Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Dulov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
27. | 04. 04. 2026 | Vsetin | 20,16 | 19.27 | 20.16 | -0.89 | ||
9. | 01. 08. 2020 | Mirošov | 15,53 | 15.37 | 15.53 | -0.16 | ||
13. | 19. 07. 2020 | ZBORA | 15,03 | 14.75 | 15.03 | -0.28 | ||
83. | 26. 10. 2019 | Areál firmy Flídr Široký Důl | 16,69 | 15.12 | 16.69 | -1.57 | ||
8. | 01. 09. 2019 | Nedašov | 15,47 | 15.47 | 15.38 | 0.09 | ||
13. | 04. 09. 2016 | Nedašov | 15,87 | 15.23 | 15.87 | -0.64 | ||
32. | 03. 09. 2016 | Nedašova Lhota | 20,05 | 20.05 | 19.77 | 0.28 | ||
52. | 04. 10. 2014 | Babice | 17,82 | 17.3 | 17.82 | -0.52 | ||
47. | 05. 10. 2013 | Velké Hoštice | 19,98 | 19.98 | 15.52 | 4.46 | ||
27. | 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 16,48 | 16.48 | 15.85 | 0.63 | ||
48. | 02. 09. 2012 | Nedašov | 31,31 | 31.31 | 15.44 | 15.87 | ||
16. | 05. 08. 2012 | Horenická Hôrka | 15,89 | 15.89 | 15.15 | 0.74 | ||
12. | 08. 10. 2011 | Velké Hoštice | 15,50 | 15.5 | 15.23 | 0.27 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
20. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 19,48 | 19.48 | 17.89 | 1.59 | ||
5. | 08. 08. 2026 | Vrbětice - JLNS | 20,83 | 20.83 | 20.51 | 0.32 | ||
10. | 04. 04. 2026 | B | Vsetin | 21,13 | 20.59 | 21.13 | -0.54 | |
33. | 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 20,28 | 20.28 | 17.44 | 2.84 | ||
7. | 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 17,46 | 17.46 | 17.46 | 0 | ||
13. | 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 17,59 | 17.1 | 17.59 | -0.49 | ||
3. | 01. 07. 2023 | Nedašova Lhota | 18,30 | 17.16 | 18.3 | -1.14 | ||
18. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 19,10 | 16.88 | 19.1 | -2.22 | ||
11. | 01. 10. 2022 | Babice | 17,77 | 17.55 | 17.77 | -0.22 | ||
12. | 04. 09. 2022 | Nedašov | 22,32 | 22.12 | 22.32 | -0.2 | ||
6. | 09. 07. 2022 | Nedašova Lhota | 21,11 | 21.11 | 20.25 | 0.86 | ||
3. | 01. 08. 2020 | Mirošov | 17,92 | 17.78 | 17.92 | -0.14 | ||
5. | 19. 07. 2020 | ZBORA | 18,77 | 18.77 | 18.77 | 0 | ||
10. | 01. 09. 2019 | Nedašov | 24,33 | 24.33 | 22.56 | 1.77 | ||
5. | 10. 08. 2019 | Vrbětice - JLNS | 19,50 | 19.5 | 19.36 | 0.14 | ||
2. | 03. 08. 2019 | Vysoké Pole | 18,59 | 18.59 | 18.53 | 0.06 | ||
3. | 27. 07. 2019 | Drnovice | 18,30 | 18.3 | 18.24 | 0.06 | ||
7. | 20. 07. 2019 | Nevšová - JLNS | 19,56 | 19.56 | 19.2 | 0.36 | ||
3. | 06. 07. 2019 | Štítná nad Vláří | 18,93 | 18.7 | 18.93 | -0.23 | ||
6. | 15. 06. 2019 | Poteč | 20,02 | 20.02 | 19.19 | 0.83 | ||
3. | 01. 06. 2019 | Mirošov - JLNS | 19,61 | 19.61 | 19.6 | 0.01 | ||
20. | 27. 10. 2018 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl | 19,32 | 18.36 | 19.32 | -0.96 | ||
14. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 19,07 | 18.21 | 19.07 | -0.86 | ||
2. | 02. 09. 2018 | Nedašov | 18,13 | 17.97 | 18.13 | -0.16 | ||
2. | 11. 08. 2018 | Vrbětice - JLNS | 18,64 | 18.4 | 18.64 | -0.24 | ||
20. | 28. 10. 2017 | Areál firmy Flídr s.r.o | 19,96 | 19.37 | 19.96 | -0.59 | ||
13. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 20,07 | 20.07 | 18.75 | 1.32 | ||
5. | 03. 09. 2017 | Nedašov | 19,00 | 18.3 | 19 | -0.7 | ||
14. | 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 20,62 | 19.19 | 20.62 | -1.43 | ||
15. | 01. 10. 2016 | Babice | 20,98 | 19 | 20.98 | -1.98 | ||
16. | 04. 09. 2016 | Nedašov | 23,86 | 23.86 | 21.72 | 2.14 | ||
17. | 04. 10. 2014 | Babice | 21,23 | 20.95 | 21.23 | -0.28 | ||
20. | 07. 09. 2014 | Nedašov | 25,62 | 22.53 | 25.62 | -3.09 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 01. 09. 2024 | O pohár SDH Nedašov | 19,32 | 19.32 | 18.97 | 0.35 | ||
1. | 03. 09. 2017 | Nedašov | 20,35 | 20.35 | 20.16 | 0.19 | ||
3. | 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 21,11 | 21.09 | 21.11 | -0.02 | ||
3. | 04. 09. 2016 | Nedašov | 21,78 | 19.91 | 21.78 | -1.87 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 01. 09. 2024 | O pohár SDH Nedašov | 20,89 | 20.89 | 16.15 | 4.74 | ||
3. | 04. 09. 2016 | Nedašov | 18,16 | 17.11 | 18.16 | -1.05 | ||
4. | 03. 09. 2016 | Nedašova Lhota | 17,68 | 17.56 | 17.68 | -0.12 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.






