Luby 2016 - Memoriál Josefa Kadlece

Liga: Pošumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Rajtmajer Milan
Telefon:  604865579
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Neznašovy KT 22,54 22,54 24,60
2.  Nýrsko A KT 25,84 24,65 25,84
3.  Malá Víska KT 27,68 25,77 27,68
4.  Bystřice nad Úhlavou A KT 28,21 28,21 24,81
5.  Bezděkov (Klatovy) KT 28,46 25,91 28,46
6.  Hadrava KT 28,55 27,10 28,55
7.  Ostřetice KT 29,06 28,25 29,06
8.  Zahorčice KT 31,61 31,61 28,84
9.  Mochtín KT 33,22 33,22 30,82
10.  Dlažov KT 34,66 33,53 34,66
11.  Klenová KT 35,02 35,02 33,39
12.  Bystřice nad Úhlavou B KT 37,55 37,55 37,48
13.  Drslavice KT 38,92 38,69 38,92
14.  Rozsedly KT 41,24 41,01 41,24
15.  Tupadly KT 48,29 48,29 46,95
16.  Sobětice KT 50,75 47,34 50,75
17.  Křištín KT 58,81 58,81 58,62
18.  Chudenín KT 68,85 68,85 35,76

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 33,63 33,63 30,93
2.  Nýrsko KT 33,73 33,73 31,01
3.  Bystřice nad Úhlavou KT 35,11 35,11 29,76
4.  Tupadly KT 38,53 38,53 38,11
5.  Dlažov KT 38,70 38,70 37,72
6.  Neznašovy KT 43,71 43,71 37,97
7.  Malá Víska KT 47,42 35,55 47,42
8.  Štěpánovice KT 50,95 50,95 36,65

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice KT24,2024,1124,202008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Malá Víska KT27,1026,9627,102008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Rozsedly KT27,0127,8427,842008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velenovy KT28,0326,3928,032008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hadrava KT27,8629,4929,492008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Štěpánovice KT29,7327,3429,732008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Luby KT29,0730,0030,002008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Střeziměř KT30,1330,5230,522008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bystřice nad Úhlavou KT31,2032,2932,292008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kozí KT30,2632,7732,772008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měčín KT33,3536,1436,142008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žihobce KT29,8238,5938,592008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tupadly KT41,4740,9541,472008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Defurovy Lažany KT44,2042,7344,202008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Týnec u Hor. KT33,7344,2144,212008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sobětice KT63,5469,4069,402008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dehtín KT--NP2008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/07/22 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2001/06/23 Luby, Okresní soutěž
2001/07/21 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2002/07/20 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2003/07/26 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2004/07/24 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2005/07/23 Luby (KT), Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2006/07/29 Luby (KT), Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2007/07/28 Klatovy Luby (KT), Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2008/07/26 Luby (KT), Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2009/07/25 Luby (KT), Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2010/07/24 Luby (KT), Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2011/07/23 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2012/07/21 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2013/07/20 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2014/07/19 Luby, Memoriál Josefa Kadlece, muži a ženy
PHLKT
2015/07/25 Luby, Memoriál Josefa Kadlece, muži a ženy
PHLKT
2015/09/19 Luby, Pohár starosty MěÚ Klatovy, muži a ženy
PHLKT
2016/07/23 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2017/07/22 Luby, Memoriál Josefa Kadlece
PHLKT
2017/09/09 Klatovy, O pohár
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře