Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 12. 09. 2026 | Jimlín, dvojkolo | 16,17 | 15.18 | 16.17 | -0.99 | ||
1. | 12. 09. 2026 | Jimlín, dvojkolo | 18,35 | 18.35 | 17.76 | 0.59 | ||
9. | 06. 09. 2026 | Hradec Králové | 27,28 | 27.28 | 31.83 | -4.55 | ||
15. | 05. 09. 2026 | Jindrák Michal | Hradec Králové - 100m | 17,28 | 17.28 | 120 | -102.72 | |
49. | 05. 09. 2026 | Wasserbauer Matěj | Hradec Králové - 100m | 18,22 | 19.36 | 18.22 | 1.14 | |
66. | 05. 09. 2026 | Bystrý Richard | Hradec Králové - 100m | 18,83 | 20.91 | 18.83 | 2.08 | |
69. | 05. 09. 2026 | Ulrich Matěj | Hradec Králové - 100m | 18,91 | 18.91 | 21.84 | -2.93 | |
77. | 05. 09. 2026 | Morávek Jiří | Hradec Králové - 100m | 19,32 | 19.32 | 120 | -100.68 | |
94. | 05. 09. 2026 | Svoboda Petr | Hradec Králové - 100m | 20,22 | 20.22 | 20.41 | -0.19 | |
96. | 05. 09. 2026 | Macek Matyáš | Hradec Králové - 100m | 20,24 | 20.49 | 20.24 | 0.25 | |
120. | 05. 09. 2026 | Rajnoha Matěj | Hradec Králové - 100m | 21,69 | 21.69 | 23.25 | -1.56 | |
9. | 05. 09. 2026 | Hradec Králové - 100m | 102,78 | 102.78 | 102.78 | 0 | ||
12. | 05. 09. 2026 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | 63,57 | 71.14 | 63.57 | 7.57 | ||
3. | 30. 08. 2026 | Nové Dvory, dvojkolo | 15,98 | 15.5 | 15.98 | -0.48 | ||
5. | 30. 08. 2026 | Nové Dvory, dvojkolo | 22,00 | 21.34 | 22 | -0.66 | ||
3. | 12. 07. 2026 | Podsedice | 18,03 | 18.03 | 17.78 | 0.25 | ||
5. | 11. 07. 2026 | Černčice | 18,66 | 17.84 | 18.66 | -0.82 | ||
4. | 28. 06. 2026 | Brozany | 21,88 | 21.35 | 21.88 | -0.53 | ||
2. | 13. 06. 2026 | Großolbersdorf , dvojkolo | 15,68 | 15.68 | 15.37 | 0.31 | ||
2. | 13. 06. 2026 | Großolbersdorf , dvojkolo | 18,47 | 18.07 | 18.47 | -0.4 | ||
5. | 31. 05. 2026 | Peruc | 19,37 | 19.37 | 18.5 | 0.87 | ||
3. | 30. 05. 2026 | Lhenice | 18,25 | 17.47 | 18.25 | -0.78 | ||
1. | 23. 05. 2026 | Štrbice | 17,07 | 17.07 | 17.01 | 0.06 | ||
3. | 20. 09. 2025 | Duchcov (TP) | 20,49 | 20.49 | 18.99 | 1.5 | ||
3. | 13. 09. 2025 | Podsedice (LT) | 19,21 | 17.82 | 19.21 | -1.39 | ||
4. | 06. 09. 2025 | Großolbersdorf | 16,40 | 16.4 | 15.3 | 1.1 | ||
1. | 31. 08. 2025 | Nové Dvory (LT) | 17,83 | 17.83 | 17.59 | 0.24 | ||
4. | 12. 07. 2025 | Černčice (LN) | 21,44 | 21.37 | 21.44 | -0.07 | ||
1. | 28. 06. 2025 | Slavětín, Hasičský areál | 17,95 | 17.95 | 17.71 | 0.24 | ||
2. | 22. 06. 2025 | Touchovice | 18,65 | 18.24 | 18.65 | -0.41 | ||
5. | 21. 06. 2025 | Jimlín (LN) | 17,12 | 15.65 | 17.12 | -1.47 | ||
2. | 21. 06. 2025 | Jimlín (LN) | 18,20 | 17.72 | 18.2 | -0.48 | ||
2. | 31. 05. 2025 | Lhenice (TP) | 18,04 | 18.04 | 18.01 | 0.03 | ||
1. | 24. 05. 2025 | Štrbice (TP) | 18,22 | 18.09 | 18.22 | -0.13 | ||
12. | 27. 08. 2023 | Sokolov | 30,26 | 30.26 | 31.95 | -1.69 | ||
15. | 26. 08. 2023 | Sokolov | 119,74 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 63,03 | 0 | 0 | 0 | |
27. | 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 67,55 | 0 | 0 | 0 | |
54. | 21. 08. 2021 | Petr SVOBODA | Ostrava | 19,32 | 19.32 | 22.47 | -3.15 | |
3. | 11. 07. 2020 | Černčice (LN) | 19,49 | 19.49 | 19.48 | 0.01 | ||
10. | 04. 07. 2020 | Slavětín, Hasičský areál | 22,74 | 21.07 | 22.74 | -1.67 | ||
7. | 15. 09. 2019 | Předonín | 23,97 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 07. 09. 2019 | Duchcov (TP) | 25,19 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 30. 06. 2019 | Podsedice (LT) | 17,79 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 30. 06. 2019 | Podsedice (LT) | 22,57 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 06. 2019 | Jimlín (LN) | 18,48 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 06. 2019 | Jimlín (LN) | 22,60 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 06. 2019 | Nové Dvory (LT) | 19,75 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 01. 06. 2019 | Nové Dvory (LT) | 24,91 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 23. 09. 2018 | Duchcov (TP) | 36,24 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 15. 07. 2018 | Podsedice (LT) | 34,10 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 02. 06. 2018 | Nové Dvory (LT) | 43,54 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 12. 05. 2018 | Lhenice (TP) | 23,61 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 25. 06. 2017 | Nové Dvory | 20,74 | 19.98 | 20.74 | -0.76 | ||
15. | 18. 06. 2005 | Chrášťany, LT | 30,59 | 0 | 29.58 | -29.58 | ||
8. | 24. 05. 2003 | Lhenice, TP | 48,96 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 10. 05. 2003 | Štrbice, TP | 31,35 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 15. 06. 2002 | Chrášťany, LT | 24,83 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 01. 06. 2002 | Hrobce, LT | 27,58 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 18. 05. 2002 | Lhenice, TP | 28,37 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 11. 05. 2002 | Štrbice, TP | 28,49 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 29. 09. 2001 | Kostomlaty p. M., TP | 25,96 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 18. 09. 2001 | Duchcov, TP | 26,76 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 16. 06. 2001 | Lhenice, TP | 25,11 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 12. 05. 2001 | Štrbice, TP | 25,46 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 17. 06. 2000 | Benešov n. Pl., DC | 27,42 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 15. 05. 1999 | Štrbice, TP | 29,36 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 18. 09. 2016 | Předonín | 18,90 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 09. 2016 | Jimlín | 19,12 | 18.69 | 19.12 | -0.43 | ||
12. | 19. 09. 2015 | Frymburk | 24,23 | 24.23 | 23.65 | 0.58 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
15. | 03. 07. 2017 | Zlín, PÚ Plamen | 39,53 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 02. 07. 2017 | Zlín, útok CTIF | 90,18 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 02. 07. 2017 | Zlín, Štafeta CTIF | 76,35 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 02. 07. 2017 | Zlín, Štaf. dvojic | 76,35 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 01. 07. 2017 | Zlín, ZPV | 55,50 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.