Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Horní Bělá, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorost
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 24. 06. 2023 | Stýskaly hřiště | 24,34 | 0 | 0 | 0 | ||
27. | 07. 04. 2019 | PERGL Lukáš | Jablonec | 18,52 | 18.52 | 120 | -101.48 | |
56. | 07. 04. 2019 | KUPKA Jiří | Jablonec | 20,14 | 20.14 | 26.57 | -6.43 | |
92. | 07. 04. 2019 | FANTA Jakub | Jablonec | 33,82 | 36.04 | 33.82 | 2.22 | |
14. | 08. 07. 2018 | Bučí | 24,29 | 21.35 | 24.29 | -2.94 | ||
9. | 06. 07. 2018 | Stýskaly hřiště | 34,28 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 05. 09. 2020 | Hubenov | 41,94 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 29. 06. 2019 | Nevřeň | 39,72 | 39.69 | 39.72 | -0.03 | ||
8. | 02. 06. 2012 | Nekmíř | 28,23 | 27.7 | 28.3 | -0.6 | ||
12. | 28. 08. 2011 | Hůrky | 27,70 | 18.94 | 27.7 | -8.76 | ||
7. | 24. 07. 2011 | Krašovice | 20,32 | 20.32 | 19.5 | 0.82 | ||
6. | 23. 07. 2011 | Nekmíř | 20,94 | 20.94 | 20.78 | 0.16 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
15. | 21. 06. 2026 | Svitavy | 29,28 | 30.39 | 29.28 | 1.11 | ||
9. | 21. 06. 2026 | Svitavy | 50,02 | 50.02 | 56.96 | -6.94 | ||
4. | 21. 06. 2026 | Svitavy | 69,28 | 79.14 | 69.28 | 9.86 | ||
12. | 20. 06. 2026 | Svitavy | 49,72 | 49.72 | 60.6 | -10.88 | ||
5. | 20. 06. 2026 | Svitavy | 40,02 | 41.27 | 40.02 | 1.25 | ||
1. | 06. 06. 2026 | Tachov | 22,55 | 22.55 | 60.87 | -38.32 | ||
1. | 06. 06. 2026 | Tachov | 51,05 | 51.05 | 60.54 | -9.49 | ||
2. | 06. 06. 2026 | Tachov | 54,74 | 54.74 | 55 | -0.26 | ||
1. | 06. 06. 2026 | Tachov | 70,45 | 77.34 | 70.45 | 6.89 | ||
2. | 06. 06. 2026 | Tachov | 42,59 | 120 | 42.59 | 77.41 | ||
1. | 24. 05. 2026 | Žichlice | 15,87 | 15.87 | 30.48 | -14.61 | ||
1. | 24. 05. 2026 | Žichlice | 57,81 | 57.81 | 72.22 | -14.41 | ||
1. | 23. 05. 2026 | Žichlice | 54,22 | 54.22 | 59.03 | -4.81 | ||
1. | 23. 05. 2026 | Žichlice | 62,23 | 63.78 | 62.23 | 1.55 | ||
2. | 23. 05. 2026 | Žichlice | 40,45 | 120 | 40.45 | 79.55 | ||
13. | 15. 03. 2026 | Walter Matyáš | Jablonec nad Nisou | 12,68 | 12.68 | 13.2 | -0.52 | |
83. | 15. 03. 2026 | Voráč Kryštof | Jablonec nad Nisou | 16,02 | 17.14 | 16.02 | 1.12 | |
93. | 15. 03. 2026 | Smejkal Václav | Jablonec nad Nisou | 16,79 | 16.79 | 16.87 | -0.08 | |
164. | 15. 03. 2026 | Hajšmanová Eliška | Jablonec nad Nisou | 23,20 | 23.2 | 23.42 | -0.22 | |
70. | 01. 11. 2025 | Walter Matyáš | Stromovka | 13,31 | 13.4 | 13.31 | 0.09 | |
119. | 01. 11. 2025 | Novák Oliver | Stromovka | 14,36 | 15.51 | 14.36 | 1.15 | |
204. | 01. 11. 2025 | Stánek Adam | Stromovka | 16,83 | 21.36 | 16.83 | 4.53 | |
59. | 01. 11. 2025 | Stánková Adéla | Stromovka | 13,11 | 120 | 13.11 | 106.89 | |
187. | 01. 11. 2025 | Červená Veronika | Stromovka | 14,50 | 14.89 | 14.5 | 0.39 | |
250. | 01. 11. 2025 | Opatrná Natálie | Stromovka | 15,45 | 22.26 | 15.45 | 6.81 | |
103. | 20. 09. 2025 | Walter Matyáš | Plzeň - chlapci | 14,89 | 17.86 | 14.89 | 2.97 | |
61. | 20. 09. 2025 | Stánková Adéla | Plzeň - dívky | 12,89 | 12.89 | 13.03 | -0.14 | |
1. | 07. 06. 2025 | Domažlice | 26,55 | 0 | 0 | 0 | ||
108. | 02. 11. 2024 | Walter Matyáš | Stromovka | 14,09 | 14.09 | 120 | -105.91 | |
167. | 02. 11. 2024 | Novák Oliver | Stromovka | 16,17 | 17.05 | 16.17 | 0.88 | |
210. | 02. 11. 2024 | Smejkal Václav | Stromovka | 19,04 | 19.69 | 19.04 | 0.65 | |
129. | 02. 11. 2024 | Stánková Adéla | Stromovka | 13,96 | 13.96 | 14.87 | -0.91 | |
254. | 02. 11. 2024 | Červená Veronika | Stromovka | 15,91 | 15.91 | 16.69 | -0.78 | |
269. | 02. 11. 2024 | Mohelnická Adéla | Stromovka | 16,35 | 16.35 | 25.46 | -9.11 | |
105. | 12. 10. 2024 | Stánková Adéla | Ústí nad Labem | 16,15 | 120 | 16.15 | 103.85 | |
20. | 23. 03. 2019 | KAPR Matěj | Jablonec | 13,38 | 13.38 | 14.31 | -0.93 | |
105. | 23. 03. 2019 | KRAUS Jan | Jablonec | 16,10 | 19.47 | 16.1 | 3.37 | |
180. | 23. 03. 2019 | PERGL Filip | Jablonec | 19,77 | 19.77 | 20.18 | -0.41 | |
22. | 03. 11. 2018 | Kupka Jiří | Praha | 12,74 | 12.74 | 17.94 | -5.2 | |
201. | 03. 11. 2018 | Plevka Lukáš | Praha | 17,54 | 120 | 17.54 | 102.46 | |
203. | 03. 11. 2018 | Nový David | Praha | 17,62 | 22.2 | 17.62 | 4.58 | |
2. | 22. 09. 2018 | Všeruby hřiště | 18,16 | 18.16 | 18.16 | 0 | ||
1. | 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 17,37 | 17.37 | 17.26 | 0.11 | ||
3. | 23. 06. 2018 | Horní Bělá-Běla cup | 17,69 | 17.69 | 17.65 | 0.04 | ||
5. | 13. 05. 2018 | A | Plzeň Košutka-Globus | 21,15 | 31.65 | 21.15 | 10.5 | |
16. | 24. 03. 2018 | Kaprová Sára | Jablonec | 13,16 | 13.16 | 13.26 | -0.1 | |
18. | 24. 03. 2018 | Kupka Jiří | Jablonec | 13,27 | 13.4 | 13.27 | 0.13 | |
43. | 24. 03. 2018 | Pergl Lukáš | Jablonec | 14,17 | 14.17 | 14.22 | -0.05 | |
105. | 24. 03. 2018 | Nový David | Jablonec | 16,61 | 16.61 | 20.58 | -3.97 | |
112. | 24. 03. 2018 | Nágr Pavel | Jablonec | 16,88 | 20.44 | 16.88 | 3.56 | |
147. | 24. 03. 2018 | Červená Kristýna | Jablonec | 17,76 | 17.76 | 20.43 | -2.67 | |
4. | 07. 05. 2017 | A | Plzeň Košutka-Globus | 19,37 | 19.37 | 120 | -100.63 | |
12. | 07. 05. 2017 | B | Plzeň Košutka-Globus | 29,27 | 30.75 | 29.27 | 1.48 | |
4. | 12. 03. 2017 | Nový Jan | Jablonec | 12,66 | 120 | 12.66 | 107.34 | |
19. | 12. 03. 2017 | Kaprová Sára | Jablonec | 13,45 | 14.6 | 13.45 | 1.15 | |
31. | 12. 03. 2017 | Kupka Jiří | Jablonec | 14,05 | 14.54 | 14.05 | 0.49 | |
84. | 12. 03. 2017 | Nový David | Jablonec | 16,67 | 18.31 | 16.67 | 1.64 | |
91. | 12. 03. 2017 | Pešíková Klára | Jablonec | 16,58 | 120 | 16.58 | 103.42 | |
5. | 14. 05. 2016 | A | Horní Hradiště | 18,91 | 18.91 | 20.61 | -1.7 | |
6. | 14. 05. 2016 | B | Horní Hradiště | 19,78 | 21.33 | 19.78 | 1.55 | |
3. | 14. 05. 2016 | A | Horní Hradiště | 18,91 | 18.91 | 17.12 | 1.79 | |
4. | 14. 05. 2016 | B | Horní Hradiště | 21,33 | 21.33 | 19.78 | 1.55 | |
7. | 14. 05. 2016 | A | Horní Hradiště | 20,61 | 20.61 | 20.2 | 0.41 | |
2. | 08. 05. 2016 | A | Plzeň Košutka-Globus | 19,94 | 19.94 | 24.34 | -4.4 | |
27. | 19. 03. 2016 | Nový Jan | Jablonec | 14,68 | 14.68 | 14.91 | -0.23 | |
32. | 19. 03. 2016 | Třeštíková Jana | Jablonec | 14,75 | 14.75 | 14.83 | -0.08 | |
62. | 19. 03. 2016 | Pešíková Klára | Jablonec | 15,88 | 16.88 | 15.88 | 1 | |
74. | 19. 03. 2016 | Polák Marek | Jablonec | 16,57 | 17.2 | 16.57 | 0.63 | |
75. | 19. 03. 2016 | Kupka Jiří | Jablonec | 16,59 | 17.56 | 16.59 | 0.97 | |
81. | 19. 03. 2016 | Třeštík Michal | Jablonec | 16,91 | 22.98 | 16.91 | 6.07 | |
4. | 20. 06. 2015 | Horní Bělá-Běla cup | 18,71 | 18.71 | 20.21 | -1.5 | ||
4. | 10. 05. 2015 | Horní Hradiště | 18,88 | 18.88 | 120 | -101.12 | ||
11. | 03. 05. 2015 | Plzeň Košutka-Globus | 24,32 | 29.96 | 24.32 | 5.64 | ||
3. | 25. 04. 2015 | Manětín,hřiště | 54,06 | 120 | 54.06 | 65.94 | ||
4. | 21. 06. 2014 | Horní Bělá -Bělá cup | 18,89 | 18.89 | 42.14 | -23.25 | ||
6. | 25. 05. 2014 | Zbůh | 30,80 | 30.8 | 42.51 | -11.71 | ||
4. | 24. 05. 2014 | Pešíková Verča | Zbůh | 14,52 | 14.52 | 19.94 | -5.42 | |
5. | 24. 05. 2014 | Nový Jan | Zbůh | 17,53 | 21.28 | 17.53 | 3.75 | |
7. | 24. 05. 2014 | Jícha David | Zbůh | 17,69 | 20.39 | 17.69 | 2.7 | |
9. | 24. 05. 2014 | Jíchová Viktorie | Zbůh | 15,69 | 15.69 | 19.37 | -3.68 | |
16. | 24. 05. 2014 | Třeštíková Jana | Zbůh | 17,11 | 17.11 | 120 | -102.89 | |
21. | 24. 05. 2014 | Pešíková Klára | Zbůh | 19,38 | 19.38 | 19.92 | -0.54 | |
28. | 24. 05. 2014 | Kalousová Andrea | Zbůh | 21,67 | 120 | 21.67 | 98.33 | |
3. | 10. 05. 2014 | Horní Hradiště | 17,16 | 20.73 | 17.16 | 3.57 | ||
5. | 04. 05. 2014 | Hasiči Plzeň - Košutka | 18,04 | 21.06 | 18.04 | 3.02 | ||
2. | 03. 05. 2014 | Plzeň Košutka-Globus | 18,04 | 21.06 | 18.04 | 3.02 | ||
5. | 26. 04. 2014 | Manětín hřiště | 66,15 | 66.15 | 84.94 | -18.79 | ||
4. | 09. 06. 2013 | Mrtník,hřiště | 18,72 | 18.72 | 30.89 | -12.17 | ||
10. | 09. 06. 2013 | B | Mrtník,hřiště | 22,99 | 120 | 22.99 | 97.01 | |
5. | 08. 06. 2013 | A | Horní Bělá -Bělá cup | 21,93 | 21.93 | 31.43 | -9.5 | |
14. | 08. 06. 2013 | B | Horní Bělá -Bělá cup | MS | 888.88 | 888.88 | 0 | |
5. | 05. 05. 2013 | Plzeň Košutka-Globus | 18,80 | 18.8 | 120 | -101.2 | ||
5. | 04. 05. 2013 | Plzeň Košutka | 18,80 | 18.8 | 120 | -101.2 | ||
4. | 23. 06. 2012 | Horní Bělá -Bělá cup | 19,25 | 120 | 19.25 | 100.75 | ||
5. | 26. 05. 2012 | Plzeň Košutka-Globus | 20,12 | 20.12 | 29.18 | -9.06 | ||
2. | 07. 05. 2011 | Plzeň Košutka-Globus | 16,67 | 28.09 | 16.67 | 11.42 | ||
11. | 07. 05. 2011 | B | Plzeň Košutka-Globus | 20,93 | 20.93 | 22.08 | -1.15 | |
12. | 08. 05. 2010 | Plzeň Košutka-Globus | 25,84 | 27.28 | 25.84 | 1.44 | ||
6. | 09. 05. 2009 | Plzeň Košutka-Globus | 23,52 | 39.11 | 23.52 | 15.59 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 24. 05. 2026 | Žichlice | 25,81 | 25.81 | 29.85 | -4.04 | ||
1. | 24. 05. 2026 | Žichlice | 53,68 | 53.68 | 75.03 | -21.35 | ||
3. | 23. 05. 2026 | Žichlice | 75,37 | 75.37 | 120.15 | -44.78 | ||
3. | 23. 05. 2026 | Žichlice | 78,46 | 78.46 | 82.04 | -3.58 | ||
1. | 23. 05. 2026 | Žichlice | 50,81 | 65.47 | 50.81 | 14.66 | ||
99. | 02. 11. 2025 | Dobrý Matyáš | Stromovka | 17,66 | 18.43 | 17.66 | 0.77 | |
110. | 02. 11. 2025 | Tahovský Tomáš | Stromovka | 18,09 | 18.09 | 19.33 | -1.24 | |
143. | 02. 11. 2025 | Brunnerová Markéta | Stromovka | 19,32 | 19.32 | 19.53 | -0.21 | |
151. | 02. 11. 2025 | Fránová Anna | Stromovka | 19,70 | 20.14 | 19.7 | 0.44 | |
205. | 02. 11. 2025 | Dobrá Magdalena | Stromovka | 23,70 | 25.67 | 23.7 | 1.97 | |
119. | 20. 09. 2025 | Dobrý Matyáš | Plzeň - chlapci | 22,66 | 40.16 | 22.66 | 17.5 | |
67. | 03. 11. 2024 | Randa Jan | Stromovka | 16,74 | 16.74 | 17.11 | -0.37 | |
190. | 03. 11. 2024 | Tahovský Tomáš | Stromovka | 23,99 | 23.99 | 120 | -96.01 | |
143. | 03. 11. 2024 | Brunnerová Markéta | Stromovka | 20,16 | 27.7 | 20.16 | 7.54 | |
168. | 03. 11. 2024 | Fránová Anna | Stromovka | 22,20 | 23.65 | 22.2 | 1.45 | |
191. | 03. 11. 2024 | Dobrá Magdalena | Stromovka | 23,62 | 27.32 | 23.62 | 3.7 | |
95. | 23. 09. 2023 | Randa Jan | Brno | 17,94 | 17.94 | 18.19 | -0.25 | |
88. | 23. 09. 2023 | Mohelnická Adéla | Brno | 17,62 | 18.1 | 17.62 | 0.48 | |
32. | 25. 09. 2022 | Stánková Adéla | Benešov | 15,77 | 16.73 | 15.77 | 0.96 | |
107. | 25. 09. 2022 | Walter Matyáš | Benešov | 20,35 | 20.35 | 120 | -99.65 | |
6. | 22. 09. 2018 | A | Všeruby hřiště | 20,26 | 20.26 | 20.26 | 0 | |
7. | 23. 06. 2018 | A | Horní Bělá-Běla cup | 24,93 | 23.26 | 24.93 | -1.67 | |
15. | 23. 06. 2018 | A | Horní Bělá-Běla cup | 46,96 | 46.96 | 25.34 | 21.62 | |
2. | 13. 05. 2018 | A | Plzeň Košutka-Globus | 18,28 | 18.28 | 23.98 | -5.7 | |
9. | 07. 05. 2017 | A | Plzeň Košutka-Globus | 23,64 | 120 | 23.64 | 96.36 | |
22. | 07. 05. 2017 | B | Plzeň Košutka-Globus | 35,03 | 120 | 35.03 | 84.97 | |
2. | 14. 05. 2016 | A | Horní Hradiště | 17,29 | 18.45 | 17.29 | 1.16 | |
17. | 14. 05. 2016 | B | Horní Hradiště | 33,96 | 33.96 | 46.58 | -12.62 | |
11. | 08. 05. 2016 | A | Plzeň Košutka-Globus | 24,77 | 24.77 | 120 | -95.23 | |
28. | 08. 05. 2016 | B | Plzeň Košutka-Globus | 56,86 | 120 | 56.86 | 63.14 | |
3. | 20. 06. 2015 | A | Horní Bělá-Běla cup | 18,72 | 18.72 | 21.11 | -2.39 | |
4. | 10. 05. 2015 | A | Horní Hradiště | 20,21 | 22.94 | 20.21 | 2.73 | |
7. | 10. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 24,00 | 46.33 | 34 | 12.33 | |
4. | 09. 05. 2015 | A | Horní Hradiště | 20,21 | 22.94 | 20.21 | 2.73 | |
20. | 09. 05. 2015 | B | Horní Hradiště | 34,00 | 46.33 | 34 | 12.33 | |
1. | 03. 05. 2015 | A | Plzeň Košutka-Globus | 20,16 | 26.27 | 20.16 | 6.11 | |
23. | 03. 05. 2015 | B | Plzeň Košutka-Globus | 36,50 | 36.5 | 120 | -83.5 | |
8. | 25. 04. 2015 | A | Manětín,hřiště | 138,00 | 138 | 142.25 | -4.25 | |
16. | 25. 04. 2015 | B | Manětín,hřiště | 234,37 | 307.47 | 234.37 | 73.1 | |
3. | 21. 06. 2014 | A | Horní Bělá -Bělá cup | 18,09 | 20.42 | 18.09 | 2.33 | |
14. | 21. 06. 2014 | B | Horní Bělá -Bělá cup | 30,40 | 51.44 | 30.4 | 21.04 | |
19. | 21. 06. 2014 | C | Horní Bělá -Bělá cup | 36,79 | 120 | 36.79 | 83.21 | |
1. | 24. 05. 2014 | Koza Matyáš | Zbůh | 16,18 | 18.93 | 16.18 | 2.75 | |
2. | 24. 05. 2014 | Šípek Filip | Zbůh | 16,74 | 21.62 | 16.74 | 4.88 | |
5. | 24. 05. 2014 | Kupka Jiří | Zbůh | 19,08 | 20.81 | 19.08 | 1.73 | |
5. | 24. 05. 2014 | Červená Kristýna | Zbůh | 22,54 | 22.54 | 28.68 | -6.14 | |
13. | 24. 05. 2014 | Plevka Lukáš | Zbůh | 21,94 | 21.94 | 120 | -98.06 | |
5. | 10. 05. 2014 | Horní Hradiště | 21,24 | 120 | 21.24 | 98.76 | ||
2. | 04. 05. 2014 | A | Hasiči Plzeň - Košutka | 18,69 | 20.11 | 18.69 | 1.42 | |
10. | 03. 05. 2014 | A | Plzeň Košutka-Globus | 18,69 | 20.11 | 18.69 | 1.42 | |
6. | 26. 04. 2014 | A | Manětín hřiště | 136,22 | 139.87 | 136.22 | 3.65 | |
21. | 26. 04. 2014 | B | Manětín hřiště | 395,25 | 120 | 395.25 | -275.25 | |
3. | 09. 06. 2013 | Mrtník,hřiště | 52,38 | 120 | 52.38 | 67.62 | ||
7. | 08. 06. 2013 | Horní Bělá -Bělá cup | 21,64 | 120 | 21.64 | 98.36 | ||
2. | 25. 05. 2013 | Dolní Hradiště | 55,03 | 55.03 | 70.69 | -15.66 | ||
8. | 25. 05. 2013 | Dolní Hradiště,okresní kolo PS | 26,35 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 05. 2013 | Plzeň Košutka-Globus | 18,06 | 18.06 | 31.97 | -13.91 | ||
1. | 04. 05. 2013 | Plzeň Košutka | 18,06 | 18.06 | 31.97 | -13.91 | ||
5. | 23. 06. 2012 | A | Horní Bělá -Bělá cup | 18,24 | 18.24 | 18.25 | -0.01 | |
6. | 23. 06. 2012 | B | Horní Bělá -Bělá cup | 18,92 | 18.92 | 26.07 | -7.15 | |
6. | 26. 05. 2012 | Plzeň Košutka-Globus | 21,28 | 120 | 21.28 | 98.72 | ||
11. | 07. 05. 2011 | Plzeň Košutka-Globus | 21,40 | 37.34 | 21.4 | 15.94 | ||
9. | 08. 05. 2010 | Plzeň Košutka-Globus | 19,84 | 41.31 | 19.84 | 21.47 | ||
4. | 09. 05. 2009 | Plzeň Košutka-Globus | 20,86 | 21.55 | 20.86 | 0.69 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 10. 05. 2025 | Stánková Adéla | Plzeň, Košutka | 21,78 | 21.78 | 23.76 | -1.98 | |
11. | 10. 05. 2025 | Stánková Adéla | Plzeň, Košutka | 12,55 | 13.07 | 12.55 | 0.52 | |
19. | 10. 05. 2025 | Hajšmanová Eliška | Plzeň, Košutka | 15,32 | 15.34 | 15.32 | 0.02 | |
13. | 11. 05. 2024 | Červená Veronika | Plzeň, Košutka | 24,65 | 26.47 | 24.65 | 1.82 | |
5. | 02. 05. 2015 | Jana Třeštíková | Plzeň, Košutka | 22,98 | 22.98 | 27.75 | -4.77 | |
6. | 02. 05. 2015 | Viktorie Jíchová | Plzeň, Košutka | 21,69 | 21.69 | 21.93 | -0.24 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 10. 05. 2025 | Walter Matyáš | Plzeň, Košutka | 19,11 | 19.11 | 26.37 | -7.26 | |
22. | 10. 05. 2025 | Novák Oliver | Plzeň, Košutka | 22,66 | 25.47 | 22.66 | 2.81 | |
6. | 10. 05. 2025 | Walter Matyáš | Plzeň, Košutka | 9,82 | 9.82 | 9.82 | 0 | |
11. | 10. 05. 2025 | Smejkal Václav | Plzeň, Košutka | 12,32 | 14.96 | 12.32 | 2.64 | |
2. | 11. 05. 2024 | Walter Matyáš | Plzeň, Košutka | 20,20 | 20.2 | 32.85 | -12.65 | |
6. | 11. 05. 2024 | Novák Oliver | Plzeň, Košutka | 23,31 | 24.8 | 23.31 | 1.49 | |
2. | 27. 06. 2020 | ŠIŠKA Ondřej | Třebíč | 19,10 | 19.1 | 120 | -100.9 | |
14. | 07. 07. 2019 | Svitavy, Požární útok | 40,15 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 07. 2019 | Svitavy, 4x100 m | 60,16 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 06. 07. 2019 | Svitavy, Běh na 100 m,družstev | 94,83 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 06. 07. 2019 | Šváb Jan | Svitavy, Běh na 100 m | 17,46 | 17.46 | 26.22 | -8.76 | |
27. | 06. 07. 2019 | Nový Jan | Svitavy, Běh na 100 m | 18,35 | 18.35 | 120 | -101.65 | |
30. | 06. 07. 2019 | Pergl Lukáš | Svitavy, Běh na 100 m | 18,57 | 120 | 18.57 | 101.43 | |
36. | 06. 07. 2019 | Fanta Jakub | Svitavy, Běh na 100 m | 18,95 | 19.47 | 18.95 | 0.52 | |
38. | 06. 07. 2019 | Kupka Jiří | Svitavy, Běh na 100 m | 19,01 | 19.01 | 19.84 | -0.83 | |
61. | 06. 07. 2019 | Třeštík Michal | Svitavy, Běh na 100 m | 19,78 | 20.54 | 19.78 | 0.76 | |
80. | 06. 07. 2019 | Polák Marek | Svitavy, Běh na 100 m | 20,58 | 20.58 | 120 | -99.42 | |
9. | 05. 07. 2019 | Šiška Ondřej | Svitavy, Běh na 100 m | 21,71 | 21.71 | 27.28 | -5.57 | |
8. | 05. 07. 2019 | Šiška Ondřej | Svitavy, Dvojboj | 17,55 | 17.55 | 20.46 | -2.91 | |
20. | 02. 04. 2017 | Kupka Jiří | Jablonec | 21,46 | 21.46 | 22.47 | -1.01 | |
2. | 02. 05. 2015 | Jan Nový | Plzeň, Košutka | 23,31 | 23.31 | 23.6 | -0.29 | |
18. | 02. 05. 2015 | Vojtěch Lavička | Plzeň, Košutka | 20,59 | 20.59 | 20.88 | -0.29 | |
30. | 27. 05. 2012 | Dominik Kalous | Plzeň - Košutka | 20,77 | 120 | 20.77 | 99.23 | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 08. 04. 2018 | Nový Jan | Jablonec | 18,20 | 18.2 | 120 | -101.8 | |
42. | 08. 04. 2018 | Pergl Lukáš | Jablonec | 20,54 | 20.54 | 120 | -99.46 | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorost
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.







