12 | 17.11 | 0.01 | ||
4. | 13. 07. 2024 | Velká Chyška | 17,55 | 17.55 | 17.43 | 0.12 | ||
5. | 23. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 15,34 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 22. 06. 2024 | Zdislavice | 22,45 | 17.96 | 22.45 | -4.49 | ||
13. | 09. 06. 2024 | Kameňák aréna Hvozdec | 22,69 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 08. 06. 2024 | Aréna Zalužany | 15,81 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 26. 05. 2024 | Libuň | 21,30 | 21.3 | 17.77 | 3.53 | ||
9. | 25. 05. 2024 | Bechov | 17,64 | 17.55 | 17.64 | -0.09 | ||
19. | 19. 05. 2024 | Radimovice | 23,19 | 23.19 | 18.74 | 4.45 | ||
16. | 18. 05. 2024 | Kosmonosy - Bechov | 19,39 | 19.39 | 19.32 | 0.07 | ||
13. | 11. 05. 2024 | Doubrava | 24,68 | 20.66 | 24.68 | -4.02 | ||
7. | 04. 05. 2024 | Smidary | 15,49 | 15.44 | 15.49 | -0.05 | ||
11. | 27. 01. 2024 | Úněšov | 20,51 | 20.51 | 18.31 | 2.2 | ||
13. | 13. 01. 2024 | Dolní Hradiště | 22,66 | 19.86 | 22.66 | -2.8 | ||
52. | 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 15,33 | 15.33 | 15.08 | 0.25 | ||
6. | 23. 09. 2023 | Ploukonice | 16,04 | 16.04 | 15.01 | 1.03 | ||
15. | 23. 09. 2023 | Benešov u Semil | 18,70 | 18.7 | 18.34 | 0.36 | ||
19. | 02. 09. 2023 | Pšánky | 19,08 | 18.09 | 19.08 | -0.99 | ||
9. | 27. 08. 2023 | Sokolov | 28,61 | 42.14 | 28.61 | 13.53 | ||
12. | 26. 08. 2023 | Sokolov | 117,26 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 61,43 | 0 | 0 | 0 | |
30. | 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 73,03 | 0 | 0 | 0 | |
1. | 20. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,08 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,54 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 23. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 18,01 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 14,77 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 16. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 15,86 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 14,73 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 16,01 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 15,09 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 14,83 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 24. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 15,75 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 10. 06. 2023 | Aréna Zalužany | 14,90 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 05. 2023 | Libuň | 18,51 | 17.41 | 18.51 | -1.1 | ||
15. | 27. 05. 2023 | Bechov | 17,98 | 17.32 | 17.98 | -0.66 | ||
3. | 20. 05. 2023 | Doubrava | 14,80 | 14.74 | 14.8 | -0.06 | ||
31. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 14,89 | 14.66 | 14.89 | -0.23 | ||
10. | 10. 09. 2022 | Tanvald | 18,11 | 17.3 | 18.11 | -0.81 | ||
17. | 28. 08. 2022 | Pardubice | 99,99 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 08. 2022 | Park Nalžovice | 15,79 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 08. 2022 | B | Pardubice | 61,10 | 0 | 0 | 0 | |
23. | 27. 08. 2022 | A | Pardubice | 67,07 | 0 | 0 | 0 | |
38. | 27. 08. 2022 | Lukáš PLHAL | Pardubice | 18,43 | 18.43 | 120 | -101.57 | |
45. | 27. 08. 2022 | Václav HELMICH | Pardubice | 18,68 | 19.16 | 18.68 | 0.48 | |
58. | 27. 08. 2022 | Filip ZUMR | Pardubice | 18,96 | 26.49 | 18.96 | 7.53 | |
71. | 27. 08. 2022 | Jan ROHÁČ | Pardubice | 19,21 | 19.21 | 25.35 | -6.14 | |
94. | 27. 08. 2022 | Tomáš PROKOP | Pardubice | 19,96 | 22.2 | 19.96 | 2.24 | |
96. | 27. 08. 2022 | Jaroslav ŽALUD | Pardubice | 20,03 | 20.03 | 34.25 | -14.22 | |
99. | 27. 08. 2022 | Šimon KUČERA | Pardubice | 20,77 | 20.91 | 20.77 | 0.14 | |
129. | 27. 08. 2022 | Tomáš KLÍMA | Pardubice | 28,22 | 120 | 28.22 | 91.78 | |
8. | 21. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,62 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 20. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,12 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 20. 08. 2022 | Miřetice | 19,09 | 19.09 | 18.85 | 0.24 | ||
1. | 07. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 14,83 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 06. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 14,92 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 24. 07. 2022 | Sportovní areál Broumy | 15,17 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 23. 07. 2022 | Sportovní areál Broumy | 18,49 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 17. 07. 2022 | Malovice | 18,65 | 17.92 | 18.65 | -0.73 | ||
5. | 16. 07. 2022 | Ctiboř | 14,76 | 14.48 | 14.76 | -0.28 | ||
8. | 09. 07. 2022 | Daměnice | 18,66 | 18.66 | 18.63 | 0.03 | ||
8. | 03. 07. 2022 | Makov | 17,76 | 17.51 | 17.76 | -0.25 | ||
9. | 02. 07. 2022 | Olbramovice | 18,32 | 17.57 | 18.32 | -0.75 | ||
3. | 26. 06. 2022 | Hřiště Vranovice | 14,98 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 12. 06. 2022 | Aréna Březnice | 16,86 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 11. 06. 2022 | Aréna Březnice | 15,52 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 15,59 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 28. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 18,85 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 14. 05. 2022 | Vranovice - cvičiště | 15,29 | 15.04 | 15.29 | -0.25 | ||
4. | 14. 05. 2022 | Vranovice - cvičiště | 18,66 | 18.65 | 18.66 | -0.01 | ||
12. | 26. 09. 2021 | Ploukonice | 15,80 | 15.8 | 15.08 | 0.72 | ||
12. | 25. 09. 2021 | Benešov u Semil | 19,02 | 18.73 | 19.02 | -0.29 | ||
13. | 19. 09. 2021 | Košťálov | 21,25 | 21.25 | 18.4 | 2.85 | ||
7. | 18. 09. 2021 | Velké Hamry | 15,75 | 16.65 | 15.75 | 0.9 | ||
12. | 18. 09. 2021 | Malá Skála | 18,25 | 18.25 | 17.77 | 0.48 | ||
21. | 12. 09. 2021 | Kosmonosy | 27,54 | 27.54 | 24.65 | 2.89 | ||
9. | 11. 09. 2021 | Tanvald | 18,26 | 18.26 | 17.58 | 0.68 | ||
8. | 28. 08. 2021 | Jirkov | 19,29 | 18.98 | 19.29 | -0.31 | ||
21. | 08. 08. 2021 | Hradec Králové | 32,89 | 32.89 | 33.3 | -0.41 | ||
15. | 07. 08. 2021 | Bechov | 18,24 | 17.65 | 18.24 | -0.59 | ||
1. | 31. 07. 2021 | Aréna Jesenice | 15,18 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 25. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 15,77 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 04. 07. 2021 | Sychrov | 19,11 | 18.29 | 19.11 | -0.82 | ||
10. | 03. 07. 2021 | Dubenec | 19,67 | 18.64 | 19.67 | -1.03 | ||
12. | 02. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 17,17 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 08. 2020 | Aréna Jesenice | 15,40 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 26. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 16,82 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 25. 07. 2020 | Sportovní areál Broumy | 16,87 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 11. 07. 2020 | Černčice (LN) | 30,13 | 30.13 | 29.56 | 0.57 | ||
7. | 04. 07. 2020 | Slavětín, Hasičský areál | 19,44 | 19.4 | 19.44 | -0.04 | ||
9. | 08. 02. 2020 | Nevřeň | 17,13 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 19,03 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 01. 09. 2019 | Ústí nad Labem, požární útok | 36,39 | 41.79 | 36.39 | 5.4 | ||
11. | 31. 08. 2019 | A | Ústí nad Labem, Štafeta | 63,16 | 0 | 0 | 0 | |
12. | 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 64,02 | 0 | 0 | 0 | |
53. | 31. 08. 2019 | Václav HELMICH | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,08 | 19.08 | 18.08 | 1 | |
70. | 31. 08. 2019 | David WOLF | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,55 | 19.4 | 18.55 | 0.85 | |
73. | 31. 08. 2019 | Patrik HOLUB | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,63 | 22.84 | 18.63 | 4.21 | |
85. | 31. 08. 2019 | Tomáš PROKOP | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,99 | 19.36 | 18.99 | 0.37 | |
109. | 31. 08. 2019 | Šimon KUČERA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,65 | 19.65 | 25.6 | -5.95 | |
112. | 31. 08. 2019 | Jaroslav ŽALUD | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,67 | 19.67 | 33.25 | -13.58 | |
115. | 31. 08. 2019 | Jan ROHÁČ | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,74 | 20.05 | 19.74 | 0.31 | |
140. | 31. 08. 2019 | Kamil KARBAN | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 22,08 | 120 | 22.08 | 97.92 | |
12. | 27. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 16,75 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 16,93 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 20,70 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 20,07 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 25. 05. 2019 | Kšely | 22,60 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 25,20 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 20,90 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 07. 04. 2019 | ROHÁČ Jan | Jablonec | 18,30 | 19.64 | 18.3 | 1.34 | |
51. | 07. 04. 2019 | PROKOP Tomáš | Jablonec | 19,70 | 19.7 | 20.15 | -0.45 | |
5. | 09. 02. 2019 | B | Nevřeň | 17,92 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 09. 02. 2019 | A | Nevřeň | 17,95 | 0 | 0 | 0 | |
21. | 26. 01. 2019 | A | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 30,07 | 30.07 | 17.55 | 12.52 | |
12. | 12. 01. 2019 | A | Dolní Hradiště | 19,01 | 18.61 | 19.01 | -0.4 | |
15. | 12. 01. 2019 | B | Dolní Hradiště | 19,17 | 18.89 | 19.17 | -0.28 | |
5. | 23. 09. 2018 | Duchcov (TP) | 18,12 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 19,27 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 18,99 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 19,59 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 06. 2018 | Kšely | 19,20 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 22,20 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 20,30 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 05. 2018 | Kšely | 22,02 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 21,88 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 18,33 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 18,81 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 19,62 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 21,23 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 19,34 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 19,42 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 20,26 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 13. 05. 2017 | Kšely | 20,12 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 17. 09. 2016 | Kostelec n/Č lesy | 19,72 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 18,64 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 27. 08. 2016 | Třebovle | 19,30 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 07. 2016 | Ovčáry | 19,49 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 19,72 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 25. 06. 2016 | Zásmuky | 18,24 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 18. 06. 2016 | Bulánka | 18,66 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 28. 05. 2016 | Pňov | 19,64 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 05. 2016 | Kšely | 18,48 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 07. 05. 2016 | Horní Kruty | 19,06 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 09. 2015 | Kostelec n/Č lesy | 20,15 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 05. 09. 2015 | Ratenice | 19,36 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 29. 08. 2015 | Třebovle | 18,50 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 08. 2015 | Rostoklaty | 20,46 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 06. 2015 | Horní Měcholupy | 21,16 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 06. 2015 | Bulánka | 19,85 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 09. 05. 2015 | Kšely | 18,59 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 05. 2015 | Horní Kruty | 18,98 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 20. 09. 2014 | Poříčany - na hřišti | 19,30 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 09. 2014 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 19,93 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 06. 09. 2014 | Ratenice - fotbalové hřiště | 19,12 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 08. 2014 | Třebovle - na hřišti | 19,69 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 20. 07. 2014 | Solopysky | 19,42 | 19.42 | 18.98 | 0.44 | ||
15. | 19. 07. 2014 | Solopysky | 26,82 | 17.35 | 26.82 | -9.47 | ||
4. | 28. 06. 2014 | Plaňany - na hřišti | 21,49 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 20,31 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 06. 2014 | Bulánka - sportovní areál | 20,71 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 07. 06. 2014 | Dobré Pole - na hřišti | 22,38 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 24. 05. 2014 | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 20,83 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 19,81 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 05. 2014 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 21,51 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 21. 09. 2013 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 19,28 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 14. 09. 2013 | Dobré Pole - na hřišti | 20,96 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 07. 09. 2013 | Ratenice - na hřišti | 19,75 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 20,24 | 0 | 0 | 0 | ||
34. | 18. 08. 2013 | Benešov u Semil | 24,03 | 20.17 | 24.03 | -3.86 | ||
17. | 03. 08. 2013 | Malovice | 25,48 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 07. 2013 | Rostoklaty, na hřišti | 19,26 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 29. 06. 2013 | Český Brod | 19,93 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 06. 2013 | Bulánka, u hasičárny | 19,58 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2013 | Břežany II. - na hřišti | 19,11 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 05. 2013 | Kšely | 21,86 | 0 | 0 | 0 | ||
74. | 11. 05. 2013 | Šimek Michal | Praha, Za Císařským mlýnem | 20,76 | 20.76 | 23.59 | -2.83 | |
1. | 11. 05. 2013 | Poříčany - na hřišti | 21,89 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 04. 05. 2013 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 22,66 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 19,44 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 09. 2012 | Bulánka - u hasičárny | 19,56 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 09. 2012 | Ratenice - na hřišti | 19,37 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 09. 2012 | mimo soutěž | Ratenice - na hřišti | 29,56 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 25. 08. 2012 | Horní Kruty - na hřišti | 20,73 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 06. 2012 | Třebovle - na hřišti | 20,79 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 06. 2012 | Vrbčany - na Bahně | 22,76 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 25,03 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 10. 2011 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 22,56 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 03. 09. 2011 | Tuchoraz - na hřišti | 22,82 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 25. 06. 2011 | Břežany II. - na hřišti | 20,95 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 06. 2011 | Vrbčany - na Bahně | 22,42 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 05. 2011 | Přehvozdí - na hřišti | 23,92 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 14. 05. 2011 | Rostoklaty - na hřišti | 23,19 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 10. 2010 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 22,83 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 09. 2010 | Břežany II. - na hřišti | 25,39 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 11. 09. 2010 | Bulánka - u hasičárny | 24,85 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 09. 2010 | Ratenice - na hřišti | 25,14 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 28. 08. 2010 | Tuchoraz - na hřišti | 30,32 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 25,69 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 03. 07. 2022 | Makov | 19,49 | 19.49 | 19.44 | 0.05 | ||
7. | 02. 07. 2022 | Olbramovice | 21,16 | 21.16 | 18.89 | 2.27 | ||
7. | 11. 06. 2022 | Aréna Březnice | 22,01 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 29,72 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 14. 05. 2022 | Vranovice - cvičiště | 19,62 | 19.15 | 19.62 | -0.47 | ||
9. | 25. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 26,55 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 19,89 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 21,82 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 21,66 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 22,84 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 22,09 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 05. 2019 | Kšely | 23,76 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 21,61 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 25,93 | 0 | 0 | 0 | ||
67. | 07. 04. 2019 | VACKOVÁ Lucie | Jablonec | 20,72 | 25.39 | 20.72 | 4.67 | |
74. | 07. 04. 2019 | AULICKÁ Kateřina | Jablonec | 21,13 | 21.43 | 21.13 | 0.3 | |
3. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 24,87 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 22,35 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 23,77 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 06. 2018 | Kšely | 21,27 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 22,80 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 05. 2018 | Kšely | 26,67 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 22,51 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 31,68 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 42,27 | 0 | 0 | 0 | ||
63. | 03. 11. 2018 | Vacková Lucie | Praha | 13,82 | 14.27 | 13.82 | 0.45 | |
207. | 03. 11. 2018 | Štěpánová Justýna | Praha | 17,16 | 17.25 | 17.16 | 0.09 | |
246. | 03. 11. 2018 | Hradecká Anna | Praha | 30,64 | 30.64 | 120 | -89.36 | |
9. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 32,09 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 19,03 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 28. 06. 2015 | Horní Měcholupy | 19,34 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 23,44 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 32,72 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 28,97 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 26. 06. 2016 | A | Horní Měcholupy | 48,55 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 101,53 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
13. | 05. 07. 2019 | Aulická Kateřina | Svitavy, Běh na 100 m | 20,61 | 20.61 | 25.55 | -4.94 | |
14. | 05. 07. 2019 | Aulická Kateřina | Svitavy, Dvojboj | 20,77 | 120 | 20.77 | 99.23 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 05. 07. 2018 | Šimon Kučera | Plzeň, Dvojboj | 17,18 | 17.6 | 17.18 | 0.42 | |
13. | 04. 07. 2018 | Šimon Kučera | Plzeň, Běh na 100 m | 20,93 | 120 | 20.93 | 99.07 | |
7. | 27. 05. 2012 | Jan Roháč | Plzeň - Košutka | 17,94 | 18.35 | 17.94 | 0.41 | |
42. | 27. 05. 2012 | Tomáš Vanc | Plzeň - Košutka | 22,69 | 120 | 22.69 | 97.31 | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 22,46 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 19,03 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 22,66 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 20,24 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 19,98 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 27,20 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 23,08 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 19,56 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 19,48 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 19,15 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 06. 2018 | Kšely | 22,34 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 22,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 05. 2018 | Kšely | 43,23 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 19,59 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 20,87 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 17,38 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 18,68 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 20,66 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 19,45 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 22,65 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 13. 05. 2017 | Kšely | 21,67 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 19,92 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 17. 09. 2016 | Kostelec n/Č lesy | 22,39 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 21,90 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 26,02 | 0 | 0 | 0 | ||
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorost
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















