Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Neznašovy 160 21,83KT--
24,87
-
23,04
25,03
23,33
22,54
28,71
26,84
21,83
25,24
23,87
27,03
23,54
2. Hadrava 138 22,43KT--
24,91
-
24,43
29,71
22,64
28,55
33,23
23,96
22,43
26,00
23,26
31,00
24,04
3. Zahorčice 134 21,30KT--
25,49
-
21,30
27,91
26,28
31,61
35,56
27,28
23,20
26,65
21,31
30,20
21,83
4. Tupadly 116 23,29KT--
25,81
-
24,12
27,70
23,29
48,29
28,73
40,15
24,49
24,64
26,70
25,21
38,18
5. Bezděkov (Klatovy) 114 23,18KT--
28,14
-
23,92
51,01
25,98
28,46
35,88
25,69
27,98
26,82
23,18
30,00
26,46
6. Bystřice nad Úhlavou A 112 22,66KT----
23,28
40,73
22,66
28,21
26,72
39,83
23,35
35,63
23,94
31,09
25,91
7. Rozsedly 109 23,94KT--
24,44
--
26,99
-
41,24
26,16
24,67
NP
24,41
26,05
26,90
23,94
8. Nýrsko A 108 22,26KT--
54,51
-
24,49
25,03
26,12
25,84
29,44
26,02
26,61
NP
22,26
48,21
25,59
9. Malá Víska 102 26,07KT--
32,58
-
26,50
26,07
26,83
27,68
32,72
27,19
33,29
26,66
27,45
30,73
30,79
10. Bystřice nad Úhlavou B 39 28,02KT----
NP
35,19
34,71
37,55
NP
31,44
NP
NP
-
28,74
28,02
11. Mochtín 37 24,84KT--
32,90
-
26,94
-
30,68
33,22
--
24,84
45,01
NP
NP
NP
12. Ostřetice 36 27,34KT--
27,34
--
44,70
-
29,06
-----
27,63
-
13. Střeziměř 22 25,47KT----
25,47
-
29,34
-------
26,97
14. Dlažov 21 34,66KT--
77,45
----
34,66
42,56
45,09
---
37,64
-
15. Dehtín 20 24,63KT----------
24,63
---
25,91
16. Křištín 19 39,43KT--
53,95
--
NP
-
58,81
44,60
57,61
-
42,01
-
51,37
39,43
17. Drslavice 15 34,45KT------
34,45
38,92
---
37,31
--
57,65
18. Klenová 12 30,60KT--
30,60
----
35,02
-----
NP
-
19. Chudenín 10 28,28KT-------
68,85
--
28,28
---
35,40
-. Týnec u Hor. 10 31,48KT--
37,41
--
31,48
---------
21. Habartice 8 28,40KT--
28,40
------------
22. Drslavice 6 30,17UH------------
30,17
--
-. Velký Bor ml. 6 40,09KT--------
40,09
------
24. Rovná (Strážov) 5 32,68KT--
32,68
------------
-. Štěpanice 5 33,28KT------
33,28
--------
-. Sušice I 5 39,85KT----
39,85
----------
27. * 2130 4 44,67-----
44,67
----------
28. Kydliny 3 33,61KT--
33,61
------------
-. Defurovy Lažany 3 50,28KT--------
50,28
------
-. Volšovy 3 50,37KT-------------
50,37
-
31. Velký Bor sm. 2 68,49KT--------
68,49
------
32. Vrhaveč 1 66,86KT-------------
66,86
-
33. Sobětice 0 50,75KT-------
50,75
-------
-. Štěpánovice 0 NPKT--------------
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Hradiště B 28 23,65PM
32,58
23,65
-
33,74
---------
27,11
-
-. Bystřice nad Úhlavou A 28 25,05KT
26,25
--
25,05
---------
26,32
-
3. Klenová 18 32,71KT
39,10
--
32,71
---------
36,08
-
4. Dešenice 17 24,87KT---
24,87
---------
32,52
-
5. Hradiště A 15 31,08PM
31,08
NP
-
31,31
---------
88,43
-
6. Chodov 10 21,53DO-
21,53
-------------
7. Hluboká 9 25,37DO-
25,37
-----------
41,60
-
-. Vrhaveč 9 26,25KT-
26,25
-----------
37,90
-
9. Kdyně 7 25,35DO-
25,35
-------------
10. Dešenice B 5 37,85KT-------------
37,85
-
-. Dolní Bukovsko 5 40,58CB
40,58
--------------
-. Malá Víska 5 42,29KT
NP
--
42,29
---------
53,50
-
13. Pocinovice 4 26,89DO-
26,89
-------------
-. Luby 4 37,48KT-
37,48
-
57,77
---------
69,76
-
-. Běšiny 4 42,52KT
42,52
--------------
16. Staňkov I 3 27,01DO-
27,01
-------------
-. Červené Poříčí 3 49,67KT
49,67
--------------
18. Tlumačov 2 27,08DO-
27,08
-------------
-. Dlažov 2 43,55KT-------------
43,55
-
20. Kout na Šumavě 0 37,60DO-
37,60
-------------
-. Stanětice 0 66,55DO-
66,55
-------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Malá Víska 21 31,44KT
76,71
31,44
-
44,31
---------
42,17
-
2. Bystřice nad Úhlavou A 19 28,39KT
63,11
--
28,39
---------
68,01
-
3. Dešenice 18 36,58KT---
37,92
---------
36,58
-
4. Klenová 15 39,03KT
56,37
--
39,03
---------
87,03
-
5. Bystřice nad Úhlavou B 11 47,55KT---
47,55
---------
61,30
-
6. Pocinovice 10 22,27DO-
22,27
-------------
-. Vrhaveč 10 34,73KT-
34,73
-----------
53,93
-
-. Týnec u Klatov 10 43,67KT
43,67
--------------
9. Hluboká 8 23,16DO-
23,16
-------------
-. Luby 8 41,25KT-
41,25
-
69,02
---------
80,87
-
-. Dolní Bukovsko 8 46,68CB
46,68
--------------
12. Chodov 7 24,30DO-
24,30
-------------
-. Radochovy 7 49,79PJ
49,79
--------------
14. Petrovice 6 28,06DO-
28,06
-------------
15. Staňkov I 5 30,25DO-
30,25
-------------
-. Malá Víska B 5 65,34KT-------------
65,34
-
17. Červené Poříčí 4 63,68KT
63,68
--------------
18. Tlumačov 2 37,86DO-
37,86
-------------
19. Chodská Lhota 0 41,98DO-
41,98
-------------


Celkem se účastnilo:  93 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: